Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

calominal opinie

30.01 o 21:06

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

tanie przepisy na obiad

15.02 o 15:34

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

Dzisiejsze zakupy, oceńcie

08 kwi 2010 - 17:47:05

ooj, to chyba Twoje zdanie najwazniejsze i Tobie mają się podobac wiec się nie przejmuj heh ;) są ok, jednak nie moj styl:)

Dzisiejsze zakupy, oceńcie

08 kwi 2010 - 20:30:34

Cytat
Natka72
Cytat
agata74
torebki nie widze a buciki normalne mnie sie podobaja . nie przejmuj sie tymi negatywnymi komentarzami sa na pewno od super modnie ubranych dziewczyn ktore maja na pewno bardzo oryginaly i niepowtarzalny styl klona
Po co taki sarkastyczny komentarz?Dziewczyna zadała proste pytanie i każdy odpowiada zgodnie z własnym sumieniem.No chyba,że chodziło jej o bezmyślne potakiwanie i zachwyty,tylko po to,żeby jej zrobić przyjemność a nie o szczere opinie...Każdy ma inny gust i powinnaś to uszanować.
co mam uszanowac ze dziewczyny pisze ze nie sa ladne to jakas kpina buciki sa zwyczajne ale napewno nie brzydkie czy plastikowe jak to ocenily szafowiczki . te co pisza same maja przecietne ciuszki i niczym sie nie wyrozniaja sa klonami . i co ciekawe kilka dni temu szafowiczka pytala o te buciki i wtedy byl zachwyt rece opadaja . piszesz ze kazda ma inny gust to czemu tyle klonow biega po ulicy ??? i w sumie co druga ma takie balerinki ale nie lepiej napisac ze brzydkie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

różowa DODA- Moja