Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zatkane ucho... POMOCY !!!

10 mar 2011 - 22:27:35

slyszalam ze woda utleniona przeczyszcza ucho.. ale jak to od kataru to chyba nei jest zatkane przez miodek:D

Zatkane ucho... POMOCY !!!

10 mar 2011 - 22:28:08

bez wizyty sie nie obedzie bo zatkane ucho moze miec rozne podolze od zrobienia sie tzw. korka, po stan zapalny w uchu srodkowym .a ze masz katar to niestety moze sie okazac ze masz infekcje ucha srodkowego . gardlo nos i uszy sa ze soba powiazane wiec latwo o tego typu sensacje

Zatkane ucho... POMOCY !!!

10 mar 2011 - 22:28:45

woda utleniona i uszy odetkane;)

Zatkane ucho... POMOCY !!!

10 mar 2011 - 22:30:38

Laryngologiem, pewnie płyn Ci sie zbiera w uchu środkowym jak mi.

Przestańcie tworzyc takie durne wątki, jesteś chora=wypad do lekarza!!!!!!!!

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

Zatkane ucho... POMOCY !!!

10 mar 2011 - 22:31:00

zatkaj nos i dmuchaj z całej siły

Zatkane ucho... POMOCY !!!

10 mar 2011 - 22:32:21

Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego, jakim chemicznym syfem jest ta woda utleniona.

Zatkane ucho... POMOCY !!!

10 mar 2011 - 22:34:28

Cytat
Niczka90
Laryngologiem, pewnie płyn Ci sie zbiera w uchu środkowym jak mi.

Przestańcie tworzyc takie durne wątki, jesteś chora=wypad do lekarza!!!!!!!!

Wątek jak każdy inny, od tego jest forum. A wątki typu "pomóżcie, bo nie wiem czy te platformy są hot czy not" nie są Twoim zdaniem durne?

Zatkane ucho... POMOCY !!!

10 mar 2011 - 22:35:30

dziwi mnie to co piszecie ze woda utleniona ze krople , nie wolno eksperymentowac na sobie na chyba ze nam nie zalezy na zdrowiu . od leczenia sa lekarze specjalisci a nie forum i wirtualni "lekarze " .

Zatkane ucho... POMOCY !!!

10 mar 2011 - 22:36:57

idź do lakarza i tyle

Zatkane ucho... POMOCY !!!

10 mar 2011 - 22:38:27

bylam przeziebiona tak fest z pol, roku temu i mialam zatane ucho przez pare dni, pozniej mi preszlo albo tak mi sie wydawalo... bo kiedy nastepnym razem mialam katar i wszystko przeszlo slyszalam w uchu dzwiek odtykania sie ucha a juz nie bylam chora wiec 21 ide do lekarza:), bo juz sama nie wiem albo sobie wkrecilam albo gorzej slysze trudno juz mi to ocenic bo pracuje w halasie;/ wiec Tobie radze to samo :)

Zatkane ucho... POMOCY !!!

10 mar 2011 - 22:38:34

a mi lekarza kiedys polecił taki sposób "domowy": nabrać powietrza w usta i zatkać nos i trzymając ten zatkany nos i zamkniętą buzię z powietrzem następnie mocno nosem próbować wydmuchac te powietrze, wtedy uszy się odetkają ;) kurczę, nie wiem czy dośc jasno to wytłumaczyłam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-10 22:39 przez martyska.

Zatkane ucho... POMOCY !!!

10 mar 2011 - 22:39:34

posmaruj sobie srodek ucha olejkiem kamforowym
mialam kiedys to samo mi pomógł od razu i kosztuje chyba z 3 zl

Zatkane ucho... POMOCY !!!

10 mar 2011 - 22:39:36

Cytat
ajzi
Cytat
Niczka90
Laryngologiem, pewnie płyn Ci sie zbiera w uchu środkowym jak mi.

Przestańcie tworzyc takie durne wątki, jesteś chora=wypad do lekarza!!!!!!!!

Wątek jak każdy inny, od tego jest forum. A wątki typu "pomóżcie, bo nie wiem czy te platformy są hot czy not" nie są Twoim zdaniem durne?

Durne jest diagnozowanie przez Szafowiczki, Wy tu dajecie złote rady, od których włosy dęba stają [wlewanie sobie do uszu spirytusów, wód utlenionych i innych świństw] nie zdając sobie sprawy z tego, jaką krzywdę można sobie zrobić. Może od razu wlać sobie setkę wódki o podpalić?
Wątki zdrowotne są debilne pod tym względem, że szafowiczki zamiast iśc do lekarza wyczytują takie perełki, stosują się do nich, a później tragedia, nie dość, że nie przeszło to jest jeszcze gorzej!

Zatkane ucho... POMOCY !!!

10 mar 2011 - 22:42:02

Jestem od kilku dni chora i również narzekam na zatkane uszy. Dzisiaj jednak moja mama zrobiła mi kurację świecami do uszu. Polecam gorąco. Koszt świec to ok 1zł za sztukę, a efekty są na prawdę rewelacyjne! Polecam gorąco!

Zatkane ucho... POMOCY !!!

10 mar 2011 - 22:44:35

Ja chodzę z dzieckiem do laryngologa i czyścimy nos kilka razy dziennie wodą morską w sprayu- apteka, bez recepty, kilkanaście zł. Miał zapalenie zatok, dlatego. ale jak dmucha nos po tym jak psiknę mu tą wodą to mówi, że mu sie uszy odtykają. spróbowałam i mi też. ale pamietaj, noś dmuchaj jedną dziurką, a druga trzymaj zatkaną! laryngolog nam powiedział, że jak dmuchasz obie naraz to właśnie uszy moga się zatykać! a potem leć do lekarza jak nie pomoże

ta woda to i na katar i na uszy, wyczyścisz sobie dobrze a nie jakąś wod utlenioną - boże co za pomysły!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-10 22:47 przez dadidadi2.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Składam zamowienie zHurtownii Awantii