Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

Ciuchy waszych facetów

08 gru 2017 - 15:55:15

hi Dziewczyny czy wasi mężczyźni również mają w szafie coś co byście spaliły i zakopały?
Mój na kolację mikołajkową przyjechał do mnie w koszuli, która ma wieki (przypuszczam) Obstawiam, że wszystkie pewnie miał już brudne :D , ale czasem jak mamy gdzieś wyjść a nie jestem u niego to każe mu przywozić kilka stylizacji, żebym mogła sobie wybrać tańczy
A jak jest u was? Czy wasze drugie połówki również czasem mają problem, żeby się ubrać? ;)



zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Ciuchy waszych facetów

08 gru 2017 - 16:34:42

moj facet ma ,,cos'' na punkcie koszulek polo ostatnio kupił ten sam fason koszulki w h&m ale we wszytkich kolorach :O

-kochanie idz do h&m kupic sobie spodnie bo chodzisz jak wiesniak

wrócił z koszulką polo w buraczkowym kolorze bo przeciez nie ma jeszcze takiej :/ i wcale nie jest taka sama jak tamte (jego zdaniem) :D

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

Ciuchy waszych facetów

08 gru 2017 - 20:39:35

@lola17xD I TAK TO WŁAŚNIE Z NIMI JEST :D Mój mi dziś oświadczył, że idzie kupić kurtkę na zimę, mam złe doświadczenia, więc powiedziałam, żeby żadnej kurtki beze mnie nie kupował. ;)

Ciuchy waszych facetów

08 gru 2017 - 22:21:13

A ja często kupuję ubrania mojemu mężowi, np koszule które będą pasować do moich kreacji☺ Akurat z ubraniami mojej drugiej połówki nie mam problemu, bo ma świetny gust☺

zweryfikowana
Posty: 329
Ostrzeżenia: 1/5

Ciuchy waszych facetów

09 gru 2017 - 10:55:07

Mój na szczęście nie kupuje ubrań bez konsultacji ze mną więc nie mam tego problemu ;)

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

Ciuchy waszych facetów

11 gru 2017 - 19:49:18

U mojego różnie z tym jego gustem, ale po tych weekendowych zakupach muszę przyznać, że piałam z zachwytu, świetne wybory i udane zakupy zrobił tańczy Nauka nie idzie w las :D

Ciuchy waszych facetów

11 gru 2017 - 23:00:04

Problem jak u niektórych kobiet, ma się gust i dobre oko lub nie, u mnie podpowiedż z mojej strony jest zawsze, ciuchów do wywalenia również nie brakuje, ale sam daje radę, na wyjazdach żony brak i podpowiedzi niestety nie otrzyma;)

Ciuchy waszych facetów

12 gru 2017 - 16:06:53

mój też lubi kupić coś śmiesznego ;p ale jakoś daje radę ;)

Ciuchy waszych facetów

12 gru 2017 - 17:08:05

w sumie to mój ma naprawdę fajne ciuchy, mam wrażenie że kupuje je częściej niż ja i bardzo przy tym wybrzydza. Lubi dobrze się ubrać co z jednej strony jest super bo nie ma wstydu się z nim gdzieś pokazać a z 2 strony kiszka bo nie zadowoli się byle czym co mogłabym mu kupić np w prezencie ;)

Ciuchy waszych facetów

02 sty 2018 - 12:12:05

Moj ma tak ohydna sprana pozolkla koszulke, ktora jest jego ulubiona i ukochana i nie da jej wyrzucic :D Na szczescie nie wychodzi w niej z domu :D

Ciuchy waszych facetów

02 sty 2018 - 13:53:48

a mój nie ma żadnego problemu jesli chodzi o ubrania
on nie chodzi po sklepach tylko ja
zawsze trafię w gust
a po za tym nigdy nie przywiązywał wagi do ubrań

Ciuchy waszych facetów

02 sty 2018 - 14:54:29

Każdy ma prawo chodzic w tym co sie podoba :)

Ciuchy waszych facetów

02 sty 2018 - 15:20:41

Tak koszule, które kupuje mu teściowa, są szaro-bure i w ogóle do niego nie pasują, najgorsze że on jest nimi zachwycony :D

Ciuchy waszych facetów

02 sty 2018 - 23:41:45

Cytat
princesssska
Tak koszule, które kupuje mu teściowa, są szaro-bure i w ogóle do niego nie pasują, najgorsze że on jest nimi zachwycony :D

albo boi się sprzeciwić mamusi ;))

Ciuchy waszych facetów

03 sty 2018 - 08:31:15

Cytat
aniacichowiec

Tak koszule, które kupuje mu teściowa, są szaro-bure i w ogóle do niego nie pasują, najgorsze że on jest nimi zachwycony :D

albo boi się sprzeciwić mamusi ;))
Nie nie, tego się nie boi :D Nie jest typem mamisynka choć mają dobry kontakt ze sobą

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Imitacja pończoch