Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny.Mam pewne pytanie i zarazem problem.Bardzo chce schudąć jakie tabletki na odchudzanie polecicie???Brałam kiedyś meridie i pomagało lecz niestety ja wycofali.Dajcie jakieś nazwy tabletek copomoga mi schudnąć.

Witamina C i zdrowa dawka ćwiczeń ;)

To nie złośliwość, większość tabletek to placebo. Po co masz się truć? Nie lepiej przejść na pyszny zdrowy tryb życia? Smaczne posiłki plus trochę ruchu?

Witamina C.
No masz ;p to samo napisała ;) coś musi w tym być ;p
A ja dodam: Każdy chciałby schudnąć łykając magiczne tableteczki, czy pijąc herbatki ;p a ruszyć d*pę i poćwiczyć nie ma komu ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-07 20:03 przez rikarika.

Ja jestem tylko ciekawa czy przy braniu różnych magicznych tableteczek, często też wycofanych z obiegu takie osoby robią cokolwiek by zmienić tryb odżywiania...czy popijając colą kawałek pizzy czekają na magiczne chudnięcie?

wmam wdojke dzieci 2 i 3lata.wiec berdzo nie mam czasu na cwiczenie i sily

zweryfikowana
Posty: 1.368
Ostrzeżenia: 1/5

ja schudlam przy tabletkach anty.

10 kg i idzie nadal w dol ;d

to na początek spróbuj zmienić swoje odżywianie,więcej zabawy z dziećmi na świeżym powietrzu,akurat pogoda się ładna zrobiła, bo jeśli ktoś myśli,że łyknie sobie tabletkę i będzie jadł normalnie i do tego nie ćwiczył to proszę was.. trzymajcie mnie, bo padnę.

Cytat
biedronka956
wmam wdojke dzieci 2 i 3lata.wiec berdzo nie mam czasu na cwiczenie i sily

Dla mnie to tylko wymówka...moja przyjaciółka ma 3 maluszków, a znajduje 1h dziennie dla siebie...jak się chce to się da, nawet bawiąc się z dziećmi można ćwiczyć...szczególnie jak się ciepło zrobi ;)
Trochę wiary w siebie i samozaparcia, poza tym sama pomyśl, jak weźmiesz się za siebie to będziesz miała tez więcej energii dla siebie i dzieci ;)

To łykaj tabletki do końca życia ;p za długo nie pociągniesz na tych typu "Meridia", a po odstawieniu przytyjesz z nawiązką. Jako matka, powinnaś być rozsądną osobą...

Cytat
Dashka
Cytat
biedronka956
wmam wdojke dzieci 2 i 3lata.wiec berdzo nie mam czasu na cwiczenie i sily

Dla mnie to tylko wymówka...moja przyjaciółka ma 3 maluszków, a znajduje 1h dziennie dla siebie...jak się chce to się da, nawet bawiąc się z dziećmi można ćwiczyć...szczególnie jak się ciepło zrobi ;)
Trochę wiary w siebie i samozaparcia, poza tym sama pomyśl, jak weźmiesz się za siebie to będziesz miała tez więcej energii dla siebie i dzieci ;)

No co Ty tam wiesz? ;p Z dzieciakami siedzi się przed tv cały dzień i tylko je.

Nawet wieczorem mogłabyś ćwiczyć... Nie sądzę, żeby 3letnie dziecko szło spać o 23... A godzina to niedużo.
Cytat
Dashka
Cytat
biedronka956
wmam wdojke dzieci 2 i 3lata.wiec berdzo nie mam czasu na cwiczenie i sily

Dla mnie to tylko wymówka...moja przyjaciółka ma 3 maluszków, a znajduje 1h dziennie dla siebie...jak się chce to się da, nawet bawiąc się z dziećmi można ćwiczyć...szczególnie jak się ciepło zrobi ;)
Trochę wiary w siebie i samozaparcia, poza tym sama pomyśl, jak weźmiesz się za siebie to będziesz miała tez więcej energii dla siebie i dzieci ;)

No co Ty tam wiesz? ;p Z dzieciakami siedzi się przed tv cały dzień i tylko je.

Nawet wieczorem mogłabyś ćwiczyć... Nie sądzę, żeby 3letnie dziecko szło spać o 23... A godzina to niedużo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-07 21:13 przez rikarika.

niezweryfikowana
Posty: 249
Ostrzeżenia: 1/5

Tabletki ,herbatki to nie pomaga. Moja teściowa odchudzała się i pila te herbatki aż w końcu odbiło się to na jej zdrowiu. Ja jestem na diecie od 3 tygodni a nazwa diety MŻ "mniej Żrec" rano wstaje pije kawę o 10 np 2 kanapki z pomidorem lub ogórkiem, na obiad marchewka ,kalafior, ziemniaczek i mięsko, oczywiście na parze kolo 5 jabłko lub inny owoc i kolo 7 -8 bieluch lub inny jogurt np naturalny. Po za dietą w wolnych chwilach przysiady,brzuszki ,spacery z psem:) naparwde nie wiele potrzeba zeby pozbyc się kg:) powodzenia 3mam kciuki

Cytat
biedronka956
wmam wdojke dzieci 2 i 3lata.wiec berdzo nie mam czasu na cwiczenie i sily

e to tym bardziej :) na spacer do parku ,w lecie na rowery, podrzuć babci i jedz na basen poza ty nie wierze ,ze nie znajdziesz 15 minut na ćwiczenia :) wszystko się da tylko tzreba chcieć a tabletki to najgorsze rozwiązanie ze wszystkich

Dużo ruchu, dieta i sporo wody.. Nie znam lepszych :))

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

herbata pu erah plus błonnik i chromdiet troszkę ogranicz słodycze 10kg mniej w m-c teraz też by mi się przydało ale karmię piersią i nic nie można łykać nawet tej herbaty pić

hmmm są dni kiedy naprawdę czlowiek jest zmeczony i nie ma czasu... ja osobiście byłam ciągle zmęczona i przyznaje nie miałam siły na ćwiczenia , wieczorem padałam z nóg, ale się zawzięłam i zaczęłam ćwiczyc jak synek spał , zazwyczaj 3 razy w tyg minimum 30 min . I co jest najdziwniejsze wróciły mi siły. mam więcej energii na zabawy z moim smykiem i usmiechu na twarzy. A synek też jest pogodniejszy. Także muszę przyznać ,że jak się coś chce to można ...powodzenia :)

Ostatnio reklamowali tabletki, które ograniczają wchłanianie tłuszczu. Moim zdaniem są bezpieczniejsze niż te niby to tabletki cud, które działają jak środki przeczyszczające, albo zmniejszają apetyt. A niedobór niektórych składników odżywczych może mieć bardzo złe skutki... Tak więc może najlepszym rozwiązaniem byłaby odpowiednia dieta? Ja bardzo schudłam kiedy zmieniłam szkołę i musiałam 2 razy dziennie pokonywać dość szybkim marszem (aby zdążyć na autobus ;) ) ponad kilometr. Obecnie jestem na tabletkach anty i także chudnę, chociaż w pierwszych dniach miałam wilczy apetyt... Ale z tego co wiem większość kobiet tyje po tabletkach - albo z powodu niemijającego (ogromnego) apetytu, albo zatrzymywania wody w organizmie. Także może na początek dieta i spacery z dzieciakami?;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KARMELOWA TECZKA :]