Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

52 minut temu

elektryka sklep

58 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak ubrać faceta do tej sukienki?

16 lip 2017 - 16:12:49

Cześć dziewczyny !
Za 2 tygodnie idę na wesele w sukience (takiej jak na zdj) z dodatkami beżowymi tzn beżowe buty złota biżuteria, aleeee co z moim facetem? :D A właśnie, garnitur ma grafitowy, ale:
1) jaka koszula? Biała? Z długim czy krótkim rękawem?
2) Krawat w jakim kolorze? Nie wiem czy na muszkę da się namówić :D
Daaawno już nie byłam na żadnym



Jak ubrać faceta do tej sukienki?

16 lip 2017 - 19:13:22

A czemu facet ma się ubierać pod Ciebie a nie ty pod faceta, a może kompromis?

Jak ubrać faceta do tej sukienki?

16 lip 2017 - 20:15:29

Cytat
kukingaku
A czemu facet ma się ubierać pod Ciebie a nie ty pod faceta, a może kompromis?
Skoro ma juz kupiona sukienke i dodatki to dziwne zeby ubierała sie pod faceta, a skoro facet ma wybor dodatków i koszul to logicznym jest ze on sie dopasuje do niej. W kazdym razie nie w tym rzecz... wgl nie na temat. Autorko ja bym proponowała biala koszule i ciemnogranatowy krawat badz muszkę :)

Jak ubrać faceta do tej sukienki?

16 lip 2017 - 21:53:32

Proponuję białą koszulę,beżowy krawat
i beżową poszetkę do kieszonki.(koszula jednolita)
Aczkolwiek koszula biała w grafitowe paski,delikatną kratkę też wyglądałaby chyba dobrze i do tego beżowy krawat i poszetka (jednolite).
Uważam,że fajnie wygląda ten gość z kamizelką-biała byłaby ok.





Zmieniany 7 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-18 02:06 przez czarownicaao.

Jak ubrać faceta do tej sukienki?

16 lip 2017 - 23:25:40

krótkiej koszuli nigdy nie nosi sie do garnituru :)
zawsze koszula z gługim rekawem i spinkami ,mankiet ma wystawac ok 1-1,5 cm za rekaw marynarki :)
buty tylko czarne noigdy brazowe :)

koszula zdecydowanie biała ,moze byc tez niebieska :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-16 23:27 przez datura8.

Jak ubrać faceta do tej sukienki?

17 lip 2017 - 08:33:43

Cytat
datura8
krótkiej koszuli nigdy nie nosi sie do garnituru :)
zawsze koszula z gługim rekawem i spinkami ,mankiet ma wystawac ok 1-1,5 cm za rekaw marynarki :)
buty tylko czarne noigdy brazowe :)

koszula zdecydowanie biała ,moze byc tez niebieska :)
krótki rękawy koszuli mozba nosić do garnituru latem.
Kto ci tak powiedział że nie można nosić??
a buty dobieramy do skarpetek i garnituru jak wolisz , to kwestia gustu i stylu .
dlaczego akurat niebieska?
każda jedna jest na topie , teraz nosi się też sportowe garnitury na wesela i komunie to nie jest PRL gdzie wszyscy nosili się równo.

Cytat
xocolada
Cześć dziewczyny !
Za 2 tygodnie idę na wesele w sukience (takiej jak na zdj) z dodatkami beżowymi tzn beżowe buty złota biżuteria, aleeee co z moim facetem? :D A właśnie, garnitur ma grafitowy, ale:
1) jaka koszula? Biała? Z długim czy krótkim rękawem?
2) Krawat w jakim kolorze? Nie wiem czy na muszkę da się namówić :D
Daaawno już nie byłam na żadnym
ta sukienka jest tez zarezerwowana dla panny młodej .
a po drugie facet to nie manekin nie musi mieć ubranie pod ciebie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-17 08:38 przez banach.

Jak ubrać faceta do tej sukienki?

17 lip 2017 - 10:23:27

Też tak uważam.

Jak ubrać faceta do tej sukienki?

17 lip 2017 - 12:09:56

poniewaz istnieje cos takiego jak dress code:) straszliwa gafa jest grótka koszula do barnituru ,to tak jak wełniane skarpety do szpilek i wieczorowej sukni .
koszula w krate lub wzorek ,koszula z krotkim rekawem jest akceptowalna tylko do marynarki -nie do garnituru ,do krotkiego rekawa nie nosi sie krawatu :)
slub to oficjalna okazja :) a nie grill u szwagra na wiosce

http://www.logo24.pl/Logo24/1,85825,8207399,_Elegancka__koszula_z_krotkimi_rekawami_i__krawatem.html

taaa nosi sie :( i faceci wygadaja jak by po ciemku obrobli sklep :(

Jest formal i casual po tym czy ktos rozróznia te pojeciatym poznaje sie rowniez czy ktos ma klase i tzw. ,,obycie" . Jest internet zawsze mozna doczytac i douczyc sie ,a nie powielac błedy ulicy pt: ,,bo tak sie nosi"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-17 12:14 przez datura8.

Jak ubrać faceta do tej sukienki?

17 lip 2017 - 12:48:18

Zdecydowanie podzielam zdanie @banach .
Buty dopasowuje się do koloru garnituru-najczęściej.Nikt nie powiedział,że mają być zawsze czarne.
Po drugie dlaczego koszula nie może mieć (latem) krótkiego rękawa,skoro i tak tego nie widać pod marynarką?
I kto powiedział,że koszula ma być wyłącznie jednolita i biała lub niebieska?
Klasa i obycie niekoniecznie nakazują,by trzymać się sztywno schematów.Mnóstwo ludzi eksperymentuje.
W obecnych czasach jest tyle propozycji i możliwości,że zawsze można wyglądać szykownie-nawet bez czarnych butów i niebieskiej koszuli.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-17 12:50 przez czarownicaao.

Jak ubrać faceta do tej sukienki?

17 lip 2017 - 13:43:15

Cytat
datura8
poniewaz istnieje cos takiego jak dress code:) straszliwa gafa jest grótka koszula do barnituru ,to tak jak wełniane skarpety do szpilek i wieczorowej sukni .
koszula w krate lub wzorek ,koszula z krotkim rekawem jest akceptowalna tylko do marynarki -nie do garnituru ,do krotkiego rekawa nie nosi sie krawatu :)
slub to oficjalna okazja :) a nie grill u szwagra na wiosce

http://www.logo24.pl/Logo24/1,85825,8207399,_Elegancka__koszula_z_krotkimi_rekawami_i__krawatem.html

taaa nosi sie :( i faceci wygadaja jak by po ciemku obrobli sklep :(

Jest formal i casual po tym czy ktos rozróznia te pojeciatym poznaje sie rowniez czy ktos ma klase i tzw. ,,obycie" . Jest internet zawsze mozna doczytac i douczyc sie ,a nie powielac błedy ulicy pt: ,,bo tak sie nosi"

Czy byłaś na weselu w lecie. Nikt nie nosi w upale 30 stopni garnituru i koszuli z długim rękawem.
Zresztą jakie to ma znaczenie skoro tego nie widać pod garniturem.

Jak ubrać faceta do tej sukienki?

17 lip 2017 - 16:26:59

Ojej co za poruszenie :D! Spokojnie ! Nie traktuje faceta jak manekina- ani dodatku do swojej sukienki, po prostu chciałam abyśmy tworzyli razem fajną, zgraną całość :D Oczywiście nie chciałam go ubierać pod kolor sukienki, ale chciałam abyśmy wyglądali dość spójnie-a nie każdy z innej parafii :D Mój facet nie przykłada uwagi do szczegółów nie ma swojego ustalonego, indywidualnego stylu, zazwyczaj takie zakupy ubraniowe spadają na mnie(a on nie ma nic przeciwko), lubię jak wszystko jest perfekcyjne- stąd ten wątek, chociaż tytuł tematu mógł rzeczywiście brzmieć dość przedmiotowo o czym przyznam się szczerze nie pomyślałam :D
Będąc na weselach obserwowałam mężczyzn i powiem szczerze, że nie mogłam wyczuć jak to jest z tą długością rękawów w koszuli. Fakt, może i latem nosi się krótkie bo pod garniturem, bo gorąco(na prawdę współczuje)... ale jak przychodzi do tańców faceci zrzucają marynarki i hm... niektórzy w tych krótkich rękawkach nie wyglądają zbyt elegancko :D Ale może w tym miejscu kończy się elegancja a zaczyna swobodna, dobra zabawa? Nie wiem... :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-17 16:38 przez xocolada.

Jak ubrać faceta do tej sukienki?

17 lip 2017 - 19:39:10

Jeśli garnitur grafitowy, zdecydowanie koszula śnieżnobiała, przy takim kolorze ivory wygląda zazwyczaj jak brudna biel. Rękaw ZAWSZE długi... Krawat/ muszka popielata, granatowa lub bordowa - takie kolory najlepiej współgrają z grafitowym garniturem. :)

Jak ubrać faceta do tej sukienki?

18 lip 2017 - 02:00:08

Cytat
Ewelina-ku
Jeśli garnitur grafitowy, zdecydowanie koszula śnieżnobiała, przy takim kolorze ivory wygląda zazwyczaj jak brudna biel. Rękaw ZAWSZE długi... Krawat/ muszka popielata, granatowa lub bordowa - takie kolory najlepiej współgrają z grafitowym garniturem. :)

...Więc Pan musi zmienić garnitur na inny,bo opisane przez Ciebie kolory ni jak nie zgrają się z sukienką Jego towarzyszki.

Jak ubrać faceta do tej sukienki?

18 lip 2017 - 09:07:47

Zagrają się zagrają. Dziękuję.

Jak ubrać faceta do tej sukienki?

18 lip 2017 - 12:48:54

tam gdzie chodze na wesela ,przyjecia i imprezy zaden facet nie odwazył by sie na krótka koszule :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

VICTORIAS SECRET