Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Spodnie z Hausa

10 lut 2018 - 15:55:36

Przedstawiam wam dzisiejsze zakupy w Hausie fotki robione na szybko przed lustrem

1. Spodnie dresowe 39,99zł
2. Spodnie jeansowe 28/30
3. Spodnie jeansowe 30/30 z delikatnymi przetarciami na kolanach

Zastanawiam się czy te spodnie dresowe dobry rozmiar wziąłem, Moglibyście doradzić z czym mógłbym je nosić?? Czy nadają się na wyjście na miasto czy raczej koło domu??
Pozdrawiam

link do zdięć

Spodnie z Hausa

10 lut 2018 - 17:09:42

Według mnie wszystkie są w złym rozmiarze.

Spodnie z Hausa

10 lut 2018 - 17:13:43

not nic mi sie nie podoba

Spodnie z Hausa

10 lut 2018 - 19:55:16

Cytat
inka303
Według mnie wszystkie są w złym rozmiarze.

Czemu tak uważasz?? mierzyłem większe rozmiary to zlatują z tyłka mi i nie wyglądały estetycznie

Spodnie z Hausa

13 lut 2018 - 12:45:31

Cytat
grzesiek9021
Czemu tak uważasz?? mierzyłem większe rozmiary to zlatują z tyłka mi i nie wyglądały estetycznie

W takim razie może to nie Twój fason, powinieneś poszukać innego. Według mnie spodnie są zbyt obcisłe, wygląda to źle. Ale ja jestem po 30stce, więc meżczyźni w rurkach to dla mnie abstrakcja:)

Spodnie z Hausa

13 lut 2018 - 12:56:00

też mi sie nie podoba kieszenie za miast na tyłku to sa pod przez co wizualnie skraca to nogi, dwa też uważam ze spodnie przyciasne. Niestety w sklepach nie ma duzegi wyboru jesli chodzi o fasony spodni, bo jak jest moda na rurki to tylko rurki mozna kupic, jak biodrówki to spodni z wyzszym stanem nie uwidzisz .

Spodnie z Hausa

13 lut 2018 - 13:03:31

pierwsze ok ale te drugie ewidentnie coś jest z nimi nie tak i są źle dopasowane. Może faktycznie nie tyle rozmiar jest zly co fason nie odpowiada Twojej figurze i proporcjom w niektórych miejscach :)

Spodnie z Hausa

13 lut 2018 - 14:55:14

bo ty masz taką budowę.
uda sa pogrubione w tych ciapkowatych dzinsach.
Powinieneś postarać się o ciemniejszy kolor portek.
Mogą być rurki ale nie tak opinające.
Spodnie dresowe zawsze są lużne .
Jesli masz problem z doborem rozmiarówki to spróbuj też w innych sklepach wybrać portki .
w każdym sklepie są różne fasony , poproś sprzedawcę o pomoc.

Spodnie z Hausa

17 lut 2018 - 08:46:37

Zrobiłem zdjęcia w innych moich spodniach 2 x skinny fit 1x slim fit i 1x regular
regular osobiście mi spodnie regular nie podobają mi się,

Link do galerii

Spodnie z Hausa

17 lut 2018 - 09:35:10

nie
Jak dla mnie to za bardzo opięte na Tobie wszystkie te spodnie.

Spodnie z Hausa

17 lut 2018 - 11:06:19

Jak dla mnie to wyglądasz dobrze w tych spodniach z 1 linku ale te z 2 linku to zdecydowanie za ciasne,a drugie za luźne. A co do kieszeni to u mężczyzn zazwyczaj właśnie tak leżą spodnie, nawet przed chwilą sprawdziłam na stronie internetowej sklepu zdjęcia i na tych modelach też kieszenie leżą w taki sposób. Nie jest źle ale mogłoby być lepiej ;)

Spodnie z Hausa

18 lut 2018 - 10:44:30

Pracuje w housie i większość facetów ma problem z dobiorem spodni w tym sklepie ;) może po prostu poproś następnym razem kogoś z obsługi, żeby Ci pomógł wybraniu odpowiednich. A te jeśli Ci nie pasuja mozesz oddać jak masz paragon :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-18 10:45 przez Pozytywna95.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Plecak zamiast torby?