Obecnie rozmawiamy o:

Reklama - pomóżcie;)

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka, tylko dla wysokich?

16 sie 2017 - 12:12:22

Bardzo spodobała mi się ta sukienka, zastanawiam się czy nie zamówić na wrześniowe wesele. I teraz moje pytanie- am 160cm wzrostu. Myślicie że będzie w miarę dobrze leżeć czy tylko dobrze wygląda na bardzo szczupłej i wysokiej osobie? jak wam się w ogóle podoba sama sukienka?


Sukienka, tylko dla wysokich?

16 sie 2017 - 12:48:01

Śliczna :)
Jak jesteś niska to się będziesz wydawała wyższa w takiej sukience ;)
Myślę, że pasuje nawet jeśli jesteś znacznie pulchniejsza od pani ze zdjęcia bo optycznie wyszczupli. Problem z tym jak będzie leżeć może zaistnieć jeśli się okaże, że na niskiej osobie ten głęboki dekolt wypada w pasie ;)

Sukienka, tylko dla wysokich?

16 sie 2017 - 21:05:19

Wspaniały kolor i ogólnie sukienka jest piękna.
Miałabym tylko małe spostrzeżenie co do wysokiego rozporka (czy aby za dużo nie pokazuje?).
Myślę,że warto by podpytać sprzedawcę,jaka jest rzeczywista długość sukienki (od ramion) i wtedy będziesz wiedziała dokąd sięgnie.
Co do figury,to moim zdaniem dziewczyna o pełniejszych kształtach będzie wyglądała chyba lepiej.Cały ten dekolt zostanie wypełniony piersiami i nie będzie wisiał,jak na tym zdjęciu.
Koleżanka powyżej ma rację pisząc,iż sukienka wyszczupli osobę bardziej krągłą.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-16 21:09 przez czarownicaao.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Sukienka, tylko dla wysokich?

16 sie 2017 - 22:46:31

Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że modelka do wysokich nie należy ... buty chyba na szpilce, a i tak jakoś na średniego wzrostu wygląda więc jak Ci się podoba to okej, ale dla mnie kolor okropny tzn. ładny to kolor, ale nie jako suknia. Szelki takie bardzo umarszczone, że wyglądają jakby tylko tak założone ... może to peleryna i tak tylko zarzucona na ramiona. Ogólnie to raczej bym czegoś innego szukała, bo tutaj dużo niepewności. 160 cm jak dasz szpilki to w sam raz do długiej sukienki, ale raczej mniej marszczeń bym wybrała.

Sukienka, tylko dla wysokich?

17 sie 2017 - 11:27:00

Cytat
malmie
Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że modelka do wysokich nie należy ... buty chyba na szpilce, a i tak jakoś na średniego wzrostu wygląda więc jak Ci się podoba to okej, ale dla mnie kolor okropny tzn. ładny to kolor, ale nie jako suknia. Szelki takie bardzo umarszczone, że wyglądają jakby tylko tak założone ... może to peleryna i tak tylko zarzucona na ramiona. Ogólnie to raczej bym czegoś innego szukała, bo tutaj dużo niepewności. 160 cm jak dasz szpilki to w sam raz do długiej sukienki, ale raczej mniej marszczeń bym wybrała.
A przepraszam dla czego ten kolor ma się nie nadawać na sukienkę.
Najmodniejszy kolor sezonu, pełno sukienek w tym kolorze i sama też kupiłam sobie sukienkę na wesele w tym kolorze.
Teraz króluje po sklepach ten kolor i różowy, więc dla mnie wybór jest jasny.

Sukienka, tylko dla wysokich?

17 sie 2017 - 17:17:42

Kolor mega, natomiast wcale nie uważam, że sukienki są tylko dla wysokich. Zresztą o jakim my tu wzroście mówimy ;) mało która dosięga metra 80.

Wspaniała rzecz.

Sukienka, tylko dla wysokich?

17 sie 2017 - 18:17:04

Sukienka jak najbardziej odpowiednia dla ciebie. Ubierzesz buty na obcasie, sukienka cię wyszczupli i będziesz wygladała lepiej niż modelka na tym zdjęciu! Dobrej zabawylove

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Sukienka, tylko dla wysokich?

17 sie 2017 - 20:26:32

Cytat
kukingaku
A przepraszam dla czego ten kolor ma się nie nadawać na sukienkę.
Najmodniejszy kolor sezonu, pełno sukienek w tym kolorze i sama też kupiłam sobie sukienkę na wesele w tym kolorze.
Teraz króluje po sklepach ten kolor i różowy, więc dla mnie wybór jest jasny.
Nic nie szkodzi, że modny. Mam wrażenie, że przytłacza :) Już bym chyba ten róż wolała, bo jakoś łatwiej go unieść, a chabrowy to jakoś tak ciężko. No tak mi się wydaje.

Sukienka, tylko dla wysokich?

17 sie 2017 - 21:17:11

Bardzo ładna sukienka:)
Swoją drogą, skąd, jeśli można wiedzieć? Sama chętnie bym kupiła:) Tylko ciekawe czy na żywo też tak ładnie wygląda

Sukienka, tylko dla wysokich?

17 sie 2017 - 22:20:11

Przecudowna, kupuj śmiało :)

Sukienka, tylko dla wysokich?

18 sie 2017 - 07:15:48

bardzo ładna no i kolor.

Sukienka, tylko dla wysokich?

21 sie 2017 - 10:53:14

kolor piękny!

Sukienka, tylko dla wysokich?

21 sie 2017 - 13:42:20

Kolor rewelacja :) Bierz i się nie zastanawiaj

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zestaw do whisky - czy wypada?