Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WARIATKA-jak się jej pozbyć?

14 mar 2011 - 18:56:11

Cytat
lesnakonwalia
Cytat
Atmosphere86
Dla mnie to jest smieszne... Laska jest oblłąkana i strasznie słaba....
Ale tylko z jednej strony sie lasce nie dziwie....
....skoro koles dal sobie z Toba spokoj to na cholere go zaczepiasz skoro widzisz ze on jest z inna, tymbardziej ze TAMTA byla- OBCENA wiedziala ze wczesniej spotykal sie z Toba...
Ode mnie wyhaczyłąbyś w papsko za takie zachowanie...

Z drugiej strony uwazam ze tamta laska jest strasznie slaba i ma problem dlatego w taki sposob sie na Tobie msci- dziecinada.


Pusc jej wiazanke na temat policji, sądu, oczerniania to sie odczepi, tacy ludzie ktorzy mszcza sie na innych nie potrafia sobie poradzic sami ze sobą.... uderz w najsłabszy punkt.


Ale my byliśmy tylko znajomymi! Owszem, na początku próbował czegoś bo mi kwiatki przynosił, ale mu powiedziałam, żeby nie tracił czasu bo go lubię, owszem, ale nie jest w moim typie. Nie wiedziała, że się ze mną spotykał tylko raz nas razem widziała.

Wiem Kochana ale jak widzisz ją to nie interesuje- takim posickom wystarczy to ze widziala Cie raz z jej facetem.
Laska jest narwana, znam takie babska bo wychowalam sie wsrod kumpli ktorzy mieli rozne panienki i roznie reagowaly na to ze ich faceci zadaja sie ze mną-MIMO ZE MNIE ZNAŁY, nie raz trzeba bylo ustawic panienke do pionu bo zachowywala sie jak WARIATKA....
Ja nie moglam podejsc do kumpla na imprezie na ucho mu powiedziec CZESC CO SLYCHAC, GDZIE RESZTA CHLOPAKOW bo byla awantura- GDYBYM LASKI NIE ZNAŁA TO ROZUMIEM ale skoro sie znamy i wie ze to kolezanka to tez inna sytuacja.


Takie Panienki mają w głowach zakodowane JA JESTEM JEDNA JEDYNA najlepiej zeby inne nie istnialy jak mam faceta bo nie radze sobie z emocjami.
Ona w rzeczywistosci jest NIEGROŹNA, a Ty pokazując jej slabosc uswiadamiasz ja w fakjcie ze ma prawo dalej postępowac tak jak chce...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-14 19:07 przez Atmosphere86.

WARIATKA-jak się jej pozbyć?

14 mar 2011 - 18:57:19

Są na to paragrafy,jeśli się to takim osobom podoba takie zastraszanie,to mogą mieć pewność,że prędzej czy później w tej nękanej osobie coś pęknie i zrobi z tym porządek.

WARIATKA-jak się jej pozbyć?

14 mar 2011 - 18:57:26

a po co w ogole na tej imprezie tak koniecznie chcialas zapytac czy sie obrazil? Nie wiem po co to bylo, serio. Mogłas olac sprawe i tyle. Przyszedl z laską,wiec i po co ją draznic.

WARIATKA-jak się jej pozbyć?

14 mar 2011 - 18:58:32

Ja bym ją oblała kwasem ^^

WARIATKA-jak się jej pozbyć?

14 mar 2011 - 19:01:05

olej ją. Totalnie olej. Opowiedz znajomym to, co nam, a najlepiej przy drinku jakiejś gadatliwej koleżance, żeby rozniosła wszędzie i wszystkim. A babę olewaj. Wiesz jak ją to wnerwi? przecież ona robi wszystko, by sprawić ci przykrość. I postaraj się robić coś, czego nie potrafi zmałpować :)

Ja bym się ponabijała i np przez znajomych dała jej znać, że robisz coś głupiego - np że masz dietę cud z surowych jajek. Niech się nabawi salmonelli :)) albo że codziennie rano zjadasz 2 łyżki suchego cynamonu :)) i to super działą na coś tam - jak się baba nie udławi, to odechce się jej kopiować.

WARIATKA-jak się jej pozbyć?

14 mar 2011 - 19:01:21

Cytat
dariateress
Cytat
Atmosphere86

Ale tylko z jednej strony sie lasce nie dziwie....
....skoro koles dal sobie z Toba spokoj to na cholere go zaczepiasz skoro widzisz ze on jest z inna, tymbardziej ze TAMTA byla- OBECNA wiedziala ze wczesniej spotykal sie z Toba...
Ode mnie wyhaczyłąbyś w papsko za takie zachowanie...




Dziewczyna chciała z nim tylko porozmawiać na moment. Mieli ze sobą dobry kontakt na stopie koleżeńskiej, więc chyba mogła zadać mu jedno czy dwa pytania dlaczego nagle się to zmieniło.
Kiedy chłopak ma dziewczynę, to znaczy, że nie może przy okazji z kimś porozmawiać na boku? No bez przesady, nie popadajmy w taką dziecinadę...

Hehehe oczywiscie ze moze, ale gdyby moj facet wczesniej spotykal sie z jakas i nagle bedac ze mna odszedl zeby pogadac z "KOLEZANKA" z ktora spotykal sie wczesniej po glowie bym go nie poglaskala....
Chociaz Moj sam jest o mnie zazsdrosny a ja o niego i mamy wobec sie pewne zasady ale.....
Postawcie sie tez w sytuacji laski z ktora jest, częśc z Was jest zazdrosna o swoich mezczyzn, ja sama czasami tez i napewno nie pozwolilabym na takie zachowanie.
Cytat
zakupoholiczka899
a po co w ogole na tej imprezie tak koniecznie chcialas zapytac czy sie obrazil? Nie wiem po co to bylo, serio. Mogłas olac sprawe i tyle. Przyszedl z laską,wiec i po co ją draznic.


D O K Ł A D N I E!! Oto mi własnie chodzi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-14 19:02 przez Atmosphere86.

WARIATKA-jak się jej pozbyć?

14 mar 2011 - 19:03:51

Owszem, napisałam o tym w randkach, wrzuciłam jako zabawna sytuację z kolesiem.

Ja się jej generalnie nie boję. Paragrafy są, ale to trzeba udowodnić. Jak pisałam policja u mnie sie nie przepracowuje. Ja wolałabym uniknąć ciągania po sądach, zwłaszcza, że sama w dwóch wydziałach pracowałam i znam od podszewki funkcjonowanie takich instytucji.

Nie na imprezie go pytałam tylko na spotkaniu. Dziwne mi sie wydawało, że najpierw często się widujemy itd, rozmawiamy, mamy wspólna pasję i on nagle się przestaje odzywać. Takich rzeczy nie załatwiam przez tel, a wtedy była okazja porozmawiać twarzą w twarz.
A jej nie chciałam drażnić. Ja jej ni znałam, tyle, że widziałam ja wtedy w barze...
Mam faceta, tez jestem zazdrosna:) Ale nie wyobrażam sobie wyskakiwać z mordą do którejkolwiek tylko dlatego, że sobie pomyślałam, że może coś. Najpierw sprawdzam, potem gadam z facetem, a taka jest na samym końcu. Poza tym uważam, że facet tez ma swój rozum i nawet jakby jakaś pchała mu sie na kolana to powienien wiedzieć jak ma się zachować. A jak nie wie to nie mamy o czym rozmawiać.
Zresztą kiedy ja się z nim widywałam oni już nie byli razem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-14 19:08 przez lesnakonwalia.

niezweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

WARIATKA-jak się jej pozbyć?

14 mar 2011 - 19:08:16

doprawdy ta dziewczyna musi być obłąkana.
Ale z tego co piszesz to wywnioskowuje że ona może sama jest zazdrosna o twój wygląd i może nie chce się do tegoprzyznać?

powiedz mi jeszcze ile ona ma lat i ile ty masz (;

WARIATKA-jak się jej pozbyć?

14 mar 2011 - 19:09:08

ja mam 21, ona 22

WARIATKA-jak się jej pozbyć?

14 mar 2011 - 19:09:25

lesnakonwalia

No wlasnie Kochana przez to ze jej nie znalas, ze ona miala tylko swiadomosc tego ze sie NIBY raz spotkaliscie zabuzowało w niej i poczula sie nie pewnie, z jednej strony Ty masz racje z drugiej ona...

Nie bede juz wiecej nic pisac- chyba ze polowa wypowiadających sie nauczy sie czytac ze zriozumieniem.

Pozdrowionka i Powodzonka :)

WARIATKA-jak się jej pozbyć?

14 mar 2011 - 19:11:47

widziałaś ze koleś cie olał to po co pchałaś sie w ta rozmowę tym bardziej ze był z panienka... no chyba wszystko było jasne czarno na białym.... bolało cie ze wybrał tamta? tez nie rozumiem po co nalegałaś na ta rozmowę

niezweryfikowana
Posty: 302
Ostrzeżenia: 2/5

WARIATKA-jak się jej pozbyć?

14 mar 2011 - 19:15:39

Cytat
lesnakonwalia
ja mam 21, ona 22
To się nie zastanawiaj i najlepiej idź na policje. Bo ona ci na prawdę jeszcze cos zrobi. Złapała sobie ofiarę i bedzie dązyć do tego byś czuła, że jej się boisz. Jej o to własnie chodzi. Nie ignoruj tego. Skoro mówisz że Cię śledzi, to niedługo może Cię napaść i pobić. I jeszcze cie wykorzytuje. Chce zadziałac na tobie psychiczne. Idź, bo niedługo się wykończysz, a młoda jesteś.

WARIATKA-jak się jej pozbyć?

14 mar 2011 - 19:15:49

Ja chciałam z nia pogadać, przecież nie robiłam tego wbrew niej. Wiem, że skoro była w nim zakochana(tak podejrzewam bo jaka była jej reakcja) to pewnie jej sie nie podobało, że on w ogóle jest świadomy istnienia jakiejkolwiek dziewczyny poza nią. Tylko tego, to ja sie dowiedziałam po fakcie. Najpierw poznałam kolesia, zakumplowaliśmy się, potem była sytuacja w barze, i potem potem cała reszta.

Cytat
justyna1881
widziałaś ze koleś cie olał to po co pchałaś sie w ta rozmowę tym bardziej ze był z panienka... no chyba wszystko było jasne czarno na białym.... bolało cie ze wybrał tamta? tez nie rozumiem po co nalegałaś na ta rozmowę

Nie bolało bo mi się nigdy nie podobał, nie ten typ. Nie nalegałam, zaproponowałam mu, on sie zgodził, ona chciala przy tym być. Jak pisałam mi wszystko jedno było, skoro przyszedł z nią to widocznie się zeszli więc nie powinni mieć przed soba tajemnic.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-14 19:18 przez lesnakonwalia.

WARIATKA-jak się jej pozbyć?

14 mar 2011 - 19:18:47

Wyobraźcie sobie, że macie kolegę, dobrze się razem dogadujecie, spotykacie na stopie koleżeńskiej.
Nagle on jest z jakąś dziewczyną, urywa kontakt.
Jak rozumiem wy w tej sytuacji olewacie znajomość i nie chcecie wiedzieć dlaczego tak się stało a nie inaczej?

Autorka wątku miała okazję porozmawiać na żywo, więc chciała to zrobić, sama postąpiłabym podobnie, rozmowa to nie zdrada przecież.

A to, że jakaś furiatka rzuca się o koleżankę swojego chłopaka, bo nie ma do niego w ogóle zaufania jak widać to już inna sprawa.



Dla mnie dziewczyna ma problemy z psychiką. Na Twoim miejscu totalnie bym ją olewała, nawet spojrzeniem nie zaszczycała, nie komentowała tego co mówi, ewentualnie zbywała wszystko śmiechem, pokazując, że masz ją gdzieś i jesteś ponad to.

Powodzenia, bo wydaje mi się, że z taką idiotką będzie ciężko :)

WARIATKA-jak się jej pozbyć?

14 mar 2011 - 19:20:13

Cytat
justyna1881
widziałaś ze koleś cie olał to po co pchałaś sie w ta rozmowę tym bardziej ze był z panienka... no chyba wszystko było jasne czarno na białym.... bolało cie ze wybrał tamta? tez nie rozumiem po co nalegałaś na ta rozmowę

Ręce opadają .. Autorka kolegowała się z tym typem, potem nagle urwał kontakt, lubiła z nim spędzać czas, nic więcej więc chciała się go zapytać co się stało, czy to takie dziwne? Kulturalni ludzie wyjaśniają sobie niejasne sytuacje. Raczej to tamta panna jest nienormalna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bruno i bananowa brygada pilne!!!