Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

skuteczna dieta

1 minutę temu

informacje o żywieniu

19 minut temu

produkty do domu online

59 minut temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chrzciny, kolorowa koszula

13 lis 2017 - 09:35:38

Witajcie. Od zawsze mam problem z ubiorem na różne okazje. Jak nie wesele to chrzciny. I tym razem są chrzciny. Będę matką chrzestna i o to moje pytanie. Mam podobną koszule jak na zdjęciu czy pasuje na chrzciny? Myślałam by ubrać do niej jakaś spódniczkę czarną? Proszę o radę.



Chrzciny, kolorowa koszula

13 lis 2017 - 09:53:10

moze zostać.
Wolałabym sukienkę bardziej uroczyście.

Chrzciny, kolorowa koszula

13 lis 2017 - 10:03:32

Dzięki za odpowiedź. Bardzo nie lubię zarówno sukienek jak i spódniczek. Pewnie dlatego że mam figurę jaką mam :/ ale jak już lepiej się czuje w spódniczce. Do takiej koszuli wybrać olowkowa czarną tradycyjną przed kolano?

Chrzciny, kolorowa koszula

13 lis 2017 - 10:20:44

Fajna koszula i jak najbardziej się nadaje. Spódnica może być czarna ołówkowa ale i rozkloszowana (zależy w jakiej będziesz się lepiej czuła), może też być grafit lub bordo.

Chrzciny, kolorowa koszula

13 lis 2017 - 12:15:27

Chciałabym też założyć czarne nie prześwitujace rajstopy być w może matowe by wyszczuplic nogę. Żeby nie było za ciemno zastanowię się nad grafitowa spódnica raczej olowkowa chociaż koszula jest o tyle kolorowa wiec myślę że nie będzie problemu gdy będę miała cały czarny dół? Ewentualnie buty z jakimś dodatkiem.

A podpowiedzcie mi kochane jeszcze co do butów :) czy takie mogą być?





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-13 13:17 przez wisienka8794.

Chrzciny, kolorowa koszula

13 lis 2017 - 16:13:05

koszula i buty fakne mozesz te do tego załozyc spodnie eleganckie granatowe lub rude ( chyba taki kolor jest kółek na bluzce )brązowe

Chrzciny, kolorowa koszula

14 lis 2017 - 10:07:33

Wg mnie do tej koszuli idealnie beda pasoac czarne spodnie :) Nie ma co na sile ubierac spodnicy jesli masz sie w niej zle czuc :) A na chrzcicach jak najbardziej mozesz sobie pozwolic na spodnie:)

Chrzciny, kolorowa koszula

14 lis 2017 - 11:07:43

Niby tak. Ale w spodniach i takich w sumie bluzkach chodzę tez na codzień. Chciałabym mimo wszystko wyglądać trochę inaczej niż zwykle. Zwłaszcza że chrzciny będą w święta :-) Chrzciny w święta a ja już pytam o ubiór :) no cóż będę miała więcej czasu na obycie się ze spódniczka.




A jak już to jaki krój spódnicy proponujecie? Nie należę do osób szczupłych więc dobranie odpowiedniego fasonu to tez nie lada wyzwanie :) dobrze się czuje w spódnicy z baskinka i mam taką w domu i czarną i granatowa ale nie do końca wiem czy pasują do tej bluzki :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-14 11:09 przez wisienka8794.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sukienka problem