Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Znalezione w sh!

02 lut 2013 - 00:01:23

Cytat
oryginal
Cytat
EmiEZD
CZĘSTO NASZE CIUCHY KTÓRE ODDAJEMY DO PCK SA SPRZEDAWANE W SH POWAZNIE SAMA ZNALAZLAM SWOJE SPODNIE I SWETER NAPRAWDE .
Jakim cudem -.-?

był już kiedyś watek na ten temat:) pck wynajmuje swoje kontenery bo bardziej oplaca się brac pieniądze za to niż samemu zajmowac się tymi ciuchami. Nie wiem jak u was ale u nie w miescie już od jakiegoś czasu na tych kontenerach nie ma napisu pck jak to było kiedyś, a dodatkowo co jakis czas wiszą ogłoszenia zeby wystawiać ubrania to beda zabierane bez podania żadnej organizacji charytatywnej... ot taki sposób sobie znaleźli na darowy towar:/

Znalezione w sh!

02 lut 2013 - 13:48:18

Cytat
PastwaLosu
Cytat
oryginal
Cytat
EmiEZD
CZĘSTO NASZE CIUCHY KTÓRE ODDAJEMY DO PCK SA SPRZEDAWANE W SH POWAZNIE SAMA ZNALAZLAM SWOJE SPODNIE I SWETER NAPRAWDE .
Jakim cudem -.-?

był już kiedyś watek na ten temat:) pck wynajmuje swoje kontenery bo bardziej oplaca się brac pieniądze za to niż samemu zajmowac się tymi ciuchami. Nie wiem jak u was ale u nie w miescie już od jakiegoś czasu na tych kontenerach nie ma napisu pck jak to było kiedyś, a dodatkowo co jakis czas wiszą ogłoszenia zeby wystawiać ubrania to beda zabierane bez podania żadnej organizacji charytatywnej... ot taki sposób sobie znaleźli na darowy towar:/

zdarza się. moja ciotka oddała raz do takiego kontenera pck płaszcz, który przywiozła sobie z USA, był bardzo charakterystyczny. po kilku dniach zobaczyła, że identyczny wisi na wystawie w sh. z ciekawości weszła i sprawdziła, czy przypadkiem to nie jej płaszcz (miał jakiś charakterystyczny znak - jakaś plamka czy coś, już nie pamiętam). no i jak się można domyśleć to był ten sam płaszcz, który wrzuciła do kontenera ...

Znalezione w sh!

18 lut 2013 - 10:10:16

Haha ja kiedyś zakupiłam bluze , a w kieszeni 10 zł :D zwróciło sie xD

Znalezione w sh!

18 lut 2013 - 10:15:33

Cytat
silviiaa
ja znalazlam 200 euro ale prcuje w ciuchu wiec musialam je oddac :(
nie rozumie? dlaczego musialas oddac? trzabylo się nie przyznawac:D

Znalezione w sh!

20 lut 2013 - 16:15:55

Cytat
alochaaaaa
Cytat
silviiaa
ja znalazlam 200 euro ale prcuje w ciuchu wiec musialam je oddac :(
nie rozumie? dlaczego musialas oddac? trzabylo się nie przyznawac:D

Znalezione w sh!

09 mar 2013 - 12:03:01

Cytat
basiaux
Cytat
alochaaaaa
Cytat
silviiaa
ja znalazlam 200 euro ale prcuje w ciuchu wiec musialam je oddac :(
nie rozumie? dlaczego musialas oddac? trzabylo się nie przyznawac:D

bo jeśli szef podłożył to by straciła pracę?

Znalezione w sh!

09 mar 2013 - 18:12:54

znalazłam jedynie listę zakupów zapisaną po angielsku ;) a siostra srebrny naszyjnik :D

Znalezione w sh!

10 mar 2013 - 12:17:33

listę zakupów (po polsku! :o), chusteczki, jakąś różową spinkę z kwiatkiem i monetę - nic wartościowego. A chciałabym się kiedyś pozytywnie zdziwić :)

Znalezione w sh!

11 mar 2013 - 14:44:08

scyzoryk, w kieszeni męskich szortów xd

Znalezione w sh!

11 mar 2013 - 14:49:00

Cytat
misiaSRC
ja nic nie znalazłam ale myślałam że w sh nie będzie 'polskich' ciuchów??!!
przecież z takich "kontenerów" na ciuchy te rzeczy wcale nie idą do ubogich itp. tylko do sh. Nieraz było tak, czytałam takie "historie", że ktoś w sh znalazł niektóre swoje (przynajmniej według nich tak wyglądały jak ich) rzeczy
a tak ogólnie to też nigdy nie znalazłam nic w kieszeniach

Znalezione w sh!

11 mar 2013 - 16:11:14

Niestety nigdy, nawet nie wiedzialam ze mozna. Zapewne babki w sklepie przed wystawieniem wszystko przeszukają :/

Znalezione w sh!

19 mar 2013 - 14:43:28

A ja wczoraj byłam w sh i oto co zobaczyłam na regale, ale nie kupiłam bo to nie moje klimaty :D





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-19 14:43 przez Kaya1456.

Znalezione w sh!

19 mar 2013 - 14:45:30

ja 3 euro :)w podszewce torebki

Znalezione w sh!

19 mar 2013 - 14:45:40

ja znalazłam kilka centów w torebce;)

Znalezione w sh!

19 mar 2013 - 14:46:27

Ja znalazłam jakieś monety i słuchawki do tel działające:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Torebki-zdobycze