Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

godzinę temu

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Mukluki - jak i kiedy?

31 paź 2016 - 15:46:31

Mukluki takie jak te nadają się tylko na większe mrozy, kiedy nie jest tak mokro? Czy przy mocnym śniegu również się nadają?


zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Mukluki - jak i kiedy?

31 paź 2016 - 16:27:34

Jak kupisz dobre jakościowo to beda sie nadawały a jak buble to sie zdeformują, beda przemakaly itp

Jeżeli chodzi oryginały to na nasza Polska zimę nie polecam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-31 16:27 przez lola17xD.

Mukluki - jak i kiedy?

31 paź 2016 - 18:36:47

prawdziwe emu będą ok wiadomo na mróz bo na deszczu przemokną, pamiętaj będziesz kupowała tego typu buty musisz kupić o rozmiar mniejsze(strasznie sie rozchodzą co widać u dużej ilości wieśniar:) bo inaczej będą się wyginać w każdą stroną, chyba wiesz o czym mówię ,oryginalne emu są ciepłe bo mają chyba wełnę merino o ile się nie mylę a te wszystkie podróbki nie maja:)

aaa no jak widać gwiazdy noszą takie buty w lato nie w zimę:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-31 18:37 przez edekzkrainykredek2.

Mukluki - jak i kiedy?

31 paź 2016 - 20:34:27

@hipera
Uwielbiam Emu.
Są leciutkie,jak kapciuszki,ale (jak radzi @edekzkrainykredek2) lepiej kupić ciut przymałe,bo bardzo się "rozplaskają" i wyglądają jak "łapcie".
Jednak odradzam chodzenie w nich w topniejącym śniegu.
Na mrozy są niezastąpione.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Mukluki - jak i kiedy?

31 paź 2016 - 21:02:39

Mi sie z moimi nic nie dzieje woda sie na nich tak jakby skrapla i nigdy nie przemokły

Mukluki - jak i kiedy?

31 paź 2016 - 22:07:53

może ciepłe i wygodne będą ale urodą nie powalają

Mukluki - jak i kiedy?

31 paź 2016 - 23:08:11

Cytat
lola17xD
Mi sie z moimi nic nie dzieje woda sie na nich tak jakby skrapla i nigdy nie przemokły

Wiesz,moje też nie przemokły,ale nie zakładam ich w chlapę.:)

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

Mukluki - jak i kiedy?

01 lis 2016 - 00:19:10

Warto zwracać uwagę na to czy nasze śniegowce mają wodoszczelny system (występuje np: w EMU Australia i UGG Australia:) Ja mam klasyczne Emulki, chodzę w nich od września do marca, mam je już trzeci sezon i powiem szczerze, że jakbym miała znowu je kupić to bym je na pewno kupiła :-)) Baaardzo je polecam, cieplutkie, wygodne i często zdarza mi się np. po siłowni, kiedy wychodząc spod prysznica okazuje się, że zapomniałam skarpetek - cóż przy tych butach to żaden problem, nawet na bosą stópkę są super ;)

Mukluki - jak i kiedy?

01 lis 2016 - 08:23:40

mnie nie przypadają do gustu.
Takie papcioczki .
Przez to futro nogi trzeba inaczej rozkładać jak się chodzi .
Widzę dziewczyny dziwnie w tym butach sie poruszają buty sie obcierają jeden od drugiego

Mukluki - jak i kiedy?

07 lis 2016 - 10:29:08

nadają się i na mrozy i na śniegi, z moimi nigdy nic złego się nie stało w taką pogodę. Jedyne co jest dla mnie dziwne to właśnie mukluki/ emu z rozcięciami zm tyłu/ po bokach/ bardzo krótkie - tylko trochę za kostkę- wtedy według mnie nie spełniają swojej głównej roli- nie dają ciepła, wieje nimi itp.

Mukluki - jak i kiedy?

08 lis 2016 - 11:43:08

Wyglądają fajnie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kurtka na zimę, którą wybrać?