Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

torebka Jemioła

16 lut 2018 - 08:06:35

Cytat
aniacichowiec
mi się podoba i cena też nie jest jakaś strasznie wygórowana. A widziałyście że Jemioł teraz sprzedaje torebki dla biedronki? 99zł chyba :D
to tak jak witchen sprzedawał torebki i nie tylko w lidlu. Tak to jest jak firma idzie na ilosc a nie jakosc, i liczy sie tylko by napchac swa sakiew, a ciemny lud i tak wszystko kupi. Co do tematu to torebka fajna trzeba sprawdzic jakosc i wykonanie.

torebka Jemioła

16 lut 2018 - 09:14:03

Niee nie podoba mi się. Ja to zawsze myślałam, że Wittchen to jakaś zagraniczna marka a oni robią torebki na pomorzu bodajże haha.

torebka Jemioła

22 lut 2018 - 16:30:32

Cytat
gorzowianka0912
Niee nie podoba mi się. Ja to zawsze myślałam, że Wittchen to jakaś zagraniczna marka a oni robią torebki na pomorzu bodajże haha.
Tja i wiekszość wymawia ta nazwę Wiczen albo łiczen a poprawnie jest napisane czyli Witchen ;)

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 3/5

torebka Jemioła

07 mar 2018 - 08:40:59

No dla mnie podobnie ta torebeczka nie robi wrażenia. Grunt to aby dla Ciebie pasowała. ;)

torebka Jemioła

07 mar 2018 - 21:42:53

Cytat
agata74

Niee nie podoba mi się. Ja to zawsze myślałam, że Wittchen to jakaś zagraniczna marka a oni robią torebki na pomorzu bodajże haha.
Tja i wiekszość wymawia ta nazwę Wiczen albo łiczen a poprawnie jest napisane czyli Witchen ;)

też należę do tych łiczenek :D co to się człowiek na szafie nie dowie..

torebka Jemioła

27 mar 2018 - 12:38:54

Taka sobie ale co kto woli

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kolczyki z kruka h/n?