Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

56 minut temu

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

calominal opinie

30.01 o 21:06

Therm line fast opinie

27.01 o 19:01

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

dieta grejpfrutowa

6.02 o 8:44

Aktywne użytkowniczki

Weź z wypozyczalni płyty z ćwiczeniami, jakis fitnes z muzyką. Zapros do ćwieczeń dzieci. Beda miały mega radoche jak do muzyki beda skakac machac łapkami i "wyginac smiało ciało " :)

Moim zdaniem jak chce brać tabletki to niech bierze. Nie ma 5lat i wie co robi. Mi też tabsy pomogły schudnąć- podjadałam, nie mogłam przestać, nawet jak walczyłam z tym to potrafiło mi się wyłączyć jakiekolwiek myślenie. Kiedyś sukcesem było, jak nie objadłam się na 1noc w ciągu tygodnia, na tabletkach było odwrotnie, jeden wieczór popuszczałam w tygodniu, chociaż z czasem odzwyczajałam się i od tego. Zamiast jedzenia na wieczór ćwiczyłam. Nie zawsze, przyznaję. Mogłam wcześniej pójść spać, kąpać się czy siedzieć przed lapkiem. Ale nie jadłam na wieczór.
Jedzenie w ciagu dnia? więcej warzyw, mniej smażonego.
Dużo wody.
Kiedyś piłam parha:) (pu-erh) bo myślałam, że schudnę. Mimo, że herbaty nie znoszę. Po 3 miesiącach się przyzwyczaiłam. Waga nie spadła, ale herbata mi zasmakowała i pomaga wypełnić żołądek. Np. na wieczór, chociaż szczerze mówiąc nie polecam bo potem można mieć problem z zasypianiem. Jak dla mnie to nie był problem, później pójdę spać, ale nie zjem chipsów, czekolady ciastek...

Powiem tak.... niedługo jak na chleb nas stać nie będzie to szybko schudniesz :P:P
http://forum.szafa.pl/7/3111923/_subject_.html

No niestety , same tabletki cudów nie zdziałajają. Ja brałam therm-line i przy ćwiczeniach i zdrowym odżywianiu schudłam 7 kg :) Teraz odstawiłam tabletki i ciągnę dalej na jedzeniu z umiarem, zero słodyczy, niestety, trzeba się poświęcić ; ))) Jak mam ochotę na słodycze to zjadam porcję musli tropikalnego z mlekiem :) ale bez przesady i nie za często ;)))

Najlepsze efekty dają ćwiczenia plus jakaś zbilansowana dieta, nie tabletki. Wiadomo, nie każda z nas ma czas, pieniądze i siłę kupić karnet na siłownie, ale są ćwiczenia, które można robić w swoich czterech ścianach. Brzuszki, 6 Widera i inne tego typu. Ja polecam!

Wydaje mi się że na samych tabletkach nie schudniesz, może chociaż 2 razy w tygodniu podrzuć maluchy do babci/cioci a ty poćwicz i pobiegaj? Do tego zdrowo się odżywiaj, naprawdę łatwo jest się przestawić na zdrowe gotowanie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dzien kobiet..:)