Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

odgruzowanie przepastnej szafy

19 kwi 2017 - 19:19:05

w końcu zabieram sie za odgruzowanie mojej przepastnej szafy i teraz pytanie czy te rzecz znalazły by chetnego i jaka cena była by ok , za wszelka pomoc bedę wdzięczna



odgruzowanie przepastnej szafy

19 kwi 2017 - 20:10:35

Myślę, że są ok i mają szansę się sprzedać, chociaż popracowałabym nad zdjęciami, żeby bardziej zachęcany. no i dobrze wystawić również na innych portalach :)
Moja propozycja cen: 1. kombinezon 25zł, bluzka panterka 5zł, spodenki czerwone 15zł, bluzka pudrowy róż 7zł, spódnica dżins 20zł, bluzka przy niej 5zł, sukienka w paski 15-20zł, bluzka w paski 5-15zł (5 przy takim foto, 15 przy lepszym), sukienka czarno biała 10-20zł

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

odgruzowanie przepastnej szafy

19 kwi 2017 - 21:29:54

Ceny od dychy do pięciu dych na moje, ale uważam, że powinnaś dać swoje ;) Co Ci szkodzi wystawić i tak sobie leżą, a jak tak to niech wiszą na szafowych wieszakach ;)

odgruzowanie przepastnej szafy

19 kwi 2017 - 22:40:44

Będzie ciężko bo u mnie rzeczy nawet za złotówkę się nie sprzedają.
Ale życzę tobie ruchu w szafie.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

odgruzowanie przepastnej szafy

19 kwi 2017 - 22:45:33

@agata74 wystawiaj, a co się będziesz szczypała ... no chyba, że tak w sumie to lubisz dużo ciuszków mieć i ... :D

odgruzowanie przepastnej szafy

20 kwi 2017 - 07:39:07

Na większość powinny znaleźć się chętne osoby ;)

Przede wszystkim zrób ładne zdjęcia w świetle dziennym bez flash'a, bo zmienia kolor ubrań. Najlepiej 2 wersje zdjęć. Położone/powieszone i na osobie. Z tym, że jeśli robisz na osobie też nie zapomnij o wyłączeniu flash'a. Bardzo psuje zdjęcia. Jeśli masz ciemne pomieszczenie z lustrem to zabierz lustro do innego pokoju ;) Trzeba się trochę namęczyć z tym, ale to zdjęcia sprzedają nasze ubrania nic więcej ;)

odgruzowanie przepastnej szafy

20 kwi 2017 - 21:30:48

Dzięki za komentarze zdjęcia będę robic to co wrzucilam to są robione jak prezentowałam swoje styizacje teraz czas pożegnac sie z niektórymi ubraniami ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bielizna do ślubu