Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kupiłam ją jakiś czas temu, bo spodobał mi się materiał. Niestety jakoś kiepsko się w niej czuję i pomyślałam, żeby ją ulepszyć.
Znalazłam kilka zdjęć w necie-właśnie myślałam o takim stylu. Wklejam fotki w sukience(nie zwracać uwagi na buty-chodziło tylko o ich wysokość, a nie dopasowanie).
Nie mogę sukienki za mocno skrócić, bo mam za grube uda(widać na foto), ale może rękawy zrobić krótsze? Może całkiem je odciąć?
Doradźcie coś, bo zależy mi, żeby ją ubrać:)
Nie podbijajcie (grozi to upomnieniem), ale wypowiadajcie się chociaż, żeby wątek nie upadł:)



Kochana wcale nie masz grubych ud :) Też bym uciachała rękawy no i skróciła mimo wszystko :)

moze taka z niej zrob jak ta czarna ostatnia?

Dzięki bejsunia, ale uda to mam jak "rosyjska biegaczka":) Taka uroda:)
A jak myślisz, czy jak przerobię jak te inne, które pokazałam, to da się w niej chodzić? Czy się ośmieszę?

zrób krótkie rękawki, ale nie obcinaj ich zupełnie. I dól bym trochę podwinęła, jakieś 5cm, żeby wyszła delikatna bombka, tylko wtedy już będziesz musiała to zrobić na podszewce od pasa. I wyjdzie super:)

wzor mi sie zbytnio nie podoba..

Ktoś jeszcze pomoże?

może bombkę zrób i bez rękawów, tak ją widzę tak jak ta w kratę?

Najlepiej zrobisz gdy oddasz ja mamie. Moim zdaniem i fason i wzór jest zbyt poważny. Nawet nie wiem czy warto ją poprawiać. Na pewno należy zlikwidować rękawy.

na pewno trochę skróć sukienkę i z tymi rękawami też dobry pomysł :)

obetnij rękawy, ale zostaw grube ramiączka ;)

pomożesz? http:// forum.szafa.pl/2/2975938/prostownica-philips-.html (usnąc spacje)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-13 12:11 przez whoxcares.

niezweryfikowana
Posty: 127
Ostrzeżenia: 1/5

Te kwiatki jakies dziwne;/
A ud nie masz grubych:)
Pomóżcie: http ://forum.szafa.pl/44/2975956/2975956/dziewczyny-pomozcie.html#msg-2975956 (bez spacji)

wzór nie bardzo ..

całkiem bym obcięła te rękawy a materiału z nich zrobiła se kwiata na dekolt i doszyła na tej czarnej lamówce pod szyją żeby wystawał na ciało

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kurteczka