Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

depilacja wąsika pomocy!

08 mar 2010 - 17:33:47

Witam!
od jakiegoś roku wyrywam wąsika woskiem tylko w tych miejsach zrobiły mi się chrostki i są już około 3 miesiace niestety nie znikaja :( co ja mam z tym zrobić? czy sa jakieś maści? :(
nikt się nie wypowie ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-08 17:34 przez amanda23.

depilacja wąsika pomocy!

08 mar 2010 - 17:34:00

może wizyta u dermatologa? Skoro chrostki nie znikają, może masz zapalenie mieszków włosowych? Osobiście polecam laserowe usuwanie włosków, kilka wizyt i po bólu na zawsze :)

depilacja wąsika pomocy!

08 mar 2010 - 17:36:56

hmm, moja znajoma tez depiluje woskiem, ale jest wszystko ok ;p nie wiem moze warto isc do lekarza

depilacja wąsika pomocy!

08 mar 2010 - 17:39:53

chyba wybiore się do lekarza, może on coś poradzi....

depilacja wąsika pomocy!

08 mar 2010 - 17:41:08

ja od ok 4 lat wyrywam wąsika nigdy nie miałam problemu z krostkami mimo że robię to sama. wiem że po wyrwaniu nie można nakładać na twarz żadnych kremów ani tapety bo pory są jednak otwarte może tak zrobiłaś i dlatego masz teraz problem .
mimo wszystko powinnaś się udać do dermatologa na pewno Ci pomoże:)

zweryfikowana
Posty: 1.157
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja wąsika pomocy!

08 mar 2010 - 17:42:48

Jest jedna dobra maść - tribiotyk on jest sprzedawany w saszetkach w aptece po kilkadziesiąt gr i dobry krem właśnie na takie podrażnienia... Na zdjęciu. Ja ich używam i mi pomagają...



depilacja wąsika pomocy!

08 mar 2010 - 17:45:08

mi zawsze cos wyskakiwało kiedy robiłam to sama dlatego chodzę do kosmetyczki

depilacja wąsika pomocy!

08 mar 2010 - 17:51:12

a ja sama wyrywam i nic mi się po tym nie dzieje ;)

depilacja wąsika pomocy!

08 mar 2010 - 17:53:12

Cytat
intuition
może wizyta u dermatologa? Skoro chrostki nie znikają, może masz zapalenie mieszków włosowych? Osobiście polecam laserowe usuwanie włosków, kilka wizyt i po bólu na zawsze :)

a ile kosztuje taki zabieg??

depilacja wąsika pomocy!

08 mar 2010 - 17:55:57

no właśnie - ile? ;>

depilacja wąsika pomocy!

24 sty 2011 - 09:32:57

a czy któraś z was próbowała usunąć na dłuższy okres wąsik za pomocą depilacji laserowej? Ponoć jest to dobra i skuteczna metoda. Ja mam już dość męczenia się z woskowymi plasterkami. Czy wiecie może ile potrzeba serii by włoski zniknęły z mojej twarzy?

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja wąsika pomocy!

24 sty 2011 - 09:39:29

Cytat
GosiaG09
Cytat
intuition
może wizyta u dermatologa? Skoro chrostki nie znikają, może masz zapalenie mieszków włosowych? Osobiście polecam laserowe usuwanie włosków, kilka wizyt i po bólu na zawsze :)

a ile kosztuje taki zabieg??
200-250zł najczęściej, ale najlepiej kiedy skóra jest jasna, a włoski ciemne. No i bilo, naprawdę cholernie boli, to jest drugie po bikini najbardziej bolesne miejsce przy depilacji laserowej, bo wiązka lasera uderza w korzeń zęba i nerwy.

depilacja wąsika pomocy!

24 sty 2011 - 09:50:22

Ja depiluje w domu sobie kremem bez bólu i bez krostek

niezweryfikowana
Posty: 193
Ostrzeżenia: 4/5

depilacja wąsika pomocy!

26 sty 2011 - 21:39:04

Livinion - ilość wykonywanych zabiegów zależy w sumie od tego jakie masz włosy. Wiesz, jasne, ciemne, mocne, słabe itp.
Wosk jest słaby bo trzeba to w sumie często powtarzać i mogą zostawać krostki. Depilacja laserowa jest lepsza zdecydowanie i nie jest tak mega droga. Zabieg w Studio Laser w Warszawie kosztuje 180 zł więc cena spoko

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

depilacja wąsika pomocy!

17 lip 2011 - 16:53:40

Jesli któraz z Was jest zainteresowana to mozna skorzystac teraz z darmowego zabiegu w Afrodycie jesli chodzi własnie o gratisowa depilacje wąsika.Mysle ze korzystnie jest własnie wybierac takie promocje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dzisiejsze "zdobycze"