Obecnie rozmawiamy o:

osprzęt przepięciowy

gorący temat

Gdzie na wakacje?

dzisiaj o 18:19

Własna firma

dzisiaj o 17:07

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 16:58

Gl 4 80w90

dzisiaj o 16:17

zakupy w sieci

dzisiaj o 15:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam, jak Waszym zdaniem czy nadaje się sukienka bez ramiączek na wesele, które ma odbyć się w październiku? Sama już nie wiem co mam założyć, czy taka sukienka nadaje się bardziej na wesele latem? Nie chciałabym wyglądac głupio.. Może coś na krótki rękaw?A może moje obawy są bez sensu? Proszę wypowiedzcie się Dodaję zdjęcie sukienki która mi się podoba ..jedna z wielu :D

(zobacz zmiany)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-14 23:09 przez dorota040.

Sukienka jest ładna. Będę miała podobną również bez ramiączek ale chabrową z satyny. Ja po przemyśleniach doszłam do wniosku że i tak coś trzeba będzie mieć ze sobą -jakieś bolerko czy żakiet. Na sali będzie ciepło więc problem z głowy. Ja bardziej miałam dylemat czy nie urazi się pary młodej ale przecież to tylko ramiona,prawda? Sukienkę masz śliczną, jeżeli nie jest to miniówka to śmiało możesz w niej iść :-)

jestem na TAK :) sama idę na wesele za miesiąc, sukienki jeszcze nie wybrałam, ale mam parę podobnych do twojej i jak nie kupię nowej to wybiorę którąś z nich kawka

Cześć dziewczyny!
Mam bardzo podobny problem, dlatego pozwolę sobie dodać ten post. Za tydzień idę na wesele, a nadal nie mam jeszcze kiecki boję się "Weselne" sukienki to zupełnie nie mój klimat, dlatego proszę Was o radę... Co myślicie o Tych kieckach? : http://www.yosh.pl/category/ona/ubrania/sukienki/57/#!category=57-Sukienki&brand=91136710-Closet. (podoba mi się np. ta pierwsza, różowa albo ta w niebieskie motylki) lub
http://www.yosh.pl/home/products.dot?q=lipsy&commit=Szukaj&section=ona#!category=60-Sukienki koktailowe&brand=91137879-Lipsy (podoba mi się 2 i 4, chociaż nie wiem czy wypada iść na wesele w czarnych sukienkach).
Proszę o pomoc!

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-20 17:53 przez suchychlebdlakonia.

może zostać do tego jakieś bolerko.
Przecież wesele nie będzie na dworzu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co sadzicie o takim zestawieniu?