Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

operacja oczu

3 minuty temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

drewniane okulary opinie

06 paź 2015 - 12:05:16

Hej,
czy któraś z Was ma może takiego rodzaju, drewniane okulary? Interesują mnie opinie - trwałość i wygodę. Przymierzam się do kupna tego typu okularów, docelowo zamierzam oprawić w nich szkła korekcyjne (nie wiem czy akurat to będzie możliwe). Ewentualnie zostaną przeciwsłoneczne. Nie wklejam linków - nie chodzi mi o reklamę lecz same opinie i uwagi.

Przykładowe foto:

pomoże ktoś?:)

pomoże ktoś?



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-07 08:37 przez la_brunette.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 2/5

drewniane okulary opinie

07 paź 2015 - 14:20:54

Część z nich to plastik udający drewno, aczkolwiek pomysł ciekawy ;)

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

drewniane okulary opinie

13 paź 2015 - 21:13:21

Jeśli o mnie chodzi to nie bardzo mi się podobają takie wynalazki...

drewniane okulary opinie

13 paź 2015 - 21:30:12

Mój sąsiad robi takie okulary i z tego co wiem są bardzo solidne i na 100% drewniane.

drewniane okulary opinie

15 paź 2015 - 15:48:10

not

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 4/5

drewniane okulary opinie

16 paź 2015 - 15:44:58

najciemniejsze najładniejsze :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

drewniane okulary opinie

16 paź 2015 - 15:52:34

Mój M. ma drewniane okulary Gepetto, mi się średnio podobają ale na pewno są drewniane a nie jak ktoś tutaj pisał plastikowe. Są też wytrzymałe(kilka razy upadły na asfalt/chodnik/podłogę) i nie mają żadnych uszkodzeń poza małą ryską na oprawkach. Szkła też są dobre- posiadają filtr.

drewniane okulary opinie

24 mar 2021 - 21:56:47

Tez szukam drewnianych okularów, ale nie wiem jaką firmę wybrać z tego co mi wiadomo to jest kilka takich miejsc, gdzie właśnie można je kupić w dobrej cenie... Widziałam kilka sklepów internetowych, ale kto z was poleci ten jeden ? Chciałabym kupić okulary narzeczonemu.

drewniane okulary opinie

29 mar 2021 - 12:48:59

Cytat
aliszy7
Tez szukam drewnianych okularów, ale nie wiem jaką firmę wybrać z tego co mi wiadomo to jest kilka takich miejsc, gdzie właśnie można je kupić w dobrej cenie... Widziałam kilka sklepów internetowych, ale kto z was poleci ten jeden ? Chciałabym kupić okulary narzeczonemu.
Powiem Ci, że na woodfi widziałam te produkty w całkiem fajnych cenach. Maja tam sporo drewnianych okularów i etui na telefon.Do tego widziałam jeszcze u nich kopertówki i portfele z korka.

drewniane okulary opinie

14 kwi 2021 - 21:15:17

Bardzo ciekawe. Ciekawe jak z ich wagą?

drewniane okulary opinie

05 maj 2021 - 09:20:04

Design jest moim zdaniem taki sobie

drewniane okulary opinie

03 cze 2021 - 13:06:35

Ostatnio właśnie zastanawiałam się nad zakupem podobnych z wood-shop.pl. Mają dużą ofertę, szczególnie jeżeli chodzi o drewniane okulary przeciwsłoneczne - podejrzyj sobie model Leganes od Wodwear, są prześliczne serce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

krawat pod kolor sukienki partnerki