Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

9 minut temu

sprawdzony stomatolog

13 minut temu

sklep detailingowy

37 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chrzciny, kolorowa koszula

13 lis 2017 - 09:35:38

Witajcie. Od zawsze mam problem z ubiorem na różne okazje. Jak nie wesele to chrzciny. I tym razem są chrzciny. Będę matką chrzestna i o to moje pytanie. Mam podobną koszule jak na zdjęciu czy pasuje na chrzciny? Myślałam by ubrać do niej jakaś spódniczkę czarną? Proszę o radę.



Chrzciny, kolorowa koszula

13 lis 2017 - 09:53:10

moze zostać.
Wolałabym sukienkę bardziej uroczyście.

Chrzciny, kolorowa koszula

13 lis 2017 - 10:03:32

Dzięki za odpowiedź. Bardzo nie lubię zarówno sukienek jak i spódniczek. Pewnie dlatego że mam figurę jaką mam :/ ale jak już lepiej się czuje w spódniczce. Do takiej koszuli wybrać olowkowa czarną tradycyjną przed kolano?

Chrzciny, kolorowa koszula

13 lis 2017 - 10:20:44

Fajna koszula i jak najbardziej się nadaje. Spódnica może być czarna ołówkowa ale i rozkloszowana (zależy w jakiej będziesz się lepiej czuła), może też być grafit lub bordo.

Chrzciny, kolorowa koszula

13 lis 2017 - 12:15:27

Chciałabym też założyć czarne nie prześwitujace rajstopy być w może matowe by wyszczuplic nogę. Żeby nie było za ciemno zastanowię się nad grafitowa spódnica raczej olowkowa chociaż koszula jest o tyle kolorowa wiec myślę że nie będzie problemu gdy będę miała cały czarny dół? Ewentualnie buty z jakimś dodatkiem.

A podpowiedzcie mi kochane jeszcze co do butów :) czy takie mogą być?





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-13 13:17 przez wisienka8794.

Chrzciny, kolorowa koszula

13 lis 2017 - 16:13:05

koszula i buty fakne mozesz te do tego załozyc spodnie eleganckie granatowe lub rude ( chyba taki kolor jest kółek na bluzce )brązowe

Chrzciny, kolorowa koszula

14 lis 2017 - 10:07:33

Wg mnie do tej koszuli idealnie beda pasoac czarne spodnie :) Nie ma co na sile ubierac spodnicy jesli masz sie w niej zle czuc :) A na chrzcicach jak najbardziej mozesz sobie pozwolic na spodnie:)

Chrzciny, kolorowa koszula

14 lis 2017 - 11:07:43

Niby tak. Ale w spodniach i takich w sumie bluzkach chodzę tez na codzień. Chciałabym mimo wszystko wyglądać trochę inaczej niż zwykle. Zwłaszcza że chrzciny będą w święta :-) Chrzciny w święta a ja już pytam o ubiór :) no cóż będę miała więcej czasu na obycie się ze spódniczka.




A jak już to jaki krój spódnicy proponujecie? Nie należę do osób szczupłych więc dobranie odpowiedniego fasonu to tez nie lada wyzwanie :) dobrze się czuje w spódnicy z baskinka i mam taką w domu i czarną i granatowa ale nie do końca wiem czy pasują do tej bluzki :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-14 11:09 przez wisienka8794.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sukienka problem