Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

transportery taśmowe

52 minut temu

sprawdzony stomatolog

56 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

Kupiłam sobie kiedyś białe, materiałowe trampki Nike. Po pierwszym czyszczeniu na jednym bucie pojawiły się zółte, ciemne plamy. Czyścliłam je potem kilka razy (m.in proszkiem, ludwikiem, vanishem). Nie mam pojecia z czego te plamy i czym je usunąć.. O ile się w ogóle da. Miała któraś z was podobny problem?

Dodaje zdjecie butów (mokre są).





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-15 17:48 przez djmc14.

ma i jedyne co mogłam zrobić ,również na balerinkach nike, to zapastować oba buty biała pastą...

Ja tez tak miałam z butkami firmy nike:/a dokładnie z jednym. I niczym nie dalo się tego usunac. Leżą biedne gdzieś w komodzie.

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
GaBrYsiAa1996
ma i jedyne co mogłam zrobić ,również na balerinkach nike, to zapastować oba buty biała pastą...

no własnie na innym forum czytałam, że białe buty pastuja białą pastą.. Tylko te buty są materiałowe.. W akcie desperacji potraktowałam je wybielaczem, ale nawet to nie zadziałało.

no ja też mam materiałowe balerinki i pastę tą taką co się wyciska i jest na gąbeczce<zapomniałam nazwy> innej opcji nie miałam , nie wyglądają zle ale szału też nie ma, pasta się wchłoneła ale po każdym myciu trzeba pastować.

A może spróbuj cifem?

mam podobny problem ale na torbie nike,. masakra ;/, niczym to nie chce zejsc. dobrze ze jest to z tylu i tak bardzo sie w oczy nie rzuca.

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
justynieczka123
mam podobny problem ale na torbie nike,. masakra ;/, niczym to nie chce zejsc. dobrze ze jest to z tylu i tak bardzo sie w oczy nie rzuca.

No a u mnie własnie na jednym bucie. Drugi też nie jest śnieżnobiały (mimo iz powinien), ale nie ma tych plam.

Myślałam tez o zafarbowaniu ich. Tylko czy to dobry pomysł?

niewiem, zafarbowac? a jak nie wyjdzie? albo cos pojdzie nie tak (zlosliwosc rzeczy martwych ;D ) to buty beda ale do biegania kolo domu... a ja swoja torbe kupilam juz z ta zolta plama bo laska od ktoreej kupowalam nie raczyla mnie poinformowac o plamie a zdjecia byly takie ze nie bylo widac tych plam, ale cóż stalo sie. ja juz z ta plama nic nie robie. probowalam cos robic, ale to na nic. nawet chcialam do pralki wrzucic ale niestety mam elementy rozowe i boje sie ze zafarbuje mi cala. niewiem co mamy z tym fantem zrobic? moze nastepnym razem kupic innej firmy? ;)

ja mam to samo z białymi conversami ;/

teraz juz nic na to nie poradzisz....

namoczyć na noc w zsiadłym mleku, a potem uprać jak zwykle.

miałam trampki białe (nie nike) i właśnie takie plamy mi się porobiły to do zimnej wody wlałam domestos i wrzuciłam buty, przygniotłam by całe się zanurzyły i rano bielusie były. Ale trzeba później wyprać jeszcze.

ALBO NAMOCZYĆ WACIK W BENZYNIE I POCIERAĆ PLAMY .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Botki