Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomocy w zakupach

08 kwi 2010 - 11:24:29

prosze poradzcie czy zakladanie konta w tym banku jest bezpieczne.czy ja moge tak zaufac podajac moje dane do formulaza i podpisywac niewiadomo co?Chodzi mi o zakupy w szafie.Nie mam pojecia jak to robic i czasu bo moj malutki synek jak tylko siadam do kompa to dostaje szalu.czy musze byc zweryfikowana zeby cos kupic.dziekuje

pomocy w zakupach

08 kwi 2010 - 11:29:41

zeby kupic nie koniecznie.zalezy czy osoba sprzedajaca ma wlaczona opcje sprzedazy dla niezweryfikowanych

pomocy w zakupach

08 kwi 2010 - 11:29:44

Nie musisz być, ale większość szafowiczek Ci nie ufa :) Pytasz się czy bank jest bankiem ?:D Haha :D Tak, to jest bezpieczny bank :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-08 11:30 przez aleksandraa_1234.

pomocy w zakupach

08 kwi 2010 - 11:30:14

Nie musisz się weryfikować, wystarczy że napiszesz wiadomość do szafowiczki że jesteś zainteresowana. Tylko raczej nic nie sprzedasz...

Jak to czy zakładanie konta w tym banku jest bezpieczne? W jakim banku? Wystarczy że podasz dane ze swojego banku, gdzie masz założone konto



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-08 11:31 przez maadlin.

pomocy w zakupach

08 kwi 2010 - 11:31:25

nie bardzo wiem o co Ci chodzi :)

musisz mieć założone konto w banku z dostępem do internetu żeby robić przelewy przez internet np. na szafie, tzn do szafy 3 zł za weryfikacje.

jak jesteś niezweryfikowana to licz się z tym że nie od wszystkich kupisz, bo niektóre dziewczyny mają zablokowaną sprzedaż dla niezweryfikowanych bo zdarzają się oszustki które zakładają konto żeby komuś lipę wystawić (ja się tak nacięłam :/)

ale u innych kupować możesz.

pomocy w zakupach

08 kwi 2010 - 11:39:03

jeśli chodzi o podawanie danych tu na szafie do formularza to wiadomo że jest to mało bezpieczne bo nie wiadomo kim są ci ludzie po drugiej stronie i co oni robią z naszymi danymi.

pomocy w zakupach

08 kwi 2010 - 11:43:31

Cytat
VividMaize
jeśli chodzi o podawanie danych tu na szafie do formularza to wiadomo że jest to mało bezpieczne bo nie wiadomo kim są ci ludzie po drugiej stronie i co oni robią z naszymi danymi.
no właśnie tez tak myslę i dletego ja sie jeszcze nie zweryfikowałam.min dlatego.

pomocy w zakupach

08 kwi 2010 - 11:54:59

mam konto internetowe w lukasie,ale przecie nie bede podawac moich danych z tego konta.a co chodzi o wiarygodnosc to mozna mnie sprawdzic na alegro.Jestem naiwna to fakt ,ale jezeli nie bede mogla ufac ludziom ktorzy wystawiaja ciuszki to pozostana mi tylko drogie sklepy na ,których nic nie kupie bo nie stac mnie na to.A swoja droga to fajna ta szafa i ciuchy extra jak narazie to dla mnie tylko do oglądania .bo nie mam tego konta w m banku a raczej na bank nie zaloze go przez internet

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moja nowa