Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Cześć, hot czy not ? Sukienka po małej przeróbce (tiul wszyty w halkę). Materiał przypomina zasłony ;) ale całkiem pasuje do torebki serducha. Jakie dodatki na specjalne okazje typu wesele ? Mile widziane zdjęcia :)


(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-28 20:49 przez malmie.

@malmie kiecka genialna jakie dodatki jak bym dała srebrne albo złote. Tez mam taka torebke tyle że czarną :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-28 22:25 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Myślałam o jasnych butach ze srebrnymi czubami i ta torebka :D Wiem, że masz, bo do niej wzdychałam ;)

Ej, zdolniacha z ciebie, takie cacko wyczarować:Ddo tej sukienki i torebki to i jasne i ciemne buty podpasujesz, włosy napewno masz ciemniejsze, intuicja cóś tak mi podpowiada, chyba że się mylę:)i tu widać że smykałkę i gust masz, dobry smak to już sukces;)wierzę że z dodatkami sobie poradzisz, po takim projekcie...góra z fiszbinami czy to cieniutkie ramiączka?

@malmie
O kurcze,to ja nie wiedziałam,
że "biały kruk" już się pojawił w osobnym wątku.
No mistrzu brawo ...cudo wyszło po prostu.
Ten materiał wygląda bardzo stylowo.

Nie wiem,jakiego koloru są te listki na sukience,
ale patrząc na torebkę ze srebrnym łańcuszkiem wybrałabym srebro
i dodatkowo coś w kolorze tego serduszka-dla ożywienia.
Może coś na szyję i paznokcie...? hmm

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Usta góra bez ramiączek to tylko takie troki do powieszenia. Włosy ni to pies ni wydra :D jasno-ciemniejsze średnie na jeża.
Czarownica listki jakby nude z delikatnym połyskiem, pójdę raczej w srebro, torebka będzie chyba jedyną kolorową plamą w całym zestawie :)

Ubolewam, że moja gobelinowa torebka z ciarup niezbyt się tutaj komponuje, ale cóż ...

Cytat
malmie


Ubolewam, że moja gobelinowa torebka z ciarup niezbyt się tutaj komponuje, ale cóż ...
Do gobelinowej stworzysz nowy projekt, dobrze ci to wychodzi:D
To masz ciekawy fryz jak na kocura;)srebro do wszystkiego pasuje, taki uniwersany metal, napewno coś wygrzebiesz w swojej biżuterii...torebko idealnie pasuje do skienki:) weselisko się szykuje?

Cytat
malmie


Ubolewam, że moja gobelinowa torebka z ciarup niezbyt się tutaj komponuje, ale cóż ...
, gobelinowa będzie do innej kreacji których teraz pewniiem bedzie wiele i dobrze bo nie ma to twórcza praca i przemiana ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Banach, dobra zostaje :D Usta dokładnie na wesele się tak wystroję, a fryz jakiś prosty będzie, bo i tak będę napuszona ;) Agata to białe kruki ;) i raczej ma twórczość masowa nie będzie, ale masz rację tyle skarbów w pawlaczach i trzeba czasami innym okiem spojrzeć.

Jak się wystroję to wrzucę :) może nawet się pośmiejemy z mojego napuszenia.

No i fajnie, napuszony kocur w seksi kiecce:Dmusisz wstawić foto;)

Cytat
malmie
Jak się wystroję to wrzucę :) może nawet się pośmiejemy z mojego napuszenia.

A tu podejrzewam nikt śmiał się nie będzie,bo i z czego...?!
Ot...popatrzymy,ocenimy,może doradzimy i pogadamy.
A Ty tam "komponuj",żeby foty były ciekawe,
bo doczekać się nie mogę. hmm

@malmie chyba komus podpadłas bo minusuje wypowiedzi zachwalające kiecke. Echh to hejterstwo nie napisza otwarie co im lezy na watrobie tylko z partyzantki masakra.

Cytat
agata74
@malmie chyba komus podpadłas bo minusuje wypowiedzi zachwalające kiecke. Echh to hejterstwo nie napisza otwarie co im lezy na watrobie tylko z partyzantki masakra.
Dokładnie:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Jak podpadła ?! Pewnie ktoś nie lubi białych kruków :D a przecież są takie fajowe ... może ktoś uważa, że to "zbrodnia" na zasłonie, a przecie można dać tiulki, dodatki i jest na specjalne okazje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Który zegarek?