Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Piżama do szpitala

14 sty 2018 - 12:52:17

Ide do szpitala na tydzien i potrzebuje kupić piżame. znalazłam na allegro za grosze tylko nie wiem ktory wzór kupić. doradzcie.



Piżama do szpitala

14 sty 2018 - 13:18:10

znowu Ty jesetscie monotematyczni jak nie pizamy to fetyszysci ortalionowych kurtek, spodni, rajstop i butów TO JEST SZAFA A NIE PORTAL DLA FETYSZYSTÓW!!!!!!!!!!!!!!! i jeszcze ciagłe te same watki reklamy dotyczace odszkodowań itp. mnie to juz mocno wkurza bo ileż mozna mielić to samo

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Piżama do szpitala

14 sty 2018 - 13:23:20

jeśli masz 60/70+ to spokojnie kup którąś
teraz 80% osób w szpitalu chodzi w dresach, legginsach a nie piżamach



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-14 17:27 przez kleszczu.

Piżama do szpitala

14 sty 2018 - 13:34:52

w dodatku te piżamy są okropne, tandetne i paskudne

Cytat
kleszczu
jeśli masz 60/70+ to spokojnie kup którąś
gust nie jest kwestią wieku. Moja Matka nie założyłaby tego za żadne skarby.

Piżama do szpitala

14 sty 2018 - 14:15:34

wiesz co ja tez niebawem idę do szpitala
ja bym tego nie włożyła
a po drugie nie jest wygodna śliska

Piżama do szpitala

14 sty 2018 - 15:22:26

myśle o tej 2

Piżama do szpitala

14 sty 2018 - 16:13:50

Autorko, jeśli się Tobie podobają to śmiało bierz.
Ja wybrałabym zdecydowanie nr.2.
Chociaż osobiście wolałabym wziąć podkoszulek i leginsy.
Do was pozostałych proźba.
Dziewczyna pyta którą a wy zaraz krytyka i poniżanie że dla starej baby lub stara baba by tego nie założyła.
Weźcie się zastanówcie co piszecie bo to, że wam się nie podoba wcale nie oznacza że ta sama rzecz innym się też nie podoba.
No chyba że uważacie, że wiecie wszystko najlepiej.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Piżama do szpitala

14 sty 2018 - 17:34:10

Przecież to jest reklama sklepu na allegro.

Gdyby naprawdę potrzebowała piżamki do szpitala, to zgodnie z wcześniejszymi wątkami,łącznie z tymi pod innym nickiem, otworzyłaby swoją szafę w domu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-14 17:36 przez PaniGami.

Piżama do szpitala

14 sty 2018 - 19:51:15

Kup wszystkie :) są śliczne, ja też bym się nie mogła zdecydować super

Piżama do szpitala

14 sty 2018 - 19:56:50

Cytat
kukingaku
Autorko, jeśli się Tobie podobają to śmiało bierz.
Ja wybrałabym zdecydowanie nr.2.
Chociaż osobiście wolałabym wziąć podkoszulek i leginsy.
Do was pozostałych proźba.
Dziewczyna pyta którą a wy zaraz krytyka i poniżanie że dla starej baby lub stara baba by tego nie założyła.
Weźcie się zastanówcie co piszecie bo to, że wam się nie podoba wcale nie oznacza że ta sama rzecz innym się też nie podoba.
No chyba że uważacie, że wiecie wszystko najlepiej.
zanim naskoczysz wejdz na posty tej laski i popatrz kazdy watek kreci sie wokoło jaka kupic pizame, to chyba nie jest normalne. i tak jak pisałam mam juz dosc tych cholernych fetyszystów niech spadaja na swoje portale a nie siedza tu i troluja nie dziwota ze szafa umiera skoro administracja nic z tym nie robi. i zeby nie było jestem tolerancyjna ale do pewnego momentu a jak jestem ciagle bombardowana fetyszystami to mnie sie juz ulało.

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Piżama do szpitala

15 sty 2018 - 08:26:25

Fetyszyści maja inny wątek na Szafie.pl więc po co tworzą tutaj i piszą o swoich fetyszach?
Lepiej obracać się w swoim towarzystwie niż zaczepiać użytkowników nie rozeznanych do końca w Waszych upodobaniach...
Pozdrawiam

Piżama do szpitala

15 sty 2018 - 08:38:13

Cytat
agata74
znowu Ty jesetscie monotematyczni jak nie pizamy to fetyszysci ortalionowych kurtek, spodni, rajstop i butów TO JEST SZAFA A NIE PORTAL DLA FETYSZYSTÓW!!!!!!!!!!!!!!! i jeszcze ciagłe te same watki reklamy dotyczace odszkodowań itp. mnie to juz mocno wkurza bo ileż mozna mielić to samo
zastanawia mnie jedno
co masz do feszystów?
jak widać mamy wszyscy prawo wypowiadania się na szafie
jak widać nie dostałaś do tej pory żadnego ostrzeżenia
my staramy się jak i ja być grzeszną

Piżama do szpitala

15 sty 2018 - 09:40:45

Przepraszam, faktycznie nie zwróciłam uwagi na pozostałe wątki tej osoby.
Ps. Też mam dość reklam w postach.
Fetyszyści w postach mi nie przeszkadzają. Bardziej Ci którzy piszą do mnie świnskie rzeczy w wiadomościach prywatnych.
Jest wiele kobiet które chcą sprzedawać swoją bieliznę to piszcie do nich.

Piżama do szpitala

15 sty 2018 - 10:28:57

żadnej pomocy. kupiłam 2

Piżama do szpitala

15 sty 2018 - 11:39:30

Cytat
banach

znowu Ty jesetscie monotematyczni jak nie pizamy to fetyszysci ortalionowych kurtek, spodni, rajstop i butów TO JEST SZAFA A NIE PORTAL DLA FETYSZYSTÓW!!!!!!!!!!!!!!! i jeszcze ciagłe te same watki reklamy dotyczace odszkodowań itp. mnie to juz mocno wkurza bo ileż mozna mielić to samo
zastanawia mnie jedno
co masz do feszystów?
jak widać mamy wszyscy prawo wypowiadania się na szafie
jak widać nie dostałaś do tej pory żadnego ostrzeżenia
my staramy się jak i ja być grzeszną
Niby za co miałam dostac osteżenie? Na szafie jestem od 2009 i widze jak szafa ewoluuje tylko teraz ten kierunek nie jest dobry bo gdzie maja sie podziac nastolatki, licealistki ? jak zaczynałam przygode z szafą to było fajnie owszem były zgrzyty ale to przeciez normalne przy takiej ilosci ludzi. Potem doszło do załamania i troche rzady przejeły zbuntowane nastolatki kazdy watek konczył sie wyzwiskami i awantura potem to towarzystwo sie wyniosło i juz było fajnie bo wróciły fajne tematy, dziewczyny zaczeły doradzac i to była krytyka konstruktywna,pokazywac swoje stylizacje a teraz znów szafa złapała dół bo sie rozpanoszyli fetyszysci. Ja do nich nic nie mam ale wkurza mnie to ciagłe bombardowanie ich watkami od tego są specjalne fora i nie trzeba zakładac srylionwego watku o zakupie pizamy, szafa stała sie poratlem głownie dla fetyszystow, i firm kóre sie reklamuja. Jedzenie np. słodyczy w nadmiarze powoduje mdłosci i ja tak mam w tym przypadku, i myśle że nie tylko ja .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

H or N poszę o opinię