Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

free spin za rejestracje

23 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 2/5

botki renee HN

12 paź 2017 - 13:52:10

Hej,
czy któraś z Was zamawiała botki ze strony RENEE ? Jak z jakością i rozmiarówką tych butów, warto ?
Chciałam zamówić botki ale trochę się obawiam bo mam problem z butami ze względu na szeroką stopę.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 4/5

botki renee HN

15 lut 2018 - 12:04:37

Na reene nigdy nie zamawiałam ale już kilka razy zamawiałam na sellyo i jestem mega zadowolona. Mają taki sam asortyment jak reene albo deezee tylko ceny o połowę tańsze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-15 14:38 przez moderator.

botki renee HN

15 lut 2018 - 13:47:54

nigdy butów nie kupuję w internecie...buty trzeba przymierzyć nie każdy rozmiar jest równy numerowi ,,jedne większy wychodzą drugie mniejsze super

botki renee HN

15 lut 2018 - 14:13:32

Jest to taki sam sklep, co born2be, czasnabuty, deezee czy suzana. Jakość w porządku, choć wiadomo że nie z najwyższej półki.

botki renee HN

15 lut 2018 - 14:18:18

nieee i pierwszy raz o tej marce/sklepie słyszę

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

botki renee HN

15 lut 2018 - 20:00:14

Ja kupowałam na Renee i muszę przyznać, że mają bardzo fajne produkty ;)

botki renee HN

16 lut 2018 - 13:14:59

Sellyo, słyszałam o takiej marce od koleżanki, która nie była zadowolona z zakupów w ich sklepie. Renee zamawiałam i zamówienie było okey, więc ogółem można polecić. A ceny na sellyo wcale nie są mniejsze. No może pojedyncze modele różnią się cenowo na niekorzyść jednego lub drugiego sklepu. Więc o jakim szale cenowym mówimy?

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

botki renee HN

16 lut 2018 - 15:25:08

martynaa1990 zgadzam się z Tobą w 100%. Jestem ich klientką już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Rzeczywiście mają konkurencyjne ceny, duży wybór asortymentu. Paczka za każdym razem jest na drugi dzień u mnie więc duuuży plus za to. Porównując ze sobą kilka sklepów internetowych od razu można zauważyć że tutaj ceny są znacząco niższę ale nie oznacza to, że mają gorszy gatunkowo towar. Tak więc ja polecam go z czystym sumieniem ;-)

botki renee HN

18 lut 2018 - 13:42:49

Ostatnio renee mnie pozytwywnie zaskoczyło, wprowadzili ciuchy i teraz głównie tam szukam ubrań :P Jakość bardzo dobra, a rozmiarówki trafiają się niestety nietypowe, dlatego polecam czytać opisy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

torebka Jemioła