Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyraziłam już swoje zdanie na temat tej sukienki w innym wątku
-zresztą jest podobne jak większości osób tutaj.
Nie poszłabym w tej sukience nigdzie,a co dopiero na wesele.
Chcę tylko dodać,ze raczej skupiłabym się na czymś takim...

Cytat
mucho_morek
Przez moment nawet pomyślałam, że ktoś sobie robi żarty

Dokładnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-12 17:09 przez czarownicaao.

napiszcie jeszcze swoje opinie jak mozecie?

dziekuje za foty mam jeszcze taka a jak sie ta podoba?tylko ze troche grubo w niej wygladam

najwyzej na poprawiny ubiore tamta dziecinna jak mowiecie bo i krotsza





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-12 18:55 przez marta901.

@marta901
Myślę,że na pewno lepsza i odpowiedniejsza od tej dziecinnej.
Z tamtą daj sobie po prostu spokój.(nawet na poprawinach)
Oddaj ją biednym,spal,wyrzuć,sprzedaj,pozbądź się jej,
ale...nie zakładaj.

ta druga o niebo lepsza;). też nie w moim stylu, ale w tej będziesz 'ubrana' a w tamtej byłabyś po prostu 'przebrana'.

ile masz lat i co Toba kierowało aby ja kupic?

dziewczyny ja nie wiem czemu sie wam nie podoba mi sie ona poprostu podoba dlatego kupilam mam 33 lata i uwielbiam takie falbanki sa modne teraz przeciez . Uwilbiam falbanki na rekawkach itd i dlatego uwazam ze tamta "dziecinna " jest sliczna taka slodka nie wiem moze mam w sobie jakis syndrom dziewczynki nikomu tu na forum raczej nie przypadla do gustu a ja uważam ze jest super i tak mysle ze na poprawiny...chyba ja zaloze

tu piszesz, że masz 33 lata...w innym temacie masz 35. Mała różnica a jednak...
Sukienka jest okropna! Tandetna! I nie mają tu nic do rzeczy koronki czy falbanki. Koronki owszem są modne, falbanki pewnie też, ale tylko koronki i falbanki dobrej jakości. Jestem "niewiele" od Ciebie starsza i uwierz mi, taka sukienka nie pasuje dorosłej kobiecie. Wygląda po prostu śmiesznie.

no moze tak ale ja sie dobrze czuje musi w tym cos byc ze mi sie ten stroj spodobal a zadnej z Was nie pewnie mam syndrom a moze chce byc traktowana jeszcze jak dziewczynka nie wiem ale mi naprawde bardzo sie spodobala ta sukienka a moze dlatego ze mi mama nie kupowala w dziecinstwie takich tylko dziwne ze na tyle kobiet tu wypowiadajacych sie na forum wszystkie sa anty cos w tym musi byc i naprawde gleboko sie zastanawiam o co mi chodzi czemu mi sie podoba a moze jeszcze komus sie podoba bardzo jestem wdzieczna za wszystkie opinie do 14 ego widze jeszcze nabiore wstretu do tej sukienki skoro tyle jest zlych opini

wlasciwie jest jakis dobry moment kiedy mozna by ta sukienke zalozyc? sylwester tez chyba nie ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-12 22:12 przez marta901.

Autorka sama nie wie ile ma lat;)

Myślę że wątek to takie trollolollo...więc jeżeli chcesz zakładać to zakładaj sobie nawet śpiochy, mi to wcale nie przeszkadza, tylko sprawdż swoją datę urodzenia bo wiek ci się myli, dwa lata różnicy:)

Sweterek nie!! Po pierwsze będzie to źle wyglądać (cała sukienka jak dla mnie jest okropna) a po drugie będzie ci po prostu gorąco! Jest lato, nawet jeżeli nie będzie upałów to nie wyobrażam sobie tańczyć na weselu w swetrze

A poza tym zastanawiam się po co w ogóle jest ten post. Pytasz czy ją założyć, my mówimy, że nie a wtedy ty podajesz argumenty dlaczego ta sukienka ci się podoba. To ją po prostu załóż i nie pytaj nikogo o zdanie skoro nie chcesz usłyszeć opinii.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-12 22:44 przez madziasylwek.

A jednak to żart.
Nie mieści mi się w głowie jak dorosła kobieta
może tak ubrać się na wesele.
Dla mnie NOT przez duże "N"
i podzielam zdanie koleżanki powyżej
(drugiej części Jej wypowiedzi).

"To ją po prostu załóż i nie pytaj nikogo o zdanie..."



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-13 02:21 przez czarownicaao.

wlasnie wolalam zapytac o zdanie innych ale nie ma nikogo kto mowi ze jest fajna i to mnie zalamuje napewno jej nie ubiore i dziekuje dziewczyny za wasze opinie bardzo sie mi przydaly teraz juz jestem pewna ze zaloze ta druga bede w niej wygladac troche grubo bo jest dluzsza ale co tam no nie czuje sie dobrze w takiej pricensce tuz przed kolano bo ona strasznie pogrubia:( a ta dziecinna jest krotsza ale skoro macie takie opinie na jej temat to oczywiscie rozwazylam kazda opinie i teraz juz wiem ze najwyzej na poprawiny albo wcale... nie wiem jak myslicie ona sie do czego nadaje ta dziecinna? do lozka z facetem czy jak bo juz ktos wspomnial ze to takie ala przebranie

szczerze mowiac zobaczcie ta mi sie bardzo podoba co o tej sadzicie?





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-13 09:11 przez marta901.

Jutro wesele a ty jeszcze nie zdecydowałaś?
Swoją drogą kto w poniedziałek bierze ślub?
Wkręcasz nas czy co czy pomyliłaś daty ślubu.

Cytat
kukingaku
Jutro wesele a ty jeszcze nie zdecydowałaś?
Swoją drogą kto w poniedziałek bierze ślub?
Wkręcasz nas czy co czy pomyliłaś daty ślubu.

Myślę,że wkręca ostro.
Masz rację.

Ta ze srebrem jest śliczna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fajne te buty na jesień?