Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

10 minut temu

elektryka sklep

16 minut temu

wakacje last minute

31 minut temu

Budowa domu

56 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka na wesele . POMOCY !

08 cze 2015 - 17:21:52

Ankieta
Czy sukienka nadaje się na wesele ?
Tylko zalogowane użytkowniczki mogą wziąć udział w tej ankiecie.
oddanych głosów: 15
Tak 7
 
47%
Nie 8
 
53%



:)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-09 14:24 przez taktowna96.

Sukienka na wesele . POMOCY !

08 cze 2015 - 17:32:55

okropny stroj, jestes za duza i wyglada to wulgarnie, cycki na wierzchu, ja jako panna mloda bylabym zniesmaczona ...

Sukienka na wesele . POMOCY !

08 cze 2015 - 17:33:13

To pewnie kwestia zdjecia ale na pierwszym moim zdaniem wyglądasz fajnie a na ostatnim okropnie.

Sukienka na wesele . POMOCY !

08 cze 2015 - 17:39:42

sukienka sama w sobie bardzo ładna, ale trochę zbyt seksowna... Dekolt jest moim zdaniem za bardzo wyeksponowany..

Sukienka na wesele . POMOCY !

08 cze 2015 - 17:45:07

Mi się sukienka nie podoba i wygląda jakby biust miał Ci zaraz wyskoczyć. Ma się wrażenie, że przy pierwszym tańcu cycki i tyłek będą na wierzchu. Masz ładną figurę i spokojnie możesz zakładać dopasowane sukienki, ale tej na Twoim miejscu bym się pozbyła.

Sukienka na wesele . POMOCY !

08 cze 2015 - 19:39:19

bez przesady nie idę na pogrzeb :D

Sukienka na wesele . POMOCY !

09 cze 2015 - 13:26:07

Mi się nie podoba. Wygladasz jak szynka. Masz fajna kobieca figurę, a w sukni wygladasz wulgarnie

Sukienka na wesele . POMOCY !

09 cze 2015 - 13:28:16

schowaj cyce i będzie ok

Sukienka na wesele . POMOCY !

09 cze 2015 - 13:53:47

poprzedniczki chyba zazdrosne o bardzo ladna figure, masz sie czym chwalic wiec sukienka jak najbardziej ok. Slicznie w niej wygladasz :)

Sukienka na wesele . POMOCY !

09 cze 2015 - 14:00:15

Cytat
natga_
poprzedniczki chyba zazdrosne o bardzo ladna figure, masz sie czym chwalic wiec sukienka jak najbardziej ok. Slicznie w niej wygladasz :)

Uwielbiam takie stwierdzenia:/ Jak ktoś skrytykuje to znaczy, że zazdrości:/
Sorry autorko, ale sukienka jest fatalna i tandetna, a na wesele kompletnie nie pasuje.

Sukienka na wesele . POMOCY !

09 cze 2015 - 14:18:38

dziękuję natga_ . ;*
właśnie kompletnie nie spodziewałam się takich komentarzy, może to wynika z zazdrości a może po prostu niektórym się nudzi - nie wiem .
Teraz już wiem, że nie warto pytać o radę 'pań', które po prostu nie są zbyt szczere :p . Zastanówcie się trochę i pomyślcie, że każda sukienka wygląda inaczej na zdjęciu i inaczej na żywo... Nie mam 40 lat, żeby zakładać wszystko po kostki i pod szyje . No cóż... za złośliwości 'dziękuję' :p i pozdrawiam :D

Sukienka na wesele . POMOCY !

09 cze 2015 - 16:29:27

wstaw zdjęcia

Sukienka na wesele . POMOCY !

09 cze 2015 - 17:06:02

och te baby!!!!!

Sukienka na wesele . POMOCY !

09 cze 2015 - 18:52:14

A nie pomyślałaś autorko, że to nie jest ani zazdrość, ani nuda, tylko subiektywna opinia, o którą sama prosiłaś? Każdy ma prawo do własnego zdania, a pomiędzy ubieraniem się jak na pogrzeb, a ubieraniem się jak ździra jest cała masa możliwości:)Jeśli podoba Ci się ta kiecka i dobrze się w niej czujesz, to nie wiem w czym problem-zakładasz i tyle :)

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Sukienka na wesele . POMOCY !

10 cze 2015 - 13:42:54

Stanęłam przed podobnym problemem - wesele najlepszej koleżankitańczy interesuje mnie długa sukienka albo spódnica, szukałam w sieciówkach, ale nic godnego uwagi nie było:/ kilka ciekawych modeli znalazłam w Internecie - http://www.kodymody.com/pl/sukienki-cs Podobają mi się też zwiewne sukienki etno, ale czy wypada iść na wesele w takim stroju, czy lepiej zdecydować się na bardziej elegancką wersję?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-10 13:44 przez mal_wina.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SZYBKIE H/N TOREBKA???