Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

Szpilki must have?

04 mar 2022 - 07:41:07

Hej Dziewczyny:) Szpilki nude uważane są za jeden z "butowych must have". Ja jeszcze nie znalazłam swoich "idealnych", chociaż kilka par już się przewinęło przez moją garderobę.. Niby widuje się je w wielu stylizacjach, są faktycznie bardzo klasyczne, uniwersalne, kobiecie i podobają mi się, ale zastanawiam się czy sa mi faktycznie potrzebne. Czy macie takie? Nosicie?

niezweryfikowana
Posty: 581
Ostrzeżenia: 9/5

Szpilki must have?

04 mar 2022 - 09:26:15

Ja mam wrażenie, że to zależy od sukienki/spódnicy. Przy dłuższych sukienkach faktycznie czasem powstaje efekt znikającej stopy, więc wyraziste buty sprawdzają się lepiej. Ew. cieliste buty na tak wysokim obcasie, żeby oderwać sylwetkę od ziemi. Za to np. przy sukienkach do kolan, które inaczej tną sylwetkę cieliste buty sprawdzają się bardzo dobrze u osób nie mających nóg do nieba. Trendy nie wiszą w próżni - jak była moda na rozszerzane sukienki w kolanko, to jednocześnie była też modna na cieliste buty, bo te dwa ciuchy idą ze sobą w parze. Teraz trendy są inne to i obuwnicze must have się zmienia. To nie jest tak, że cieliste szpilki nagle nie wiem, przestały być ładne, po prostu przestały grać optymalnie z tym, co się nosi, przestały być uniwersalnym butem do wszystkiego. Były spoko do obcisłych rurek, nie są spoko do dzwonów. Były ok do dopasowanej góry, są za lekkie to modnej teraz oversizowej. I tak dalej.

https://wesele123.pl/porady-i-ciekawostki/moda-i-uroda/kobiecosc-w-najlepszym-wydaniu-czyli-szpilki-damskie

Kilka porad jak dobrać odpowiednie szpilki do ubioru znajdziesz na tej stronie.

Szpilki must have?

07 kwi 2022 - 18:16:48

Buty zazwyczaj kupuję w CCC ze względu na świetną ofertę. Dodatkowo można też załapać się na promocje, czy zyskać cashback -20% na zakupy przez Picodi, więc można naprawdę sporo zaoszczędzić

Szpilki must have?

08 cze 2022 - 13:17:53

Mam kilka par szpilek w swojej szafie, ale wszystkie kupilam w sklepie luxusowi.pl i to z prostego powodu. W tym sklepie maja moja ulubiona marke casadei, a ich buty sa bardzo wygodne. Ze wzgledu na moja prace nie moge chodzic non stop w szpilkach, ale zakladam je zawsze na specjalne okazje.

Szpilki must have?

21 lip 2022 - 09:07:09

Oczywiście, że warto :) Szpilki cudownie wydłużają nogi i je wyszczuplają. Na co dzień rzadko chodze w szpilkach, ale czasami muszę je ubrać obowiązkowo! np. na randkę, czy jakieś spotkanie biznesowe. Niedawno w sklepie internetowym Gianmarco kupiłam kilka przepięknych czółenek zamszowych, w kolorze kobaltowym, czerwonym i różowym. Zobaczcie same https://sklep.gianmarko.com.pl/czolenka-cat-5 przepiękne, a rozmiarówka sie zgadza :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Winnipeg Jets vs. Toronto Maple Leafs