Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

Treningi i dieta keto

godzinę temu

Pediatra Kielce

godzinę temu

Ginekolog Rzeszów

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciekawe gratisy

13 sie 2011 - 22:04:48

Ja dostalam gratis spodnice H&M

Ciekawe gratisy

13 sie 2011 - 22:08:53

Ja gratisowo dostałam 2 bluzki i rajstopki fajne, tyle, że ZAKUP był osobiście :) A rzeczy sprawdziłam dopiero w domu :)
A od innej użytkowniczki już któryś raz dostałam gratis :)
Inne czasami jakieś karteczki z wiadomościami wrzucają, co strasznie mnie cieszy!! :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-13 22:11 przez magodzianka.

Ciekawe gratisy

13 sie 2011 - 22:14:18

ja dostałam nowy róż do policzków w pudełku z lusterkiem i schowkiem na pędzelek z pędzelkiem oczywiście;)lakier do paznokci akurat miałam taki kupować,cudną kosmetyczkę,super szminkę w kolorze beżowym,też moja ulubiona,wszystko nowe oczywiście,dostałam karteczkę z czego ogromnie się ucieszyłam,czasami dostaję jakieś próbki,ostatnio dostałam także śliczne kolczyki,raz dostałam szalik i pasek też,raz cudną bluzkę:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-13 22:15 przez 20natka.

Ciekawe gratisy

14 sie 2011 - 02:06:57

ja raz dostałam stary błyszczyk bez żadnej etykiety nawet daty ważności i jakieś plecione oraz muszelkowe bransoletki, więc full wypas

Ciekawe gratisy

14 sie 2011 - 02:13:57

Ja nic bo się nie wymieniam .; )

Ale z tego co widzę to niektóre są wielce obrażone,że nic nie dostały. Przecież to gratis. Więc jeśli ktoś chce to daje i tyle.

zweryfikowana
Posty: 1.596
Ostrzeżenia: 2/5

Ciekawe gratisy

14 sie 2011 - 02:19:07

a ja przy zakupie koszulki z zespołem dostałam w gratisie naszywkę i plakat tegoż samego zespołu, sprawiło mi to mega radość, bo się nie spodziewałam :)

Ciekawe gratisy

14 sie 2011 - 02:22:11

ja kolczyki, zegarek =) sama o ile nie zapomnę to dorzucam najczęściej kolczyki w kolorze danej rzeczy, bo mam ich dużo a praktycznie już nie noszę :P

Ciekawe gratisy

14 sie 2011 - 02:29:06

Cytat
czowiekiemjestem
to według ciebie jest ciekawy gratis? ;O
ja dostałam kolczyki i bluzkę, nic nadzwyczajnego...
niektorym to naprawde nie dogodzisz ....;/ zal

Ciekawe gratisy

14 sie 2011 - 02:53:15

Takim ciekawym gratisem była super tuniczka dołączona do innej tuniki,którą zakupiłam.Aż nie mogłam uwierzyć,że to gratis.Musiałam się upewnić czy Szafiarki żadnej pomyłki nie zrobiła.A ubranko gratisowe nie byle jakie gów**,bo też swoją wielkość miało.Osobiście też nie zdecydowałabym się na zakup tego,bo duży dekolt,ale jak już dostałam to takie niespodzianki strasznie cieszą i chodze w niej:D .
Przy okazji pozdrawiam tą Kochaną Szafiarke:)

Ciekawe gratisy

17 sie 2011 - 22:45:35

kupowałam przybory do robienia kolczyków i dostałam gratis koraliki. ; ))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

buty reserved skóra naturalna h/n