Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

wakacje last minute

10 minut temu

Budowa domu

34 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

drewniane okulary opinie

06 paź 2015 - 12:05:16

Hej,
czy któraś z Was ma może takiego rodzaju, drewniane okulary? Interesują mnie opinie - trwałość i wygodę. Przymierzam się do kupna tego typu okularów, docelowo zamierzam oprawić w nich szkła korekcyjne (nie wiem czy akurat to będzie możliwe). Ewentualnie zostaną przeciwsłoneczne. Nie wklejam linków - nie chodzi mi o reklamę lecz same opinie i uwagi.

Przykładowe foto:

pomoże ktoś?:)

pomoże ktoś?



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-07 08:37 przez la_brunette.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 2/5

drewniane okulary opinie

07 paź 2015 - 14:20:54

Część z nich to plastik udający drewno, aczkolwiek pomysł ciekawy ;)

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

drewniane okulary opinie

13 paź 2015 - 21:13:21

Jeśli o mnie chodzi to nie bardzo mi się podobają takie wynalazki...

drewniane okulary opinie

13 paź 2015 - 21:30:12

Mój sąsiad robi takie okulary i z tego co wiem są bardzo solidne i na 100% drewniane.

drewniane okulary opinie

15 paź 2015 - 15:48:10

not

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 4/5

drewniane okulary opinie

16 paź 2015 - 15:44:58

najciemniejsze najładniejsze :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

drewniane okulary opinie

16 paź 2015 - 15:52:34

Mój M. ma drewniane okulary Gepetto, mi się średnio podobają ale na pewno są drewniane a nie jak ktoś tutaj pisał plastikowe. Są też wytrzymałe(kilka razy upadły na asfalt/chodnik/podłogę) i nie mają żadnych uszkodzeń poza małą ryską na oprawkach. Szkła też są dobre- posiadają filtr.

drewniane okulary opinie

24 mar 2021 - 21:56:47

Tez szukam drewnianych okularów, ale nie wiem jaką firmę wybrać z tego co mi wiadomo to jest kilka takich miejsc, gdzie właśnie można je kupić w dobrej cenie... Widziałam kilka sklepów internetowych, ale kto z was poleci ten jeden ? Chciałabym kupić okulary narzeczonemu.

drewniane okulary opinie

29 mar 2021 - 12:48:59

Cytat
aliszy7
Tez szukam drewnianych okularów, ale nie wiem jaką firmę wybrać z tego co mi wiadomo to jest kilka takich miejsc, gdzie właśnie można je kupić w dobrej cenie... Widziałam kilka sklepów internetowych, ale kto z was poleci ten jeden ? Chciałabym kupić okulary narzeczonemu.
Powiem Ci, że na woodfi widziałam te produkty w całkiem fajnych cenach. Maja tam sporo drewnianych okularów i etui na telefon.Do tego widziałam jeszcze u nich kopertówki i portfele z korka.

drewniane okulary opinie

14 kwi 2021 - 21:15:17

Bardzo ciekawe. Ciekawe jak z ich wagą?

drewniane okulary opinie

05 maj 2021 - 09:20:04

Design jest moim zdaniem taki sobie

drewniane okulary opinie

03 cze 2021 - 13:06:35

Ostatnio właśnie zastanawiałam się nad zakupem podobnych z wood-shop.pl. Mają dużą ofertę, szczególnie jeżeli chodzi o drewniane okulary przeciwsłoneczne - podejrzyj sobie model Leganes od Wodwear, są prześliczne serce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

krawat pod kolor sukienki partnerki