Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚWIADKOWA ślub cywilny i przyjęcie

14 lip 2017 - 13:45:38

HOT czy NOT - sukienka dla osoby 28l, jako świadkowa - ślub cywilny na 50 osób. Co sądzicie, jakie dodatki. Stawiam na czerwone czółenka, kopertówkę i paznokcie.



ŚWIADKOWA ślub cywilny i przyjęcie

14 lip 2017 - 14:04:18

Bardzo ładna sukieneczka,prosta i fajnie leży.
Śliczne są te "kokardki".
Gdybym to ja miała w niej pójść,to dorzuciłabym
dodatki w kolorze srebrnym.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-14 14:06 przez czarownicaao.

ŚWIADKOWA ślub cywilny i przyjęcie

14 lip 2017 - 14:47:12

Z czerwonymi dodatkami będzie za ostro (chyba że to taki hardkorowy ślub), doradzałabym bardziej stonowane kolorki nude, srebro (jak sugerowała czarownicaao) cz coś w rodzaju multikolor jak te od wojasa



ŚWIADKOWA ślub cywilny i przyjęcie

14 lip 2017 - 15:26:20

Moim zdaniem czerwone dodatki będą ok
Ożywia kreacje
Czerwień do granatu pasuje idealnie
I dla świadkowej jak najbardziej takie połączenie

ŚWIADKOWA ślub cywilny i przyjęcie

14 lip 2017 - 16:33:08

pasuje jak ulał:D

ŚWIADKOWA ślub cywilny i przyjęcie

14 lip 2017 - 20:27:18

Piękna sukienka, taka elegancka i odpowiednia do okazji :) Myślę, że czerwone dodatki będą w porządku, ale być może nie jestem obiektywna, ponieważ uwielbiam połączenie granatowego z czerwonym.

ŚWIADKOWA ślub cywilny i przyjęcie

14 lip 2017 - 21:36:48

Również stawiam na czerwone, jaśniejsze będą wyglądać blado, oczywiście uwzględniłam to że wstawiłaś swoje foty i masz ciemne włosy:)

ŚWIADKOWA ślub cywilny i przyjęcie

14 lip 2017 - 21:41:27

Sukienka śliczna, ale nie wiem, czy czerwień u świadkowej na ceremonię ślubu jest najbardziej "odpowiednia" - ale Ty pewnie znasz najlepiej pannę młodą, by to ocenić :) Wg mnie bardziej elegancko byłoby jednak z kolorem cielistym ze złotymi dodatkami lub w kolorze srebrnym. Spójrz tutaj (parę propozycji): https://www.everafterguide.net/what-color-jewelry-goes-with-navy-blue.html

ŚWIADKOWA ślub cywilny i przyjęcie

14 lip 2017 - 23:01:37

Uwielbiam czerwień i czerń, chociaż jako świadkowa postawiłabym na ciemną zieleń i czerń - bardziej stonowane i eleganckie, no i się tak nie rzuca w oczy. Niemniej świetna sukienka :)

ŚWIADKOWA ślub cywilny i przyjęcie

15 lip 2017 - 00:08:47

Tak jak już wspominała jedna Pani, czerń na pogrzeb a nie na świadkową. Sama sukienka jest ok ale pomyliłaś okoliczności.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 3/5

ŚWIADKOWA ślub cywilny i przyjęcie

17 lip 2017 - 11:16:15

Hej stokrotkaaa123,
Podobnie jak większości dziewczyn średnio podoba mi się idea ciemnej sukienki, ale w sumie kilka razy sama byłam na ślubie w czarnej lub granatowej sukience, bo nie znalazłam nic innego, co by mi się spodobało.

Buty multicolor jak najbardziej są super pomysłem, bedzie bardziej letnio i wakacyjnie. Dodatki jakieś też w kolorze złotym, różowym, żółtym, błękitnym czy turkusowym (lato!). Naszyjnika nie zakładaj, bo masz te dekoracje na sukience na wysokości ramion, ale za to bransoletka im pokaźniejsza tym lepiej. Ja bym chyba wybrała wyszywaną z koralików. Zobacz sobie na stronie mała fabryczka, jak chcesz jakąś mniejszą to też tam znajdziesz.

Co do paznokci to czerwone były by do tego jak najbardziej ok. Ewentualnie fuksja serce

Nie postarzaj się nudnymi dodatkami w jednolitej czerwonej kolorystyce. Jeśli masz 28 lat to musisz koniecznie ożywić tą stylizację.

Daj znać jak się zdecydujesz na coś. Powodzenia:*

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak ubrać faceta do tej sukienki?