Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

sklep detailingowy

24 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

buty do złotej sukienki

24 lis 2017 - 20:09:06

Witajcie, chciałabym Was doradzić w kwestii szpilek na wesele mojej Siostry.Jeśli chodzi o sukienkę, to mam już wybraną zdecydowałam się na taką ekstra a mianowicie zlotą. Nie wydałam na nią bardzo dużo więc zdecydowałam, że poszaleję nieco w kwestii bucików. Nie miałam kompletnie wahania nad tym czy ją wybrać gdyż była po prostu "miłością od pierwszego wejrzenia" :D
Zależy mi na tym aby obcas nie był za wysoki, ale znowu aby nie byly płaskie. :D
Przejrzałam naprawdę wiele ofert w sklepie i tak natrafiłam na https://www.primamoda.com.pl/buty-damskie-skorzane-online/czarne-czolenka-ze-skory-licowej-ursinis.html, co o nich sądzicie? :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-24 20:12 przez oktawia50.

buty do złotej sukienki

24 lis 2017 - 20:35:57

Buty są piekne, ale myślę, że są za ciężkie do złotej extra sukienki na wesele. Pokaż sukienkę wtedy można doradzić.

buty do złotej sukienki

24 lis 2017 - 21:58:59

Czarny jest klasyczny, pasuje do wszystkiego:)

buty do złotej sukienki

24 lis 2017 - 22:20:25

Oj cięzki ten obcas.. do spodni byłby ok ale do sukienki nie wybrałabym takich :)
ps. wez i tak baletki na przebranie ;p

zweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 1/5

buty do złotej sukienki

24 lis 2017 - 22:38:09

Buty - w mojej ocenie - totalnie nie pasują do sukienek. Tak szczerze to taki obcas do czółenek w ogóle mi nie pasuje. O wiele lepsze byłyby nawet 6 - 8 cm szpilki. Do złotego bardzo fajnie wygląda czerwony. Tak więc warto przemyśleć tę opcję :)

buty do złotej sukienki

26 lis 2017 - 17:43:49

fajne

buty do złotej sukienki

26 lis 2017 - 20:22:38

Buty wyglądają "ciężko" jeśli wiesz co mam na mysli, nie chodzi mi o ich wagę. I ten obcas... zdecydowanie nie pasuje do sukienki, szczególnie złotej weselnej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kozaki za kolano h or n ?