Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kolorowe spodnie

11 wrz 2017 - 15:58:08

Witam
Co sądzicie o kolorowych spodniach np w kolorze malinowym na tę porę roku i jesień ?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Kolorowe spodnie

12 wrz 2017 - 18:45:13

Pasują.

Kolorowe spodnie

12 wrz 2017 - 20:14:56

kolorowe spodnie są super na kazda porę roku, tylko u nas takie przeswiadczenie ze jak jesień czy zime to tylko ciemne kolory a wtedy własnie kolorow brakuje najbardziej bo na dworze szaro buro i ponuro

Kolorowe spodnie

13 wrz 2017 - 07:49:28

Na sobie raczej nie lubię,bo nie mój styl.
Jednak w fajnym zestawieniu,odpowiednio dobranym,na kimś wyglądają super.
Śmiało zakładaj.super

Kolorowe spodnie

13 wrz 2017 - 15:42:21

Dokładnie tak jak piszesz to tez i z paznokciami ze neonowe na jesień to już nie bardzo a ja lubię i niezależnie od pory roku maluje jak lubię:) wiec i z ubraniami mam tak samo:)

Kolorowe spodnie

13 wrz 2017 - 16:55:22

skończyły się czasy kiedy było szaro -buro teraz mamy możliwości atrakcyjniejsze .
Wszystkie kolory można nosić a nawet zimą.
Mnie to nie przeszkadza , jedynie czego bym nie włożyła to koloru pomarańczy .uff

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Kolorowe spodnie

13 wrz 2017 - 17:42:10

Ja osobiście uwielbiam kolorowo i z gustem ubrane kobitki, nawet jesienią. Bardzo często się inspiruję takimi stylizacjami, ponieważ sama nie umiem odpowiednio dobrać kolorowych ubrań. Myślę, że większość osób poprostu kupuje jeden czarny,szary bądź brązowy płaszcz na całą jesień/zimę i do tego w podobnych kolorach resztę rzeczy, bo tak jest bezpieczniej dobrać odpowiednie części garderoby. Nie każdego też stać by miał płaszcz w kilku kolorach w swojej szafie.

Kolorowe spodnie

13 wrz 2017 - 18:27:59

Cytat
justa_str
Ja osobiście uwielbiam kolorowo i z gustem ubrane kobitki, nawet jesienią. Bardzo często się inspiruję takimi stylizacjami, ponieważ sama nie umiem odpowiednio dobrać kolorowych ubrań. Myślę, że większość osób poprostu kupuje jeden czarny,szary bądź brązowy płaszcz na całą jesień/zimę i do tego w podobnych kolorach resztę rzeczy, bo tak jest bezpieczniej dobrać odpowiednie części garderoby. Nie każdego też stać by miał płaszcz w kilku kolorach w swojej szafie.

Masz dużo racji.
Ale często bywa tak,że osoba jest bardzo gustowna,kreatywna i umie świetnie dopasować strój,a wtedy jeden płaszcz można wykorzystać do bardzo wielu stylizacji.Jeśli ktoś lubi kolory i umiejętnie je dobierze,to dlaczego nie zaszaleć?

Kolorowe spodnie

18 paź 2017 - 08:24:58

nie wypowiem się jednoznacznie bo nie jestem w stanie wrzucić do jednego wora wszystkich kolorowych spodni. Jeżeli masz dobry gust i wyczucie stylu- o każdej porze i w każdym kolorze będziesz wyglądać dobrze :)

Kolorowe spodnie

20 lis 2017 - 19:39:24

Jak najbardziej! Jeśli są z odpowiedniego materiału, czyli nie są to cienkie letnie spodnie, to czemu nie.

Kolorowe spodnie

22 lis 2017 - 10:31:31

Osobiście w kolorowych ubrankach nie chodzę,ale lubię.Śmiało zakładaj takie spodnie!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Płaszcz