Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzisiejsze zakupy, oceńcie

08 kwi 2010 - 16:51:30

torebki nie widze a buciki normalne mnie sie podobaja . nie przejmuj sie tymi negatywnymi komentarzami sa na pewno od super modnie ubranych dziewczyn ktore maja na pewno bardzo oryginaly i niepowtarzalny styl klona

Dzisiejsze zakupy, oceńcie

08 kwi 2010 - 16:53:17

fee;p pogrubiaja nogi

Dzisiejsze zakupy, oceńcie

08 kwi 2010 - 16:55:43

wiesz ja butki takie same kupiłam po 15 zł na rynku, są bardzo wygodne i ładne;;);)

Dzisiejsze zakupy, oceńcie

08 kwi 2010 - 16:57:52

Mi sie nie podobaja:/

Dzisiejsze zakupy, oceńcie

08 kwi 2010 - 17:01:46

Nie są złe te buty, ale wolałabym w innym kolorze i nie za 40 zł

Dzisiejsze zakupy, oceńcie

08 kwi 2010 - 17:04:20

no to po co 2 razy pytasz?

Dzisiejsze zakupy, oceńcie

08 kwi 2010 - 17:13:21

Taaaaaaaa.... ale jakby były w kwiatuszki albo marynarskie paseczki to połowa dziewczyn by piszczała na ich widok.


A wszystkie dziewczyny, które piszą o bazarach - cóż, nie każdy chodzi po rynkach, targach, bazarach, aby miał wiedzieć, że akurat takie są w ofercie.

Ale widzę, że na szafie panuje "moda", aby wepchnąć komuś szpilę typu: "a ja kupiłam taniej!" "u mnie na bazarze takie" "a, fe, a nie modne" "gruba stopa" "obrzydliwe" a najśmieszniejsze jest to, że bardzo często najmocniej krytykują te osoby, które u siebie w szafie mają same bazarowe i tandetne rzeczy i wcale w nich uroczo nie wyglądają. (nie mówię, że tak jest w tym konkretnym przypadku, tylko ogólnie, że się spotykam z tym zjawiskiem)



40zł za nowe buty, które się komuś podobają to nie tak dużo, przeciętna cena.
Mnie buty się podobają. Jeśli ktoś wie z czym je połączyć to będą bardzo fajną ozdobą stroju :)

Dzisiejsze zakupy, oceńcie

08 kwi 2010 - 17:27:17

dariateress, agata74 dziewczyny, dziękuję wam :) No fakt, mieszkam w małym miasteczku i u mnie nie ma czegoś takiego jak bazary. Kupiłam buty na allegro, bo tyko tam mogłam je zdobyć. Zauroczyły mnie zdjęcia. Pytam drugi raz i jak widać miałam rację, bo teraz zdania są podzielone.

Dzisiejsze zakupy, oceńcie

08 kwi 2010 - 17:31:35

Cytat
nika197
Czegoś tu nie rozumiem. Pytałam się we wcześniejszym wątku co myślicie p tych balerinkach, to niemal 80% waszych wypowiedzi było, że są bardzo fajne..

to po co po raz kolejny o to pytasz?:)

Dzisiejsze zakupy, oceńcie

08 kwi 2010 - 17:33:08

yyyh, nie za bardzooo..

Dzisiejsze zakupy, oceńcie

08 kwi 2010 - 17:34:55

jak dla lalki;p

Dzisiejsze zakupy, oceńcie

08 kwi 2010 - 17:34:45

mnie się nie podobają, skracają nogę i sa takie lekko dziecinne, wolę klasyczne baleriny bez dziwnych wstążeczek i udziwnień

Dzisiejsze zakupy, oceńcie

08 kwi 2010 - 17:39:39

Cytat
agata74
torebki nie widze a buciki normalne mnie sie podobaja . nie przejmuj sie tymi negatywnymi komentarzami sa na pewno od super modnie ubranych dziewczyn ktore maja na pewno bardzo oryginaly i niepowtarzalny styl klona
Po co taki sarkastyczny komentarz?Dziewczyna zadała proste pytanie i każdy odpowiada zgodnie z własnym sumieniem.No chyba,że chodziło jej o bezmyślne potakiwanie i zachwyty,tylko po to,żeby jej zrobić przyjemność a nie o szczere opinie...Każdy ma inny gust i powinnaś to uszanować.

Dzisiejsze zakupy, oceńcie

08 kwi 2010 - 17:42:48

Ile Ty wątków już zakładałaś?!

Ogólnie buty srednie jak dla mnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

różowa DODA- Moja