Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nowość

14 lip 2015 - 19:21:00

Witam :)

Ostatnio (właściwie już dłuższy czas) modne są kombinezony :) Podziwiałam dziewczyny, które miały odwagę je nosić i fajnie wyglądały, ja jak założyłam miałam wrażenie, że wyglądam jak w śpiochach.

Dziś przesympatyczna kobieta w sklepie mnie namówiła no i mam :)

W niedzielę wybieram się na imprezkę (niewielką bo urodziny chrześniaka mojego narzeczonego- roczek).

Chciałabym się ubrać w to cudo, ale nie wiem czy się nadaje? Jakie buty do tego? Jakie dodatki?

A taki ma tył.



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-14 19:22 przez anetaborkowska758.

Nowość

14 lip 2015 - 19:30:36

Wygląda fajnie, moim zdaniem nadaje się. Dodatki zależą od tego, gdzie będzie ta impreza. Jeśli ma być elegancko, to wkładasz szpilki, dodajesz bransoletę na rękę + kopertówka (kolory np. czarny, chabrowy albo śliwkowy). Jeśli ma być mniej oficjalnie, to po prostu sandałki, też coś na rękę i tyle.

Nowość

14 lip 2015 - 21:14:16

Dziękuję :)

Ktoś jeszcze doradzi?

Nowość

14 lip 2015 - 21:18:40

Pewnie że pasuje, tu można szaleć z dodatkami! Szpilki, pasek, fajna torebka, itp. Piękny kolor kombinezonu, jeden z moich ulubionych! Gdzie kupiony?
U mnie na cywilnym szwagierka była w kombinezonie i wyglądała świetnie, bardzo elegancko.

Nowość

14 lip 2015 - 21:25:11

Kupiłam w takim małym "butiku" wiejskim :)

Może uda Ci się znaleźć gdzieś w internecie, to firmy "Lalous" :)
Nie znam ale podobno fajna marka :)

Nowość

14 lip 2015 - 21:39:06

No tak mi się podobają kombinezony, fajnie wyglądają, niektóre faktycznie jak pidżamki:D ale ten akurat masz ładny:) elegancki.
jedyny myk jest taki ,że do siku musisz sie cała rozbierać.... po prostu sobie tego nie wyobrażam , szczególnie że biegam do kibelka jak szalona.
Widze tu wysokie szpilki, zdecydowanie i kopertówke - do beżu mi osobiście pasują ciemne brązy, szarości albo czerwień;) hm hm

Nowość

17 lip 2015 - 18:30:29

Nadaje się jak najbardziej i rzeczywiście można poszaleć z kolorami dodatków. Czarne - bardziej elegancko, brąz, nude itp - na bardziej luźną imprezę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

torebka