Obecnie rozmawiamy o:

social ads

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

podgrzewacz do wosku

wczoraj o 18:03

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Allegro wysyłka za FREE !!

01 gru 2010 - 20:18:40

Witam Was!
Nie wiem czy był już taki wątek, ale jeśli tak to i tak go nie czytałam i nie wiem o co chodzi, może Wy mnie olśnicie.
Dzisiaj już nie wiem który raz słyszę w radiu że 1 grudnia jest dniem darmowej wysyłki na allegro czy jakoś tak, w każdym razie chodzi o to, że kupując coś dzisiaj nie musimy płacić za wysyłkę.Może Wy wiecie na ten temat coś więcej?Jeśli tak to podzielcie się, bo może to jakiś pic na wodę tylko jest :) Pozdrawiam

Allegro wysyłka za FREE !!

01 gru 2010 - 20:19:57

kurde nic nie słyszłam

Allegro wysyłka za FREE !!

01 gru 2010 - 20:22:25

Cytat
OnlyTheHottest
Witam Was!
Nie wiem czy był już taki wątek, ale jeśli tak to i tak go nie czytałam i nie wiem o co chodzi, może Wy mnie olśnicie.
Dzisiaj już nie wiem który raz słyszę w radiu że 1 grudnia jest dniem darmowej wysyłki na allegro czy jakoś tak, w każdym razie chodzi o to, że kupując coś dzisiaj nie musimy płacić za wysyłkę.Może Wy wiecie na ten temat coś więcej?Jeśli tak to podzielcie się, bo może to jakiś pic na wodę tylko jest :) Pozdrawiam

podbijam

Allegro wysyłka za FREE !!

01 gru 2010 - 20:22:15

Ja słyszałam : ) Mój chłopak na allegro kupił dziś lusterko do auta za 50 zł a przesyłka wychodziła drugie prawie tyle...

ale zapłacił tylko za rzecz. :)
Choć facet robił problemy, że ponoć od 100 zł dopiero, ale nawet od 1 zł za free przesyłka : )

Allegro wysyłka za FREE !!

01 gru 2010 - 20:23:06

jakoś wątpię, że to jest prawda:)Na pewno nie każdy sprzedawca na to by poszedł:)

Allegro wysyłka za FREE !!

01 gru 2010 - 20:23:52

Myślę, że Allegro trąbiłoby o tym na stronie głównej gdyby tak było. Poza tym - ja sobie tego nie wyobrażam. Jako sprzedająca, jak miałabym od All wyegzekwować koszty jakie poniosłam za wysłanie danej rzeczy?

Allegro wysyłka za FREE !!

01 gru 2010 - 20:24:10

nie slyszalam

Allegro wysyłka za FREE !!

01 gru 2010 - 20:24:51

Z Japan Style można dziś pozamawiać :D

zweryfikowana
Posty: 1.270
Ostrzeżenia: 1/5

Allegro wysyłka za FREE !!

01 gru 2010 - 20:25:04

ja też o tym nic nie słyszałam, ale to chyba niemożliwe, bo każdy użytkownik który coś sprzedaje sporo tracił na tym, po prostu nie opłacałoby mu się to

zweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

Allegro wysyłka za FREE !!

01 gru 2010 - 20:26:02

Możesz napisac coś więcej?
Bo jeśli to prawda to opłaca sie kupic cos z Japan Style....

Allegro wysyłka za FREE !!

01 gru 2010 - 20:26:15

Cytat
Plaisir
Ja słyszałam : ) Mój chłopak na allegro kupił dziś lusterko do auta za 50 zł a przesyłka wychodziła drugie prawie tyle...

ale zapłacił tylko za rzecz. :)
Choć facet robił problemy, że ponoć od 100 zł dopiero, ale nawet od 1 zł za free przesyłka : )

ale ocb? każda przesyłka? gdzie to jest napisane?

Allegro wysyłka za FREE !!

01 gru 2010 - 20:27:02

to jest tylko na wybrane sklepy a nie na wszystko:P
http://www. dziendarmowejdostawy.pl/
spacja po www
fajna sprawa bo w sklepach kosmetycznych mozna znalezc sporo tansze rzeczyniz w sklepach ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-01 20:29 przez martKIA951.

Allegro wysyłka za FREE !!

01 gru 2010 - 20:28:05

Cytat
leia
Myślę, że Allegro trąbiłoby o tym na stronie głównej gdyby tak było. Poza tym - ja sobie tego nie wyobrażam. Jako sprzedająca, jak miałabym od All wyegzekwować koszty jakie poniosłam za wysłanie danej rzeczy?

właśnie na głównej ani w komunikatach nie ma ani słowa

Allegro wysyłka za FREE !!

01 gru 2010 - 20:30:51

Cytat
OnlyTheHottest
Witam Was!
Nie wiem czy był już taki wątek, ale jeśli tak to i tak go nie czytałam i nie wiem o co chodzi, może Wy mnie olśnicie.
Dzisiaj już nie wiem który raz słyszę w radiu że 1 grudnia jest dniem darmowej wysyłki na allegro czy jakoś tak, w każdym razie chodzi o to, że kupując coś dzisiaj nie musimy płacić za wysyłkę.Może Wy wiecie na ten temat coś więcej?Jeśli tak to podzielcie się, bo może to jakiś pic na wodę tylko jest :) Pozdrawiam

JA KUPIŁAM DZIŚ W BUTIKU w necie z darmową przesyłką, w kolorowej krowie są zabawki z darmową przesyłką, w KDC jest darmowa przesyłka też

Allegro wysyłka za FREE !!

01 gru 2010 - 20:30:52

tak to prawda dziś do 24godz jest taka akcja PRZESYŁKA ZA DARMO chcą sprawdzić czy opłaci im się to żeby na stałe wprowadzić żeby sprzedajcemu się to zwróciło musi bodajże 200 rzeczy sprzedać:)ja jeszcze nic nie kupiłam ale zaraz zamierzam zajrzeć, a i dodam jeszcze że niestety nie wszyscy kupujący przystąpili do akcji ale wiem że mnóstwo prawie wszyscy ale wyłamali się niektórzy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomóżcie - załamka