Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Meble

godzinę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny! Z racji tego, że nadeszła jesień, a ja jestem mega zmarźluchem, chciałam zainwestować w komplet bluz w ciemnych kolorach, żeby zapewnić sobie trochę ciepełka. Mój kumpel po usłyszeniu tego powiedział, że będę wyglądać jak dresiara i wtedy już na pewno nikogo nie wyrwę... Myślicie, że naprawdę to czy masz na sobie bluzę robi aż taką różnicę? Chyba wolę czuć się komfortowo, niż super sexi, ale źle.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 23

"Dresiarstwo" da się poznać u człowieka na wiele więcej sposobów, niż noszenie bluzy, zwłaszcza, że chyba sporo dziewczyn ubiera się cieplej jak idzie zima i to chyba normalne. Noo chyba, że to bluza z jakimiś dresiarskimi symbolami albo tekstami :D

Myślę, że kumpel rzucił ten ten dość luźno, bo przecież wbrew pozorom facetów nie "wyrywa się" tylko na seksowny look :)

Bluz też jest przecież masa rodzajów, prawda? Nie każda musi być dresiarska (nawet jeśli jest ciemna), choć akurat kolor nie wydaje mi się aż tak istotny w kwestii ciepła, jak się może wydawać.

Generalnie nie czarujmy się, na ogół bluza jest mniej seksowna od fajnego sweterka czy żakietu. Ale też dzięki bogu nie każdy facet patrzy na to, czy dziewczyna nosi seksowne ciuchy, tak więc ubieraj się jak chcesz;)

Dresiara - to stan umysłu :)


...także nie przejmuj się... Jeżeli lubisz bluzy i jest Ci w nich ciepło - noś je :)

bluza nie musi byc aseksualna wystarczy ze sie ja odpowiednie dobierze i nie bedzie mega wielkim workem. dla zamrzluchów dobre sa tez swetry a teraz jest ich zatrzesienie ja bym stawiała na sweterki bluza tez bym ni epogardziła ale bardziej bym stawiała na te pierwsze.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

bez przesady, w bluzie jest ciepło i wygodnie, a to w zimę najważniejsze. może mamy nosić kuse sweterki, bo facetom wydają się one seksi?

ja mam na uwadze to że w dresie jest ciepło.
A po drugie jeśli ten dres jest w miarę naprawdę elegancki to dlaczego nie miałabym go nosić .
Mogę bluzę założyć do rurek albo innych spodni i do tego but na obcasie też.
Można ubrać się gustownie z klasą.
Najbardziej mnie wkurza jak idzie taka mądrala w gaciach porozciąganych albo w za dużej bluzie o 2 numery i ogolony bok łba -:o masakra brak całkowitej kobiecości czy nie mam racji ?

Dres moze i kojarzy sie z ta "subkultura" ale to bardziej zachowanie i styl zycia mówią kim jestes a nie bluza. Zupełnie sie tym nie przejmuj. Rób jak Tobie wygodniej, dla jednego komentarza nie warto sobie robic wyrzutów :)

Cytat
banach
ja mam na uwadze to że w dresie jest ciepło.
A po drugie jeśli ten dres jest w miarę naprawdę elegancki to dlaczego nie miałabym go nosić .
Mogę bluzę założyć do rurek albo innych spodni i do tego but na obcasie też.
Można ubrać się gustownie z klasą.
Najbardziej mnie wkurza jak idzie taka mądrala w gaciach porozciąganych albo w za dużej bluzie o 2 numery i ogolony bok łba -:o masakra brak całkowitej kobiecości czy nie mam racji ?
potwierdzam ! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-23 17:51 przez czokoszok1992.

Jest mnóstwo modeli bluz zwężanych w talli i z ściągaczami, dzięki temu nie wyglądają jak worki :D
A do rozpinanej bluzy - bokserka i rurki, i jest po dziewczęcemu :P

A zależy ci aby wyrwać kogoś na wygląd, który nie jest twoim "naturalnym wizerunkiem'. Jeżeli chcesz kogoś kto będzie cię akceptował taką jaką jesteś to nie marznij aby przyciągnąć powierzchownego dupka.

Zgadzam się z alicja70, po za tym ja w L.O oraz na studiach non stop nosiłam bluzy bo tak mi było ciepło, wygodnie i najlepiej się tak czułam, a na brak zainteresowania za strony płci przeciwnej nie narzekałam, tak że patrz przede wszystkim na to by być sobą, a znajdziesz odpowiednią osobę, nie udawaj wylansowanej dziuni czy we ogóle kogokolwiek innego by się przypodobać :/

Sezon na "ubrać się cipeło czy seksownie" oficjalnie uważam za otwarty :P

Swoją drogą w sklepach jest spory wybór bluz o krojach odbiegających od "dresiarskiego", wystarczy poszukać.

Macie rację dziewczyny- chyba nie powinnam się tak bardzo przejmować opiniami "płci brzydkiej" :) W sumie, wolę wybrać komfort, aniżeli "sexi look" i marznięcie, które skończy się grypą. Oczywiście nie miałam na myśli "dresiarskich" bluz :D Raczej standardowe klasyczki. Pisałyście o takich, które nie sprawią wrażenia za dużych o dwa rozmiary, wyglądających raczej schludnie. Gdzie znajdę takie przy raczej ubogich funduszach? Może jakoś mnie zainspirujecie :)

myślę że seksapil jest w nas :P nawet w bluzie można wyglądać i czuć się seksownie :P jest wiele luźnych stylizacji które robią niezłe wrażenie!

Ja tam często śmigam w bluzach, bo po 1 lubię, a po 2 są wygodne :D Nie przejmuj się i nie patrz na innych ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szybka ocena