Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

32 minut temu

szkoła nauki jazdy

33 minut temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kurtka

29 sty 2018 - 00:15:34

Hot not ktora warto kupic prosze o pomoc



Kurtka

29 sty 2018 - 01:25:08

Teraz są wyprzedaże, poszukaj w reserved, bershka itp, moja siostra kupiła za 80zł suuuper bordową parkę z futerkiem na kapturze i w środku, nie wiem oczywiście co lubisz, kurtka ma się Tobie podobać, ale moim zdaniem można znaleźć dużo fajniejszych, modniejszych lub bardziej eleganckich rzeczy (zależy od Twojego stylu), jak dla mnie średnia ta którą pokazujesz, bardzo przeciętna

Kurtka

29 sty 2018 - 09:35:37

Najbardziej podoba mi się 1
Najładniejszy kolor i fason.

Kurtka

29 sty 2018 - 10:52:07

not

Kurtka

29 sty 2018 - 10:52:56

pierwsza wygląda całkiem w porządku, pozostałe są koszmarne

Kurtka

29 sty 2018 - 16:38:18

Najgorsze ze kupilam juz wszystkie 3 kurtki

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

Kurtka

29 sty 2018 - 16:47:55

Pierwsza jest świetna, futerko przy kapturze dodaje elegancji, a pikowania fajnego stylu i smaczku tańczy

Kurtka

29 sty 2018 - 19:59:09

Pierwsza zdecydowanie.
A po co Ci trzy kurtki?

Kurtka

29 sty 2018 - 20:07:47

Wszystkie mi sie spodobaly za szybka decyzja

Kurtka

29 sty 2018 - 21:42:43

Fetyszystka kurtkowa zakłada kolejny w wątek z o kurtkach. Jakiś rok temu załozyła równoczesnie 3 wątki o puchowych kurtkach z nieskładnym pytaniem o to, co z nimi zrobić. Charakterystyczny brak interpunkcji, brak senensu wypowiedzi, MASA błedów gramatycznych i zawsze ten sam temat: puchowe kurtki.
Proponuje wizytę u specjalisty.

Kurtka

29 sty 2018 - 22:06:11

zamknąć wątki blokować jej konta...

Kurtka

29 sty 2018 - 22:29:00

Droga Aster,jak Cię ten wątek nie interesuje to zamknij jadaczke...Twoje wątki są zawsze bardzo interesujące,to zakupiłam,a to otrzymałam....hahaaa....nie masz się gdzie wyżalić.Proponuje wizytę u dobrego psychiatry.... który zleci terapię.

Kurtka

30 sty 2018 - 09:47:34

Cytat
anetos31163
Droga Aster,jak Cię ten wątek nie interesuje to zamknij jadaczke...Twoje wątki są zawsze bardzo interesujące,to zakupiłam,a to otrzymałam....hahaaa....nie masz się gdzie wyżalić.Proponuje wizytę u dobrego psychiatry.... który zleci terapię.

dodając kolejny beznadziejny wątek na publiczne forum musisz sie liczyć z każdą opinią, niestety ale aster ma rację , masz fora dla fetyszystów tam można sie wystawiać i podniecać pikówkami...a nie zakładać na szafę kolejne konto, kolejny watek... ktoś ją rozszyfrował-wybacz ale minusy znaczą wiele...fajnie że potrafisz je kliknąć:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-30 10:11 przez edekzkrainykredek2.

Kurtka

30 sty 2018 - 10:00:39

Czy Pani nazywa sie Aster????,wszedzie Pani sie wtraca....Ja skomentowalam odpowiedz Aster..Takie glupie odzywki zachowaj dla siebie....BRAK KULTURY I WYCHOWANIA....ZRESZTA MAM TO W D......

Kurtka

30 sty 2018 - 10:04:39

Cytat
anetos31163
Droga Aster,jak Cię ten wątek nie interesuje to zamknij jadaczke...Twoje wątki są zawsze bardzo interesujące,to zakupiłam,a to otrzymałam....hahaaa....nie masz się gdzie wyżalić.Proponuje wizytę u dobrego psychiatry.... który zleci terapię.
O co ty mnie znów atakujesz? Bardzo rzadko tu piszę, a wspomniany watek załozyłam z PROŚBĄ o RADĘ, jaką kwotę zaproponować sprzedajacej, w ramach negocjacji. Między innymi po to istnieje FORUM Szafa. A ty zaatakowałaś mnie wtedy, ze sprzedaje stare buty. Już wtedy odpisałam, ze specjalnie wyeksponwałam na zdjęciach wady, a buty są w dobrym stanie.
I juz wtedy odpisałam, ze ja mam za sobą 800 transakcji, w tym jeden negatyw (i to odwetowy, od sprzedawcy), a Ty masz dopiero 18 transakcji i juz 2 negatywy.
Zastanów sie wiec moze.

A wulgaryzmów na Szafie sie nie toleruje.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

buty , buty , buty ... pomocy:)