Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

13 minut temu

Ginekolog Rzeszów

15 minut temu

Budowa domu

30 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

36 minut temu

wakacje last minute

43 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Spodnie z Hausa

10 lut 2018 - 15:55:36

Przedstawiam wam dzisiejsze zakupy w Hausie fotki robione na szybko przed lustrem

1. Spodnie dresowe 39,99zł
2. Spodnie jeansowe 28/30
3. Spodnie jeansowe 30/30 z delikatnymi przetarciami na kolanach

Zastanawiam się czy te spodnie dresowe dobry rozmiar wziąłem, Moglibyście doradzić z czym mógłbym je nosić?? Czy nadają się na wyjście na miasto czy raczej koło domu??
Pozdrawiam

link do zdięć

Spodnie z Hausa

10 lut 2018 - 17:09:42

Według mnie wszystkie są w złym rozmiarze.

Spodnie z Hausa

10 lut 2018 - 17:13:43

not nic mi sie nie podoba

Spodnie z Hausa

10 lut 2018 - 19:55:16

Cytat
inka303
Według mnie wszystkie są w złym rozmiarze.

Czemu tak uważasz?? mierzyłem większe rozmiary to zlatują z tyłka mi i nie wyglądały estetycznie

Spodnie z Hausa

13 lut 2018 - 12:45:31

Cytat
grzesiek9021
Czemu tak uważasz?? mierzyłem większe rozmiary to zlatują z tyłka mi i nie wyglądały estetycznie

W takim razie może to nie Twój fason, powinieneś poszukać innego. Według mnie spodnie są zbyt obcisłe, wygląda to źle. Ale ja jestem po 30stce, więc meżczyźni w rurkach to dla mnie abstrakcja:)

Spodnie z Hausa

13 lut 2018 - 12:56:00

też mi sie nie podoba kieszenie za miast na tyłku to sa pod przez co wizualnie skraca to nogi, dwa też uważam ze spodnie przyciasne. Niestety w sklepach nie ma duzegi wyboru jesli chodzi o fasony spodni, bo jak jest moda na rurki to tylko rurki mozna kupic, jak biodrówki to spodni z wyzszym stanem nie uwidzisz .

Spodnie z Hausa

13 lut 2018 - 13:03:31

pierwsze ok ale te drugie ewidentnie coś jest z nimi nie tak i są źle dopasowane. Może faktycznie nie tyle rozmiar jest zly co fason nie odpowiada Twojej figurze i proporcjom w niektórych miejscach :)

Spodnie z Hausa

13 lut 2018 - 14:55:14

bo ty masz taką budowę.
uda sa pogrubione w tych ciapkowatych dzinsach.
Powinieneś postarać się o ciemniejszy kolor portek.
Mogą być rurki ale nie tak opinające.
Spodnie dresowe zawsze są lużne .
Jesli masz problem z doborem rozmiarówki to spróbuj też w innych sklepach wybrać portki .
w każdym sklepie są różne fasony , poproś sprzedawcę o pomoc.

Spodnie z Hausa

17 lut 2018 - 08:46:37

Zrobiłem zdjęcia w innych moich spodniach 2 x skinny fit 1x slim fit i 1x regular
regular osobiście mi spodnie regular nie podobają mi się,

Link do galerii

Spodnie z Hausa

17 lut 2018 - 09:35:10

nie
Jak dla mnie to za bardzo opięte na Tobie wszystkie te spodnie.

Spodnie z Hausa

17 lut 2018 - 11:06:19

Jak dla mnie to wyglądasz dobrze w tych spodniach z 1 linku ale te z 2 linku to zdecydowanie za ciasne,a drugie za luźne. A co do kieszeni to u mężczyzn zazwyczaj właśnie tak leżą spodnie, nawet przed chwilą sprawdziłam na stronie internetowej sklepu zdjęcia i na tych modelach też kieszenie leżą w taki sposób. Nie jest źle ale mogłoby być lepiej ;)

Spodnie z Hausa

18 lut 2018 - 10:44:30

Pracuje w housie i większość facetów ma problem z dobiorem spodni w tym sklepie ;) może po prostu poproś następnym razem kogoś z obsługi, żeby Ci pomógł wybraniu odpowiednich. A te jeśli Ci nie pasuja mozesz oddać jak masz paragon :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-18 10:45 przez Pozytywna95.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Plecak zamiast torby?