Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przez długi czas nie nosiłam sukienek w ogóle, teraz zamierzam to zacząć nadrabiać. Nie chodziłam takeę nigdy w wysokich butach.
Czy byłybyście w stanie polecić jakieś buty, które pasowałyby do czerwonej, rozkloszowanej sukienki długości mniej więcej do kolan/przed kolana? Czy bedą do tego pasować bardziej botki na obcasie niż szpilki? Takie bym raczej wolała na początek :)
Jeśli macie jakieś fajne przykłady butów w swojej szafie, to chętnie zajrzę :) A jeśli nie, ale macie pomysł - doradźcie, proszę mniej doświadczonej! :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-15 23:14 przez asia111307.

Jako osoba, która od baaardzo dawna nie nosi sukienek i obcasów, mogę doradzić jedno, czego jestem na 100% pewna - na początek najważniejsze, żeby obcas był w miarę stabilny, nie jakiśtam cienki.
Wiem co mówię, raz mnie naszło na kupienie butów na obsasie, i mimo że te obcasy nie były przesadnie wyskokie, ale były dość cienkie - kompletnie sobie nie radziłam, i to naprawdę było widać (przez ulicę przechodziłam dłużej niż babcie o kulach).
A w czasach liceum, czyli dobre kilkanaście lat temu, gdy nosiłam obcasy na codzień, nie było to dla mnie problemem. Czyli trzeba STOPNIOWO się przyzwyczajać, najpierw obcasy niższe i stabile, a potem dopiero coraz cieńsze i coraz wyższe.
Chyba że należysz do tych kobiet, które potrafią chodzić w obcasach nawet po wieloletniej przerwie, bo mają to we krwi - ja niestety nie mam :(

Dokładnie - obcas stabilny tak 3-5 cm wysokość nie więcej :)

przede wszystkim z opisu sukienki to ciężko doradzać, fajnie jakbyś dodała zdjęcie:)
co do obcasów to nawet niekoiecznie chodzi o wysokość ile o tą stabilność. Można wybrać buty nawet na wysokim słupku ale z platformą :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Buty - Air Maxy