Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Biedronkowy szał

07 lip 2016 - 21:31:25

Co sądzicie o tych butach z Biedronki z kolekcji Just For fun by Loft 37? . Moze któraś z was ma? I podzieli się opinią? Zastanawiam się nad tymi wycietymi



Biedronkowy szał

07 lip 2016 - 21:51:09

To są te z tej beznadziejnej gumy? Nie mam, ale tez je mierzyłam i sie zastanawiam. Nie wzięłam jednak i raczej nie wezmę, tylko dlatego ze w zeszłym roku kupiłam podobne z takiego samego materiału<ale nie w biedronce a w ccc- wiec nie były tanie> w upał się wżynały i robiły straszliweeeee odparzenia- oddałam i nigdy więcej nie popełnię tego błedu.

Biedronkowy szał

07 lip 2016 - 22:06:06

Nigdy nie zrozumiem osób, które wolą kupić tandetne, ze sztucznego tworzywa buty zamiast nawet używanych, ale skórzanych (skóra naturalna). No ale te chińskie badziewiaki nazywają się szumnieJust For fun by Loft 37 i to ich cały atut.
(Wiem, wiem, że masa młodych osób tak myśli- cóż, kiedy muszą mieć Just For fun by Loft, choćby kosztem ran i odparzeń- ich wybór.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-07 22:08 przez aster.

Biedronkowy szał

07 lip 2016 - 22:08:44

bardzo ładne;). też bym te chętnie wzięła, teraz są w biedronce? ;)

Biedronkowy szał

07 lip 2016 - 22:19:52

Tak teraz są w Biedronce od 4 lipca. Zastanawiam się czy ktoś ma tę wycięte i czy one uwierają podczas noszenia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-07 22:21 przez magda287.

Biedronkowy szał

07 lip 2016 - 22:34:06

a masz gdzieś link do tego bo nie mogę znaleźć:(.. u mnie w mieście już ich pewnie nie będzie:(..

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

Biedronkowy szał

07 lip 2016 - 22:42:30

jak dla mnie OKROPNE

Biedronkowy szał

08 lip 2016 - 07:12:03

Podobno nie we wszystkich biedronkach one są trzeba sprawdzić w necie listę biedronek w których one występują

Biedronkowy szał

08 lip 2016 - 07:12:03

Podobno nie we wszystkich biedronkach one są trzeba sprawdzić w necie listę biedronek w których one występują

Biedronkowy szał

08 lip 2016 - 07:12:03

Podobno nie we wszystkich biedronkach one są trzeba sprawdzić w necie listę biedronek w których one występują

Biedronkowy szał

08 lip 2016 - 07:12:03

Podobno nie we wszystkich biedronkach one są trzeba sprawdzić w necie listę biedronek w których one występują

Biedronkowy szał

08 lip 2016 - 08:54:30

wczoraj właśnie je oglądałam i mierzyłam (bardziej z ciekawości, bo średnio się mi podobają) i według mnie to nic nie warty szajs, który tak bardzo uwiera, że coś strasznego !! zanim dopasują się do nogi to odciski i odparzenia gwarantowane - szkoda się męczyć :)

Biedronkowy szał

08 lip 2016 - 12:29:23

Widziałam je dzisiaj-po pierwsze brzydkie(tu na zdjęciu wyglądają nawet ładnie,ale w realu już nie),po drugie ta guma jest gruba,bardzo sztywna i na bank będzie obcierać,zwłaszcza przy kostkach,po trzecie-but musi oddychać, bo inaczej można się zapocić,a te na takie wygladają-stopy będą się pocić i to bardzo.

ale chcesz to kupuj,ty w tym będziesz chodzić(lub nie,bo nie wiem czy da się w tym chodzić:) )

Biedronkowy szał

08 lip 2016 - 12:38:02

w realu ich nie widziałam na zdjeciach ładnie wygladaja ale obawiam się że są z nie takiego tworzywa jak byc powinny ja mam oryginalne crocs-y i to jest specjalny materiał ni to guma ni to pianka mieciutka nie sztywna a to wazne bo w plastiku noga sie poci i wtedy łatwo o otarcia

Biedronkowy szał

08 lip 2016 - 12:48:06

Zdecydowanie to inny rodzaj gumy,a właściwie plastiku niż w crocsach. Bardzo sztywny,nic a nic mięciutki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poprawiny stroj