Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Znalezione w sh!

26 maj 2013 - 20:46:10

Cytat
gemma_22
bilet na autobus z Warszawy :)

moja znajoma w sh znalazła swoją kurtkę, którą kilka tygodni wcześniej wsadziła do kontenera z odzieżą :)

raz na allegro kupiłam spodnie i w kieszeni było 10zł :)

mogłaś do komentarza dopisać dzieki za dodatkowa dyche troche sie zwrocilo za spodnie :P

Znalezione w sh!

26 maj 2013 - 20:59:01

Cytat
kasiula9462
Cytat
gloossy
Cytat
jagodzian
Cytat
gloossy
hmm ja do sh nie chodzę więc nic nie znalazłam ;p

ale zastanawia mnie teraz coś :D skoro te ubrania są PODOBNO prane przed tym jak trafią do sh, to w jaki sposób to wszystko jest w tych kieszeniach czy coś? po praniu to nic z tego nie powinno zostać raczej :D

no np zegarki to raczej nie wyparują z kieszeni po praniu..

no to rozumiem, ale takie rzeczy po wypłukaniu w wodzie by nie działały i ogólnie nie nadawały się do niczego. A jakieś paragony itd to juz w ogóle ;))


Wiesz co pieniądze jak się upiorą nic się z nimi nie dzieje ;)


Odzież kiedyś była pryskana specjalnym proszkiem dezynfekującym,ale od jakiegoś czasu nie jest niczym dezynfekowana ponieważ ludzie którzy sortują tą odzież z tych kontenerów dostawali uczulenia i łuszczyła im się skóra na rękach.Dużo wiem o miejscu gdzie sie sortuje odzież z pojemników bo mieszkam obok tego zakładu:P

Znalezione w sh!

29 maj 2013 - 18:47:52

Kurczę, jak tak czytam co Wy znajdujecie to aż się robię zazdrosna :D

Ja daaaawno temu, kilknaście lat temu w spódnicy znalazłam 5 euro. Jaka radocha wtedy była :D
A tak to oczywiście ciągle jakieś chusteczki, paragony, listy zakupów itp. Często wsuwki czy gumki do włosów. Zdarzyły się też podpaski czy tampony (na szczęście nie zużyte), ze dwa razy jakąś obleśną szminkę. Raz plastikowy, dziecięcy pierścionek. Ale ładny był :D I dawno temu, na wakacjach w tamtejszym sh kupiłam kurtkę i torebkę i w środku były dwie pary zwykłych, malutkich kolczyków wkrętów.
Tak to chyba nic więcej, ale powiem wam, że te "zdobycze" czasami cieszą jeszcze bardziej niż jakaś rzecz :D Nawet jak są to jakieś nic niewarte pierdoły :D

Znalezione w sh!

29 maj 2013 - 18:53:38

Nigdy się nie spotkałam.Ale było by miło.

Znalezione w sh!

29 maj 2013 - 18:56:00

dawno temu 5 euro moja mama znalazła

Znalezione w sh!

03 cze 2013 - 19:18:17

jedynie chusteczkę :( nie mam szczęścia do takich rzeczy

Znalezione w sh!

11 lip 2013 - 07:50:03

Chciałabym coś znaleźć ;d.
Ale niestety , nic nigdy nie znalazłam :(.
Aczkolwiek nie pamiętam nawet kiedy byłam ostatni raz , chyba czas się wybrać , a może akurat tym razem się coś trafi ;D.

Znalezione w sh!

17 sie 2013 - 11:39:27

No jak tam dziewczyny ? Codziennie któraś chodzi na łowy, znalazłyście coś nowego w kieszeniach ? Ja ostatnio tylko bilet do metra i stare chusteczki !

Znalezione w sh!

19 sie 2013 - 22:42:41

ja to dopiero miałam znalezisko :( Kupiłam sobie super bluze. Myśle fajnie bo ma głębokie kieszenie na zamek. w domu rozpinam a tam karteczka pisana po szwedzku : " tą kurtkę oddałam biednym ludziom. Cieszę się że możesz ją nosić. Dodaję do niej ( TU UWAGA ) jedną prezerwatywę by was biednych więcej się nie namnożyło "
No myślałam że spadne z krzesla jak to zobaczyłam :/

Znalezione w sh!

19 sie 2013 - 22:44:20

Cytat
Kaya1456
Cytat
paniRp
Cytat
silviiaa
ja znalazlam 200 euro ale prcuje w ciuchu wiec musialam je oddac :(
dlaczego musiałaś je oddać?

Pewnie takie tam ma zasady i kasa poszła do kieszeni szefowej !

mogła nie mówić ,że znalazła :)

Znalezione w sh!

13 wrz 2013 - 23:30:34

suuuper wątek!
ja jeszcze nic nie znalazłam, może przez to, że bywam tam maksymalnie raz w roku ;d

Znalezione w sh!

13 wrz 2013 - 23:36:25

Cytat
aneska7589
ja to dopiero miałam znalezisko :( Kupiłam sobie super bluze. Myśle fajnie bo ma głębokie kieszenie na zamek. w domu rozpinam a tam karteczka pisana po szwedzku : " tą kurtkę oddałam biednym ludziom. Cieszę się że możesz ją nosić. Dodaję do niej ( TU UWAGA ) jedną prezerwatywę by was biednych więcej się nie namnożyło "
No myślałam że spadne z krzesla jak to zobaczyłam :/

hahahah serio ? :D no nieźle ! :D

Znalezione w sh!

18 wrz 2013 - 21:59:50

nie wiem, czy to sie zalicza, ale dzis bedąc w takim ala komisie (roznosci tam sa, ciuchy, bizuteria, meble itp) w jednej ksiazce znalazlam bilet do teatru sprzed 4 lat i w spodniach dolara :) czesto zdaza mi sie znajdywac jakies drobiazki typu spinki, jakies papierki, gumy do zucia, ale jeszcze nigdy nie trafilam na cos wartosciowego :)

zweryfikowana
Posty: 620
Ostrzeżenia: 1/5

Znalezione w sh!

18 wrz 2013 - 22:02:30

Ja znalazłam złoty pierścionek pod podszewką kuferka :) Z racji, ze był na mnie za mały sprzedałam go za 400 zł :D

Znalezione w sh!

06 paź 2013 - 15:20:30

ja raczej w to nie wierze kobitki które to pracują napewno po dostawie przeszukują wszystko DOKŁADNIE

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SH lublin! jestescie dziewczyny ?