Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja tak miałam na czeszkach.. nie było mi ich szkoda bo dużo to one nie kosztowały- wrzuciłam do pralki i jak nowe :D

z moimi nike - to samo ;/

Widze ze chcecie sp..... ; wszystko!!!
Zostawcie ta chemie juz w spokoju!!! ---one sa poprostu zle wyplukane,czysta ciepla woda i --jazda (kilka razy)

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
AsiuniaRuda1988
miałam trampki białe (nie nike) i właśnie takie plamy mi się porobiły to do zimnej wody wlałam domestos i wrzuciłam buty, przygniotłam by całe się zanurzyły i rano bielusie były. Ale trzeba później wyprać jeszcze.

domestosem też czyściłam. Co prawda nie zostawiłam ich na cala noc w nim ale po prostu nalalam na buty i szorowałam. Może tylko troszke bledsze sie zrobiły, ale to sie okaze jak wyschna.



A co do farbowania - jak nie wyjdzie no to trudno. Teraz i tak w nich nie bede chodzic jak są w takim stanie, a jak sie brzydko zafarbują no to też koło domu moge smigać. Tylko musze poczytać czym je zafarbować. Ale narazie to jeszce spróbuje je przeczyścic. może akurat :)
Cytat
123Goja
Widze ze chcecie sp..... ; wszystko!!!
Zostawcie ta chemie juz w spokoju!!! ---one sa poprostu zle wyplukane,czysta ciepla woda i --jazda (kilka razy)

Nie są źle wypłukane. Myslisz że ich nie płukałam? Jak vanish nie pomaga to sama woda pomoże? No na pewno.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-15 18:37 przez djmc14.

Dobrze Ci radze, vanisch to tez nie cudotworca.
Przynajmniej SPROBUJ !!!

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
123Goja
Dobrze Ci radze, vanisch to tez nie cudotworca.
Przynajmniej SPROBUJ !!!

Ale woda tym bardziej;)

To rob co chcez i nie pytaj!

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
123Goja
To rob co chcez i nie pytaj!

Nie spinaj sie. Pytam, bo potrzebuje pomocy. Za Twoja pomoc podziekuje, bo sorry ale zwykła woda nic nie zdziałała.

zweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 1/5

wodą utlenioną polać :)

tez mialam tak na jedny bcie nke, i nie dalo sie tego niczym wyczyscic

nie widzę zdjęcia, ale jeżeli to skórka to ja tylko cifem czyszczę:) A jeżeli proszek do prania to tylko do kolory bo po proszku do białego zostają właśnie żółte plamy.

hej ja kidys miałam trampki białe zrobiły sie zółte wiecie co pomogło farba biała olejna wsiąkła w buty i nie było sladu, możecie spróbować jeszcze spray białym , pozdrawiam

Sama się zawsze zastanawiałam jak doczyścić buty. Bałam się, że popsuję i będą nadawały się do kosza. Poszperałam trochę w internecie i znalazłam ciekawy artykuł od https://pepegi.eu/pl/blog/jak-prac-adidasy-w-pralce-1614593209.html. Teraz wrzucam buty do pralki i nie martwię się, że nie będą się nadawały do chodzenia :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Botki