Obecnie rozmawiamy o:

Meble

4 minuty temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny , nie wiem czy taki wątek juz jestale postanowilam założyć. Niektore osoby mówią ze nie opłaca się kupować używanych rzeczy z SH, bo nie dosyc, że są zniszczone to zaraz sie je wywala. W moim przypadku jest inaczej, często kupuje w Sh buty, mam ich pełno! Ale te najbardziej kocham i dluuuugo dluuuugo mi służą, oto moja kolekcja, dałam za nie od 2 zł do 5 zł w tym dwie pary ( fioletowe szpilki i balerinki z dzetami są nowe!!!) sa jeszzce białe marynarskie ale są w praniu:):) Pokażcie co wy kupiłyście i w jakiej cenie i co Wam najbardziej służy:) Ja kupilam jeszcze wiosenny płaszczyk Calvina Kleina 26zł, kilka apaszek po 3zł, no i bluzki ok5-15 zł ale nie chce mi sie robić więcej zdjęc;)



Wszystkie mi się podobają

jest juz watek o zdobyczach z SH, a nawet kilka części bo są to bardzo popularne tematy i często dziewczyny chwalą sie co upolowały ;-)

Ps.: mam takie samiuśkie srebrne japonki z cholewką, tez kupilam w SH bodajże za 7zł :D

zweryfikowana
Posty: 1.721
Ostrzeżenia: 1/5

trzeba umiec szukac . ;p

ja bym nie kupiła butów z sh, jakieś mam takie uprzedzenie, uważam to za niehigieniczne. ale wiadomo jak Ty lubisz to ok:) buty ładne;)

bardzo ładne, az nie do wiary...

gratuluje takich swietnych lupow za tak niskie ceny :)) fioletowe buciki sa swietne :) tez bym takie chciala :))

Cytat
aaeemm
ja bym nie kupiła butów z sh, jakieś mam takie uprzedzenie, uważam to za niehigieniczne. ale wiadomo jak Ty lubisz to ok:) buty ładne;)
bez przesady,buty to nie majtki,to bluzka jest mniej higieniczna bo na ciele się ja nosi.Butki śliczne u nas w lumpeksie to są takie buty że bezdomny by ich nie wziął.

Kupiłam niedawno identyczne balerinki z dżetami tylko białe Atmosphere nówki z kartkami za ... 70 groszy;D
Powaga , sama byłam w szoku jak kobietka powiedziała mi ile kosztują.
Czasami można upolować nowe buty bardzo fajne za kilka złotych;)

ja dzisiaj dorwałam nowiuteńkie conversy dla Miśka za 16 zł. U mnie niestety sh są trochę drogie, ale warto.
ogólnie dziś wydałam 102 złote i kupiłam:
conversy
2 sukienki atmosphere jak nowe
tunikę new look
spodnie dresowe atmosphere
jedwabną bluzkę
jeansowe legginsy

Cytat
aaeemm
ja bym nie kupiła butów z sh, jakieś mam takie uprzedzenie, uważam to za niehigieniczne. ale wiadomo jak Ty lubisz to ok:) buty ładne;)
nigdy nie słyszałaś o odkażaniu u szewca? ja nawet buty ze sklepu raz do roku profilaktycznie odkażam. A tym bardziej - - kupuje się albo buty nowe, albo mało chodzone, w których nawet fleki nie są starte - czyli ubrane 2-3 razy. JAk kupujesz w sklepie to też te buty przed tobą ktoś mierzył na gołą stopę i nic, prawda?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-29 16:44 przez puchuskubatek.

śliczne buty! ja niestety nie mam takich sh wiec nie mam gdzie kupować bucików :( najtaniej u mnie buty można dostać na bazarku:( i to ceny najtańszych 50 zł :( eh

kocham szubrować w szmateksach. można wyszukać niespotykane ciuszki, to moje ostatnie zdobycze, granatowa narzutka, kamizelka i czarna bluza, wszystko po 6zł



nie każdy odnajduje się w takim sklepie, ja naprzykład nie ...

czesto kupowałam swojego czasu w SH ale potem stwierdziłam, ze niektóre ceny są troche wygórowane i jak na razie kupuje i wymieniam sie za uzywane rzeczy na szafie i to mi wystarcza ;)

trzeba trafić na dobry SH, gdzie można kupić fajne tanie rzeczy ;)

Cytat
puchuskubatek
ja dzisiaj dorwałam nowiuteńkie conversy dla Miśka za 16 zł. U mnie niestety sh są trochę drogie, ale warto.
ogólnie dziś wydałam 102 złote i kupiłam:
conversy
2 sukienki atmosphere jak nowe
tunikę new look
spodnie dresowe atmosphere
jedwabną bluzkę
jeansowe legginsy

pokaż zdjęcia:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolejne zakupy h/n