Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

kosmetyki samochodowe

40 minut temu

dresy na ulice

50 minut temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wasza perła z sh :) chwalcie sie !

30 mar 2013 - 22:21:06

Najbardziej podobają mi się wpisy "100% oryginał - takie jak na zdjęciu ma lala XXX - w 100% identico" i wrzucone zdjęcie z netu...

Gratuluje dziewczynom, które prezentują swoje zdjęcia ( wiele na sobie ) - przynajmniej wiadomo że realnie mają i upolowały ;)

wasza perła z sh :) chwalcie sie !

30 mar 2013 - 22:41:28

marynarka z H&Mu za 8 zł, mam ją od 2 lat i praktycznie się z nią nie rozstaję, do wszystkiego pasuje, jest najbardziej przydatnym ciuchem w mojej szafie :D



wasza perła z sh :) chwalcie sie !

30 mar 2013 - 22:44:44

a o to ona :)



wasza perła z sh :) chwalcie sie !

30 mar 2013 - 23:09:51

przepiekna!!!

wasza perła z sh :) chwalcie sie !

30 mar 2013 - 23:19:24

Cytat
Agusia966
Jedna z moich perełek
ma na plecach zip na całej długość
kupiona za jakieś 8 zł na wage ; )

o jaka boska sukienka!! :)

wasza perła z sh :) chwalcie sie !

30 mar 2013 - 23:22:29

Cytat
Agusia966
Jedna z moich perełek
ma na plecach zip na całej długość
kupiona za jakieś 8 zł na wage ; )

No to już jest prawdziwy diament ♥ Boska ta suknia !

wasza perła z sh :) chwalcie sie !

30 mar 2013 - 23:31:54

Najukochańszy za 40zl z River Island :)



wasza perła z sh :) chwalcie sie !

31 mar 2013 - 22:26:33

niektóre rzeczy - sliczne! :o pozazdrościć

zweryfikowana
Posty: 815
Ostrzeżenia: 1/5

wasza perła z sh :) chwalcie sie !

31 mar 2013 - 22:36:29

Cytat
beata2222
Cytat
beata2222
Dziewczyny! podziwiam Was, ze potraficie takie perełki wyszukać, mi się nie udaje...
znacie jakiś fajny SH w Tarnowie?
z góry dziękuje za polecenie czegoś dobrego ;)

Cytat
SZKLANKA

Polecam dwa duże: jeden pod Almą, drugi pod McDonaldem.
Od trzech lat kupuję prawie tylko tam i moja szafa teraz to spora większość rzeczy stamtąd. Okazjonalnie zaglądam do mniejszych koło burku, ale bez szaleństw, że tak powiem;P

Zapomniałabym o jeszcze jednym, Cztery pory roku na rogu przy pomniku Witosa, ale przychodzę tylko w poniedziałki przed wymianą towaru jak wszystko jest po 1zł.

dzięki za namiary :) na pewno je odwiedze przy najbliższym zakupowym wypadzie. a jak z cenami i dostawami w tych dwóch pierwszych sh?

nowy towar pod Almą we czwartki, pod McDonaldem we wtorki. Dwa dni przed nowym towarem -50%, a dzień przed wszystko za złotówkę. Cenowo wypadają bardzo dobrze, aż się zatrważam jak niektóre dziewczyny piszą o cenach w niektórych mniejszych szmateksach. Sukienki do 25zł, ale 25zł to już za taką mega w idealnym stanie. Średnio 15-12zł za kieckę, ostatnio coś dużo sukienek bo jak nigdy nic nie ma dla mnie to wyszłam z trzemaxD Buty nie raz same cudeńka do 20zł, czasem coś droższego, ale to już musi być perełka;P


A i jak przyjdziesz pierwszy raz w dniu dostawy to się nie wystrasz jak kobity będą walczyć jak hieny o worki z butami, a faceci będą sobie wyrywać trampki z rąk;P Ogólnie radze uważać i unikać przebywania w pobliżu rzucanego worka bo serio można oberwać. Co się tam czasem dzieje to przechodzi ludzkie pojecie, ale ciuchy mają fajne;P



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-31 22:43 przez SZKLANKA.

wasza perła z sh :) chwalcie sie !

31 mar 2013 - 22:44:40

koszula dżinsowa jakiejś sieciówki za 5 zł i wiele innych rzeczy ;)



wasza perła z sh :) chwalcie sie !

01 kwi 2013 - 16:19:51

Spódnica mrocznego elfa... Kocham takie klimaty ale szkoda, że tak rzadko ja noszę ;) W sumie nadaje się do sesji foto bardziej niż na codzień.


wasza perła z sh :) chwalcie sie !

01 kwi 2013 - 16:25:15

pewnie mi nie uwierzycie, ale ostatnio weszłam do takiego małego sh, w którym zawsze omijałam kosz z wyprzedażą za 2 zł...
razem z koleżanką zaczęłyśmy przebierać te rzeczy i wynalazłam oryginalną sukienkę od miss selfridge



wasza perła z sh :) chwalcie sie !

02 kwi 2013 - 15:21:29

Bluzeczka za 5zł ;)



wasza perła z sh :) chwalcie sie !

19 kwi 2013 - 22:02:46

sukienka Mango taka jak tu: http://allegro.pl/rozkloszowana-sukienka-mango-asos-l-40-biala-roz-i3173407370.html stan idealny, jak nówka, wgl nie widać śladów używania. Kupiłam za 8 zł

i ostatnia zdobycz:
kombinezon Bik Bok za 4,90 zł



wasza perła z sh :) chwalcie sie !

19 kwi 2013 - 22:12:34

Niebieskie conversy na wagę za 11,70 :)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ostatni zakup bucików