Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Znalezione w sh!

13 mar 2014 - 19:00:28

Moi rodzice mieli sh i zawsze dokładnie sprawdzaliśmy kieszenie. Kiedyś za pieniądze znalezione po kieszeniach i torebkach w ciągu roku poleciałam do Londynu na tydzień :):):) To był prezent z okazji dostania się na studia od rodziców. Wszystko miałam w drobniakach, za część kupiłam bilety a żeby z resztą nie chodzić po mieście zamieniłam na banknoty w automacie w ASDA.

Znalezione w sh!

14 mar 2014 - 15:04:10

jakie polecacie sh w Krakowie :) ?? interesują mnie takie na wage - niesortowane najlepiej - tam gdzie mozna wyszperać perełki bardzo tanio :D bo w tych co są wycenione bluzki atmosphere/george/new looka itd na 15-25zł to nie sztuka kupować :P i jeszcze takie gdzie są fajne buty/kurtki/marynarki i spodnie - ja kupowałam do tej pory same bluzki/sweterki i sukienki :P

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Znalezione w sh!

16 maj 2014 - 21:48:51

Ja dzisiaj znalazłam świetna koszulę w kratę na <moderacja> Od dawna szukałam czegoś takiego, niestety w żadnym sh nie było takiej koszuli:) Co o niej sądzicie? Lubicie koszule w kratę?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 13:32 przez moderator.

Znalezione w sh!

17 maj 2014 - 19:29:36

Woreczek strunowy z zielonym suszem...:o
oraz plastikowy biały widelec :D

Znalezione w sh!

17 maj 2014 - 19:43:17

Cytat
aweawe83
Cytat
niegazowane
ja znalazłam 50 koron szwedzkich w jeansach cheap monday :D


...ja tyle samo w spódnicy jeansowej:)
Cytat
EmiEZD
CZĘSTO NASZE CIUCHY KTÓRE ODDAJEMY DO PCK SA SPRZEDAWANE W SH POWAZNIE SAMA ZNALAZLAM SWOJE SPODNIE I SWETER NAPRAWDE .


ja też często wrzucam stare szmaty do kontenerów i kiedyś w sh widziałam spodnie, łudząco podobne do moich , tak samo powycierane, podwinięte ..na 99,9% jestem przekonana że to te same...

bo ubrania które wrzucacie do kontenerów nie są przekazywane biednym, tylko PCK "wynajmuje" kontenery firmą zajmującym się obrotem odzieży używanej, w zamian dostaje część ubrań które wrzucane są do kontenerów i pieniądze nijako ze sprzedaży tych rzeczy ;)

Znalezione w sh!

02 gru 2014 - 11:32:53

ja kiedys w torebce znalazlam tampony (oczywiscie nowe).

Znalezione w sh!

01 paź 2015 - 21:04:07

Ja tylko wsuwki do włosów, ale moja mama ostatnio kupiła marynarkę za 2,5 a w kieszonce było 10 euro :D

Znalezione w sh!

28 sty 2016 - 00:34:55

Nic nigdy nie znalazłam, bu.

Znalezione w sh!

02 lut 2016 - 09:21:41

Cytat
Iwona_J
Ja tylko wsuwki do włosów, ale moja mama ostatnio kupiła marynarkę za 2,5 a w kieszonce było 10 euro :D
Czyli jeszcze na tym zarobiłą :D

Znalezione w sh!

04 lut 2016 - 10:18:55

aleee fart!!! ;)

zweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 2/5

Znalezione w sh!

11 wrz 2016 - 18:48:58

Ja kupiłam ostatnio w sh dwie sukieni z Primarka po 2 zł :) superaśne!

Znalezione w sh!

31 sty 2017 - 14:07:30

Ja to nie mam oka do sh :/

Znalezione w sh!

15 lut 2017 - 22:27:11

DZISIEJSZE :D

Bluza na wagę bo była plamka która zeszła :D
i plecak karrimor za 34 zł :)



Znalezione w sh!

15 lut 2017 - 22:33:49

O kurcze, nawet nie wpadłam na to, żeby gdy kupuję coś używanego sprawdzać po kieszeniach w poszukiwaniu niespodzianek :D
Aczkolwiek gdy to ja coś wysyłam, to przed włożeniem ciucha do paczki mam odruch sprawdzania, czy przypadkiem w kieszeniach czegoś nie zostawiłam, tak na wszelki wypadek :D

Znalezione w sh!

16 lut 2017 - 00:17:23

Cytat
DaChoice
O kurcze, nawet nie wpadłam na to, żeby gdy kupuję coś używanego sprawdzać po kieszeniach w poszukiwaniu niespodzianek :D
Aczkolwiek gdy to ja coś wysyłam, to przed włożeniem ciucha do paczki mam odruch sprawdzania, czy przypadkiem w kieszeniach czegoś nie zostawiłam, tak na wszelki wypadek :D

pewniee, patrzcie. ja pracuję na sortowni odzieży używanej i generalnie obowiązkiem naszym jest każdą rzecz z kieszeniami przejrzeć ale zdarza się, że coś ominiemy :) a rzeczy są przeróżne pieniądzę, złoto, zużyte chusteczki ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-16 00:17 przez aniaaaa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

"Kultowe" zegarki Geneva