Obecnie rozmawiamy o:

Ładna biżuteria

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

która sukienka na bal?

19 gru 2015 - 06:01:49

Witam mam prośbę jakbyście mogły ocenić sukienki która najbardziej nadaje się na bal i doradzić coś w sprawie butów i dodatków( mam czas bo on jest w styczniu ale już pomału czegoś szukam) dodam też że niestety po drugiej ciąży mi zostało 6 kg głównie to brzuch niestety, który nie łatwo zatuszować.zaczęłam już nad tym pracować ale chyba za późno się wzięłam. Do pierwszej stylizacji to bez leginsow a druga z cekinowymy dodatkami
Z góry dzięki za porady i jak możecie to czytajcie też w trakcie ten post będę się dzielić tym co znalazlam



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-20 08:34 przez paula_karzelkowa.

która sukienka na bal?

19 gru 2015 - 08:22:12

Wydaje mi się że ta niebieska (chabrowa) sukienka byłaby najlepsza, do tego czarne kryjące rajstopki, w żadnym wypadku te a'la skórzane leginsy, które ma Pani na 1 zdjęciu. Jeśli chodzi o buty hmmm sama mam zawsze z butami i dodatkami problem. Może jakaś bransoletka i długie kolczyki?

która sukienka na bal?

19 gru 2015 - 09:20:42

Też bym postawila na 3 i zrezygnowała z legginsow.
Jeśli masz dodatkowe kg, taka luzniejsza sukieneczka fajnie to ukryje. Postawilabym na dodatki - nic delikatnego ale jakąś bransoletka na bogato albo kolia. Plus jakieś brokatowe szpile i biżuteryjna torebka, mocny akcent na paznokciach.

która sukienka na bal?

19 gru 2015 - 10:13:10

Pierwsza poszerza ramiona, przez co figura staje się nieproporcjonalna, a druga kompletnie odpada, jeżeli chce się zatuszować brzuszek. Najlepsza jest trzecia, do niej jakiś długi wisior albo fajną kolię. Zdecydowanie popieram radę co do mocnego akcentu na paznokciach :)

która sukienka na bal?

19 gru 2015 - 11:23:00

Jak to ma byc faktycznie bal, czy jakas tego typu imlreza, a nie domowka, to zadna z tych sukienek. To takie codzienne zwyklaki. Ja takie ubieram jak nie mam pomyslu, ani czasu kombinowac z ubraniem na niezobowiazujaca posiadowe w domu typu wino+ filmy ze znajomymi.

która sukienka na bal?

19 gru 2015 - 12:59:55

Szczerze: też mi się wydaje, że jeśli to wypasiony bal to możesz wyglądać słabo (trochę jak biedna kuzynka wszystkich pań na imprezie). Moim zdaniem warto by się rozejrzeć za czymś innym, zwłaszcza, że już można upolować fajne sukienki na wyprzedażach.
Co do porady: tak naprawdę musiałybyśmy Cię zobaczyć w każdej z tych sukienek, bo na wieszaku, czy modelce one zawsze wyglądają inaczej.
Jeśli byś jednak koniecznie miała się decydować na którąś z tych sukienek, to:
1. zdecydowanie nie z legginsami, bo wygląda z nimi tragicznie. Z cielistymi rajstopami i wysokimi obcasami na pewno będzie ona wyglądać dużo lepiej. Jeśli jest za krótka na rajstopy to z niej zrezygnuj.
2. Trochę wygląda jak bawełniana tunika na co dzień, nic specjalnego. Jeśli dobrze leży to zaszalej z mocnymi (np błyszczącymi) dodatkami i butami.
3. Osobiście nie lubię tego fasonu, bo o ile maskuje niedoskonałości to wygląda się z nim jak w ciąży. Mimo tego jest najlepsza z Twoich propozycji.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

która sukienka na bal?

19 gru 2015 - 19:16:03

1 i 2 propozycja - totalne wpadki + na nogach nic z połyskiem.

która sukienka na bal?

19 gru 2015 - 20:26:27

3 foto

która sukienka na bal?

19 gru 2015 - 21:27:55

żadna ! Sukienki balowe to jednak inny kosmos !

która sukienka na bal?

19 gru 2015 - 22:57:30

nr3

niezweryfikowana
Posty: 73
Ostrzeżenia: 2/5

która sukienka na bal?

19 gru 2015 - 23:38:05

trzeba szukać dalej. Jeśli to bal to faktycznie żadna sukienka się nie nadaje. Radze poszukac w internecie. Tam znajdziesz wszystkie modele różnch sukienek. Ja szukam zazwyczaj różnych promocji, a masz jeszcze czas wiec na pewno coś znajdziesz. Spojrz na t strone https://cashbag.pl/produkty/c/-suknie-i-sukienki-IojK?product_search=moda. Ja kupiłam tu sukienke na sylwestra i dostałam jeszcze zwrot pieniażków

która sukienka na bal?

20 gru 2015 - 09:44:20

chabrowa sukienka i czarne rajstopki na penwo nie legginsy!! bo nie bedzie elegancko i odpowiednio

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

która sukienka na bal?

20 gru 2015 - 18:38:03

Cytat
paula_karzelkowa
A co myślicie o tej? Taka mam białą ....

Pokaż ją na sobie, ale te fasony zupełnie nie pasują do Twojej figury.

która sukienka na bal?

20 gru 2015 - 19:05:01

Cytat
PaniGami
Cytat
paula_karzelkowa
A co myślicie o tej? Taka mam białą ....

Pokaż ją na sobie, ale te fasony zupełnie nie pasują do Twojej figury.

Oto ją w białej małej


http://olx.pl/oferta/sprzedam-lub-wymienie-CID87-IDdaP1T.html#f4e7668c38

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moja styliacja na impreze. H/N? FOTO