Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

2 minuty temu

elektryka sklep

8 minut temu

wakacje last minute

23 minut temu

Budowa domu

48 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prośba o radę

23 sty 2018 - 21:30:17

Dzień dobry, chciałam prosić Was o opinię, radę, pomoc... Sprawa wygląda tak: idę z mężem i jego ekipą z pracy na bal karnawałowy. Kupiłam za namową szwagierki sukienkę i nie jestem do niej przekonana. Po pierwsze ze względu na mój rozmiar, a po drugie niekoniecznie lubię sukienek.
Chyba jedyne co mi odpowiada to długość. Mam dość grube kolana i nie mogę mieć krótszej sukienki. Myślałam żeby przewiązać ją w pasie jakąś szarfą . Może podpowiecie jaki model byłby korzystny albo co zrobić, zeby wyglądać w tej lepiej. Jakie dodatki, co z włosami. Rzadko kiedy wychodzę na takie imprezy i jestem kompletnie nieogarnięta.



Prośba o radę

23 sty 2018 - 21:37:08

Ładna sukienka i super buty. Pokombinuj z paskiem, może szeroki czarny gładki, włosy w kok i wiszące kolczyki - to wydłuży sylwetke i będzie prima sort

Prośba o radę

23 sty 2018 - 22:11:31

Bardzo korzystnie w niej wyglądasz :) naprawdę :)
Sukienka jest Super w tym wydaniu!
Buty też pasuja ;)
Co do reszty to nie doradzam bo sama mam czasem problem z dodatkami ;)

Prośba o radę

23 sty 2018 - 22:23:40

brzydko wyglądasz ;(

ta długośc sukni nie pasuje -muskularne łydki jak u faceta
z tyłu faldy jakby za ciasna - pasek to podkreśla
jak dla mnie ta kiecka dla ciebie z tym paskiem za wzorzysta - biustu w ogóle nie masz wyeksponowanego
ta kiecka nie jest na twoja figurę....sorry ale wyglądasz w niej niekorzystnie nie

Prośba o radę

24 sty 2018 - 01:10:14

Ładnie. :)
Sukienka pasuje do Ciebie.

Prośba o radę

24 sty 2018 - 08:57:04

Sukienka jest bardzo ładna i elegancka. Wyglądasz w niej świetnie!

I wcale nie masz masywnych łydek. Ja uważam, że są bardzo ładne.

A włosy można by upiąć luźno z tyłu i zostawić kilka swobodnych pasm. Było by lekko i dziewczęco. I założyć długie srebrne kolczyki.

Prośba o radę

24 sty 2018 - 09:00:07

sukienka ładna jest
krój troszkę nie do twojej figury
łydki zbyt grube wystaje ci brzuch.
Za bardzo masz muskularne ramiona nie ten rękaw .
Powinien miec długośc całośc

Prośba o radę

24 sty 2018 - 10:34:59

wyglądasz super w niej

Prośba o radę

24 sty 2018 - 10:39:28

@Polaris3 twoja wypowiedz jest troche nie na miejscu, wystarczylo napisac pierwsza czesc i odpiscoc sobie to co po myslnikach, po co psuc drugiej osobie dzien? :)

Ja tez mysle, ze czarny szeroki pasek i do tego zwiazane wlosy podkresla ta stylizacje :D

Prośba o radę

24 sty 2018 - 12:05:58

Cytat
marlenabogucka
@Polaris3 twoja wypowiedz jest troche nie na miejscu, wystarczylo napisac pierwsza czesc i odpiscoc sobie to co po myslnikach, po co psuc drugiej osobie dzien? :)

Ja tez mysle, ze czarny szeroki pasek i do tego zwiazane wlosy podkresla ta stylizacje :D

kobieta pyta o radę więc patrzę na fotę i widzę że....to co mam miód lać jak reszta
a te fałdy z tyłu widzicie....

zobacz może ten kabaret ..." Goral o zakupach"




Prośba o radę

24 sty 2018 - 15:27:28

Dziękuję Wam za wszystkie odpowiedzi. Każda jedna dała mi do myślenia.
Jeśli możecie poświęcić mi chwilę to napiszcie co sądzicie o tej sukience:
<moderacja-proszę wstawiać zdjęcia, a nie linki>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-24 19:20 przez moderator.

Prośba o radę

24 sty 2018 - 15:40:52

Ta, którą kupiłaś jest bardzo ok i nie słuchaj osób, które nie mają ani jednej fałdki, ale na mózgu. Na przyszłośc unikaj pólokrągłych dekoltów, najlepsze będą w serek. \A ta sukienka z linku jest straszna.

Prośba o radę

24 sty 2018 - 16:04:58

Cytat
banach
sukienka ładna jest
krój troszkę nie do twojej figury
łydki zbyt grube wystaje ci brzuch.
Za bardzo masz muskularne ramiona nie ten rękaw .
Powinien miec długośc całośc

dokładnie masz rację super

a Ty alicja70 nie obrażaj mnie zły
sama piszesz ...Na przyszłośc unikaj pólokrągłych dekoltów, najlepsze będą w serek. \A ta sukienka z linku jest straszna.

tej z linku nie widziałam....możesz pokazać fotę jak wyglądasz ubrana? bo nie będę wirusować sobie kompa

Prośba o radę

24 sty 2018 - 18:26:10

Nogi masz super! Pięknie zarysowana łydka, wąska kostka, od razu na nie zwróciłam uwagę. Aż się zdziwiłam czytając kilka komentarzy i zapytałam męża co myśli i potwierdził, że ładne, szczupłe nogi. Aż jestem ciekawa tych Twoich kolan, czy nie przesadzasz ;) Szczerze mówiąc widziałabym Cię w sukience z głębszym dekoltem i dopasowanej, ale w tej też ładnie wyglądasz, myślę, że odpowiednia bielizna modelująca, inny pasek i będzie fajnie :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Prośba o radę

24 sty 2018 - 19:53:38

Podstawa do tej sukienki do dobra bielizna. Wszystko ma być podniesione jak trzeba i opięte jak należy, a wtedy marszczenia na plecach znikną. Nie mówię tutaj nawet o bieliźnie korygującej, ale dobry biustonosz nada odpowiednie kształty. Buty fajne, ale raczej postawiłabym na jasne co wydłuży sylwetkę. Pasek do sukienki granatowy lub czarny, żeby zbytnio nie ciąć sylwetki. Pasek średniej szerokości, bez udziwnień czy kokard, jednolity, bo ma podkreślić i usztywnić łączenie w talii. Włosy upiąć co też doda kilka optycznych centymetrów, bo ramiona i szyja będą odkryte.
Jeśli masz gdzieś jaką sztywną halkę z tiulami to polecam spróbować do tej sukienki, bo może nadać fajny kształt i nieco uniesie dół.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Suknia ślubna pomocy!!