Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny.
Planuję zakup czapki z daszkiem, jednak nie mogę się zdecydować która jest fajniejsza. Na początku byłam zdecydowana na tą ze skórzanym przodem (fajnie będzie wyglądała np. do ramoneski i w ogóle wydaje mi się taka bardziej "z pazurem";), jednak teraz już sama nie wiem .... Może lepiej wziąć tą klasyczną?
Co myślicie?
Z góry dzięki za pomoc.


Aaaa mam jeszcze dylemat, bo zastanawiam się, czy to nie podróby, gdyż na oficjalnej stronie adidasa nie ma takiego modelu - nie wiecie jak to sprawdzić? Bo szkoda byłoby mi wydać ponad 100zł na podróbę.



Świetne :) niestety myślę że podróbki

Cytat
Wikusia27
Świetne :) niestety myślę że podróbki

Właśnie tego się obawiam :( Na stronie adidasa są identyczne, ale z białym logo. Te znalazłam na Allegro. W opisie aukcji jest, że dostawa od 14 do 21 dni, więc może są ściągane ze Stanów ... albo z Chin :(

Niestety ja raczej takich czapek nie noszę więc również ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Od siebie za to chcę wam polecić bardzo dobry wpis https://kobietanaczasie.pl/jak-dobrac-czapke-damska-do-plaszcza-aby-zawsze-wygladac-stylowo/ ponieważ to właśnie tam doskonale napisano o tym jak dobrać modną damską czapkę do płaszcza.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

białe balerinki