Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Sklep internetowy

11 minut temu

Biznes

15 minut temu

tabernakula sklep

34 minut temu

zakupy internetowe

59 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

depilacja wąsika pomocy!

08 mar 2010 - 17:33:47

Witam!
od jakiegoś roku wyrywam wąsika woskiem tylko w tych miejsach zrobiły mi się chrostki i są już około 3 miesiace niestety nie znikaja :( co ja mam z tym zrobić? czy sa jakieś maści? :(
nikt się nie wypowie ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-08 17:34 przez amanda23.

depilacja wąsika pomocy!

08 mar 2010 - 17:34:00

może wizyta u dermatologa? Skoro chrostki nie znikają, może masz zapalenie mieszków włosowych? Osobiście polecam laserowe usuwanie włosków, kilka wizyt i po bólu na zawsze :)

depilacja wąsika pomocy!

08 mar 2010 - 17:36:56

hmm, moja znajoma tez depiluje woskiem, ale jest wszystko ok ;p nie wiem moze warto isc do lekarza

depilacja wąsika pomocy!

08 mar 2010 - 17:39:53

chyba wybiore się do lekarza, może on coś poradzi....

depilacja wąsika pomocy!

08 mar 2010 - 17:41:08

ja od ok 4 lat wyrywam wąsika nigdy nie miałam problemu z krostkami mimo że robię to sama. wiem że po wyrwaniu nie można nakładać na twarz żadnych kremów ani tapety bo pory są jednak otwarte może tak zrobiłaś i dlatego masz teraz problem .
mimo wszystko powinnaś się udać do dermatologa na pewno Ci pomoże:)

zweryfikowana
Posty: 1.157
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja wąsika pomocy!

08 mar 2010 - 17:42:48

Jest jedna dobra maść - tribiotyk on jest sprzedawany w saszetkach w aptece po kilkadziesiąt gr i dobry krem właśnie na takie podrażnienia... Na zdjęciu. Ja ich używam i mi pomagają...



depilacja wąsika pomocy!

08 mar 2010 - 17:45:08

mi zawsze cos wyskakiwało kiedy robiłam to sama dlatego chodzę do kosmetyczki

depilacja wąsika pomocy!

08 mar 2010 - 17:51:12

a ja sama wyrywam i nic mi się po tym nie dzieje ;)

depilacja wąsika pomocy!

08 mar 2010 - 17:53:12

Cytat
intuition
może wizyta u dermatologa? Skoro chrostki nie znikają, może masz zapalenie mieszków włosowych? Osobiście polecam laserowe usuwanie włosków, kilka wizyt i po bólu na zawsze :)

a ile kosztuje taki zabieg??

depilacja wąsika pomocy!

08 mar 2010 - 17:55:57

no właśnie - ile? ;>

depilacja wąsika pomocy!

24 sty 2011 - 09:32:57

a czy któraś z was próbowała usunąć na dłuższy okres wąsik za pomocą depilacji laserowej? Ponoć jest to dobra i skuteczna metoda. Ja mam już dość męczenia się z woskowymi plasterkami. Czy wiecie może ile potrzeba serii by włoski zniknęły z mojej twarzy?

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja wąsika pomocy!

24 sty 2011 - 09:39:29

Cytat
GosiaG09
Cytat
intuition
może wizyta u dermatologa? Skoro chrostki nie znikają, może masz zapalenie mieszków włosowych? Osobiście polecam laserowe usuwanie włosków, kilka wizyt i po bólu na zawsze :)

a ile kosztuje taki zabieg??
200-250zł najczęściej, ale najlepiej kiedy skóra jest jasna, a włoski ciemne. No i bilo, naprawdę cholernie boli, to jest drugie po bikini najbardziej bolesne miejsce przy depilacji laserowej, bo wiązka lasera uderza w korzeń zęba i nerwy.

depilacja wąsika pomocy!

24 sty 2011 - 09:50:22

Ja depiluje w domu sobie kremem bez bólu i bez krostek

niezweryfikowana
Posty: 193
Ostrzeżenia: 4/5

depilacja wąsika pomocy!

26 sty 2011 - 21:39:04

Livinion - ilość wykonywanych zabiegów zależy w sumie od tego jakie masz włosy. Wiesz, jasne, ciemne, mocne, słabe itp.
Wosk jest słaby bo trzeba to w sumie często powtarzać i mogą zostawać krostki. Depilacja laserowa jest lepsza zdecydowanie i nie jest tak mega droga. Zabieg w Studio Laser w Warszawie kosztuje 180 zł więc cena spoko

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

depilacja wąsika pomocy!

17 lip 2011 - 16:53:40

Jesli któraz z Was jest zainteresowana to mozna skorzystac teraz z darmowego zabiegu w Afrodycie jesli chodzi własnie o gratisowa depilacje wąsika.Mysle ze korzystnie jest własnie wybierac takie promocje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dzisiejsze "zdobycze"