Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NARODOWY DZIEŃ GLAMOUR!!!

29 mar 2011 - 14:33:09

Cytat
adorable
Cytat
kcpwmk15
a powiedzcie mi czy te zniżki są na wszystkie rzeczy ze sklepu czy na przykład na te nowe kolekcje już nie?
właśnie sporo sklepów uwzględnia zniżki tylko przy nowych kolekcjach.

Ja również wybieram się na zakupy 16 kwietnia. :)

Czyli po prosty trzeba pytać się już w sklepie na jakie rzeczy są zniżki tak? chyba sobie jeszcze 2 karty kupię;D

NARODOWY DZIEŃ GLAMOUR!!!

29 mar 2011 - 16:11:32

kcpwmk15 zależy od sklepu, ale np w croppie zniżka dotyczy wybranego produktu z kolekcji damskiej, czyli chyba obojętnie czy to nowa kolekcja czy stara :)

NARODOWY DZIEŃ GLAMOUR!!!

29 mar 2011 - 16:23:02

Ale super,a tą kartę można wykorzystać tylko w 1 sklepie?

NARODOWY DZIEŃ GLAMOUR!!!

29 mar 2011 - 16:42:23

Cytat
ecri16
Ale super,a tą kartę można wykorzystać tylko w 1 sklepie?

Można wykorzystać w wielu sklepach,z tych co są podane na tej karcie, tylko musisz sprawdzić sobie czy akurat w Twojej miejscowości są te zniżki adresy sklepów są na stronie glamour. Podałam ją na 1-wszej stronie. Rabaty można wykorzystać w wielu sklepach ale rabat jest tylko na jedną rzecz. Jeśli chcesz coś kupić z rabatem na przykład w croppie to tylko jedną rzecz masz po zniżce, sprzedawca potem skreśla Ci z tej karty dany rabat i już nie możesz go wykorzystać w danym sklepie. Ale właśnie ktos podał mi fajny pomysł;) jeśli chcesz kupić 2 rzeczy po zniżce w danym sklepie to po prostu kup sobie dwa glamoury;) i będziesz mieć dwie karty;)

NARODOWY DZIEŃ GLAMOUR!!!

29 mar 2011 - 16:50:47

Dzięki za wytłumaczenie ;) Na szczęście wszystkie interesujące mnie sklepy w moim mieście są objęte tą promocją. No,to tylko odkładać kaskę do 16stego :D

NARODOWY DZIEŃ GLAMOUR!!!

29 mar 2011 - 18:12:33

No dokładnie trzeba odkładać;)

NARODOWY DZIEŃ GLAMOUR!!!

30 mar 2011 - 02:43:30

Cytat
kcpwmk15
Cytat
ecri16
Ale super,a tą kartę można wykorzystać tylko w 1 sklepie?

Można wykorzystać w wielu sklepach,z tych co są podane na tej karcie, tylko musisz sprawdzić sobie czy akurat w Twojej miejscowości są te zniżki adresy sklepów są na stronie glamour. Podałam ją na 1-wszej stronie. Rabaty można wykorzystać w wielu sklepach ale rabat jest tylko na jedną rzecz. Jeśli chcesz coś kupić z rabatem na przykład w croppie to tylko jedną rzecz masz po zniżce, sprzedawca potem skreśla Ci z tej karty dany rabat i już nie możesz go wykorzystać w danym sklepie. Ale właśnie ktos podał mi fajny pomysł;) jeśli chcesz kupić 2 rzeczy po zniżce w danym sklepie to po prostu kup sobie dwa glamoury;) i będziesz mieć dwie karty;)

Rabat na jedną rzecz jest tylko w Croppie, w pozostałych sklepach jest rabat na wszystko co kupisz np kupisz 5 bluzek po 50 zł każda to masz rabat od 250zł :)

NARODOWY DZIEŃ GLAMOUR!!!

30 mar 2011 - 10:56:23

Cytat
oliga
Cytat
kcpwmk15
Cytat
ecri16
Ale super,a tą kartę można wykorzystać tylko w 1 sklepie?

Można wykorzystać w wielu sklepach,z tych co są podane na tej karcie, tylko musisz sprawdzić sobie czy akurat w Twojej miejscowości są te zniżki adresy sklepów są na stronie glamour. Podałam ją na 1-wszej stronie. Rabaty można wykorzystać w wielu sklepach ale rabat jest tylko na jedną rzecz. Jeśli chcesz coś kupić z rabatem na przykład w croppie to tylko jedną rzecz masz po zniżce, sprzedawca potem skreśla Ci z tej karty dany rabat i już nie możesz go wykorzystać w danym sklepie. Ale właśnie ktos podał mi fajny pomysł;) jeśli chcesz kupić 2 rzeczy po zniżce w danym sklepie to po prostu kup sobie dwa glamoury;) i będziesz mieć dwie karty;)

Rabat na jedną rzecz jest tylko w Croppie, w pozostałych sklepach jest rabat na wszystko co kupisz np kupisz 5 bluzek po 50 zł każda to masz rabat od 250zł :)

Dzięki za wyjaśnienie;) a skąd wiecie że tak jest? pisze to gdzieś czy pytałyście się w sklepie?

NARODOWY DZIEŃ GLAMOUR!!!

30 mar 2011 - 11:40:14

Co rok tak jest plus na stronie glamour jest wszystko wypisane, jakie zasady są w danych sklepach ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zdobycze z SH,ktore najbardziej Wam służą!